Progesteron Dex Soru

beyhanfenn

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
202
21
28
Arkadaşlar tüp bebekle 12 hafta 5 günlük oldum .Progesteron dexi bırak demişti doktor 5 tane var elimde 5 gün daha vurulsam sorun olur mu ? Bebege zarari var mi ? 13 haftanın sonuna doğru bitmiş olur .Fikrinizi söyler misiniz ? Siz progesteronu ne zaman biraktiniz ?

İlaç ziyan olmasın diye vurulur mu yahu? Hem de 5 kutu. Doktorunuz bırak dediyse bırakın.

Benimde kötü niyetim yok eğer ki zarari yoksa israf olmasın diye düşündüm ondan sormak istedim siz ne zaman biraktiniz
Elinizde tutabilirsiniz veya sağlık ocağına vs verebilirsiniz ihtiyacı olan birine verirler. Ben günde 6 kez progestan fitil aldım 12.haftaya kadar, iğneyi de 10.haftada falan bıraktım sanırım ama ben kalçadan oluyordum her gün.

Arkadaşlar tüp bebekle 12 hafta 5 günlük oldum .Progesteron dexi bırak demişti doktor 5 tane var elimde 5 gün daha vurulsam sorun olur mu ? Bebege zarari var mi ? 13 haftanın sonuna doğru bitmiş olur .Fikrinizi söyler misiniz ? Siz progesteronu ne zaman biraktiniz ?
12. Hafta gibiydi benim doktorum elimdeki ilaca göre bıraktırmıştı bi zararı olacağını düşünmüyorum elinizde fazla ise eczaneye ücretsiz verebilirsiz 5 tane ilaç bile insanların işine yarayacaktır

X