Progesteron değerim düşük

ayhanya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2024
57
29
30
3 aydır hamile kalmak istiyorum, kalamıyordum. Eşimin ve benim yumurtalık veya spermlerinde herhangi bir sorun yoktu. Doktorum bir de progesteron değerime bakmak isteyince progesteronumun az yani 3 olduğunu öğrendik. Duphastan kullanmam gerektiğini söyledi. Bunu kullanıp hamile kalan var mıdır?

Yumurta döllenirse eğer progesteron değerinin yüksek olması tutunmasını sağlar, duphaston da progesteron artırır. Yani eğer döllenme olursa hamile kalırsın allahın izniyle

İnşallah. Çok teşekkür ederim cevap yazdığınız için. Çok bilgisizim, çok telaş ediyorum

Yumurta döllenirse eğer progesteron değerinin yüksek olması tutunmasını sağlar, duphaston da progesteron artırır. Yani eğer döllenme olursa hamile kalırsın allahın izniyle
Benim progesteron
Sizce nedir bilgisiz olunca

progesteron eğer yumurtlama olduysa yükselir. yani yumurtlama yoksa düsük çıkması normal. ay boyu değişir zaten bu hormon. döllenmeden sonra da yükselmeye devam eder. he döllenme olmazsa da düsmeye başlar reglle birlikte

progesteron eğer yumurtlama olduysa yükselir. yani yumurtlama yoksa düsük çıkması normal. ay boyu değişir zaten bu hormon. döllenmeden sonra da yükselmeye devam eder. he döllenme olmazsa da düsmeye başlar reglle birlikte
Benim keseyi gorduk, yolku gorduk 5+3’um, progesteron 9.5 cikti. Doktor sorun yok dedi ama ilac kullansam mi acaba

X