PROGESTAN FİTİL

ZUB344

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2022
308
0
29
Merhaba kızlar. Progestan 200 mg kullanıyorum sabah akşam 18.haftaya giriyoruz Çamaşırımda ıslaklık oluyor bildiginiz sıvı akinti degil çamaşırın kenarları ıslanıyor. Vajinal aldığım için mi böyle oluyor yoksa Allah korusun bebeğin suyu felan mı vajinal kullananlar sizde de oluyor mu

Progestan krem gibi akıyor beyaz beyaz, sıvı şekilde yaşamadım ben hiç. Doktorunuza danışın bi bence

Ben aşılama sonrası kullanıyorum günde üç kez aynı dediğiniz gibi çamaşırım ıslanıyor ve çok fazla akıntım oluyor doktora sorduğumda normal dedi ama siz gebesiniz yine de danışın derim doktorunuza

Canım bende kullanırken su gibi ıslanıyordum. Ayrıca losyon gibi akıntım geliyordu Ama idrar yolu enfeksiyonu da olabilir

bende de oluyor. sonucta vajinal akıntı da yoğun gebelikte. birlikte geliyor ilaçla. bence normal. en azından doktor kontrollerimde her sey normal çıkıyor

Ben de dün aşılama oldu bugün başladım progestana günde 3 defa fitil olarak

Bende de oluyor doktoruma sordum fitil yapar dedi özellikle fitilden sonra ve hava sıcakken artıyor. Bi gün fitil kullanmadım akıntıya bakmak için çok az oldu ondan sonra rahatladım.

Progesteron yuzundenn öyle endiselenmeyin

3 ay kullandım öyle sıvı olmadı.
Sadece beyaz akıntı ve böyle beyaz parça gibi oldu.
Eğer beyazlık yoksa sadece su gibiyse bence bi danışın.

Sabahın köründe iğnemi vuruldum sonra hemen fitili de alayım çıkayım derken bir anlık gafletle zorlayarak içeri ittim ilaç girdi parmağım giremeyince fark ettim çıkaramadım acıdı gerçektenve doktoru aradım…Kendiliğinden eriyip idrarla atılacağını söyledi …Hatta sonda takılmış gibi düşün o kadar dedi.ama ben korkudan panik atak geçirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…