Progesteron değeri

Dmt321

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2024
2
0
29
Merhaba arkadaşlar. 7yaşında bir çocuğum var sonra . Tekrar istedik olmadı uzun zaman denedik olmadı. En son rahim filmi çekildi kanallarım açıldı. Rahim filminden sonra kan aldı doktor progesterona baktı değer 14.20çıktı bu progesteron nedir ve bu değer iyi mi kötümü yardımcı olabilir misiniz

Progesteron hormonu yumurtlama ile alakalı bir hormon.Hangi gün bakıldığı önemli.Genelde adetin 21. Günü kontrol edilir. Çünkü 14 gibi yumurtlama gerceklestiyse 7 gun sonra en yuksek seviyeye ulasacaktir.Sizin değerinize göre yumurtlama gerçekleşmiş demek bence

21.gün bakıldı. Yumurtama gerçekleştiyse ne oluyor . Hamile kaldığım anlamına mı geliyor . Yarın adet günüm . Evde test yaptım negatif çıktı

21.gün bakıldı. Yumurtama gerçekleştiyse ne oluyor . Hamile kaldığım anlamına mı geliyor . Yarın adet günüm . Evde test yaptım negatif çıktı
Hayir hamilelik anlamina gelmiyor. Yumurtlama gerceklesmis demektir sadece. Döllenme ile alakalı değil.

Hayır hamilelik demek değil. O ay yumurtan olgunlaşmış çatlamış demek. Degerlendirdiysen gebelik oluşma ihtimali var demek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…