Progestan sizde de bu kadar yan etki yaptı mı?

santrifuj

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2022
126
107
27
Merhaba, hamile değilim ara kanamalar için verdi doktorum. Sabah öğle akşam olmak üzere üç kez içtim bugün progestanı. İş yerinde uyumamak için kendimi zor tuttum ben de sağlıkçıyım aktif olmam gerekiyor, sizde de bu kadar yan etki oldu mu? İçerek kullanıyorum

Merhaba, hamile değilim ara kanamalar için verdi doktorum. Sabah öğle akşam olmak üzere üç kez içtim bugün progestanı. İş yerinde uyumamak için kendimi zor tuttum ben de sağlıkçıyım aktif olmam gerekiyor, sizde de bu kadar yan etki oldu mu? İçerek kullanıyorum
Yapar bu etkileri. Fitil olarak kullanabilirseniz o zaman yapmıyor

Fitil olarak kullanın, daha rahat edersiniz.

Ooooo ağızdan alındığında Allahın emri uyku yapar.
Vajinal attığınız da sorun olmuyor.

doktormu dedi 3kez diyee :KK64: genelde günde 2içiliyo... bu yan etkiler bünyeye göre değişiyo gerçekten.. eğer çok rahatsızsan fitil giibi vajinadan alabilirsin doktorum söylemişti rahatsız ederse öylede kullanabilirsin aynı şey diye. dene istersen

X