Progesteron 17

asli3006

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2023
205
67
29
Merhaba kızlar, geçen ay progesteron 37 çıkmıştı ama döllenme olmamıştı. Bu ay da aynı şekilde letrol ve çatlatma iğnesi oldum bugün progesteron test sonucu 17 çıktı. Doktorum haftaya gel test yapalım beta dedi. 17 sonuç normal mı sizce yardımcı olur musunuz

Canım bende letrol kullandım ilk defa pko var bende yumurtam 17mm olmuş progesteron verdim adetin 20.gunu 2.03 çıktı anlamını bilmiyorum bende ne demek ama senin bende iyi yumurtlama olmus belli ki bende olmadı heralde ya bilmiyorum şuan dongumun 27.gunundeyim bakalım inşallah bu ay olmuştur şuan ne durumdasin

Canım geçen ay benim 34 küsürdü progesteron sonucum ama döllenme olmamıştı, zaten bir kere değerlendirme yapabilmiştik biz. Progesteron yüksekliği o ay yumurtlama olup olmadığını gösteriyormuş. haftaya gideceğim bakalm beta testi yapacak doktorum düşünmemeye çalışıyorum ama ister istemez düşünüyorum. İnşallah olmuştur senin buraya da yazar msn sonucunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…