Progesteron-çatlatma iğnesi

sare sare

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2023
28
1
30
5 temmuzda regl oldum 15 temmuzda yumurta çatlatma iğnesi oldum 25 temmuzda progesteron testim 38 çıktı hamile olma ihtimalim var mı varsa ne zaman teste çıkar

İğnenin 11.günü test yanıltabilir. Progesteronun yüksek çıkmasi normal hatta iyiye işaret bence pazartesi test yapın

5 temmuzda regl oldum 15 temmuzda yumurta çatlatma iğnesi oldum 25 temmuzda progesteron testim 38 çıktı hamile olma ihtimalim var mı varsa ne zaman teste çıkar
Şöyle Progestron seviyeniz hamile kalmanız için ideal bir değerdir doktor bunu anlamlandırmak için test yapıyor. Hamilelik testi bambaşka onu iğne etkisi geçince yapabilirsiniz

Bu tahlil sonucumdan 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Umarım hamilesindir sende

Eklentiler

• IMG_4324.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 44
Dün evde test yaptım tek çizgi çıktı.silik ikinci çizgi bile yoktu dönme ihtimali var mıdır

Şuan çatlama iğnesinin 14.günü ve negatifim.haziran ayında iğnenin 16.gğnü beta 28 çıktı 1 hafta sonra kimyasal oldu

Merhaba Yeniden 12 Ağustos cumartesi günü çatlatma iğnesi oldum testi ne zaman yaparsam sonucu doğru alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…