Prof. Dr. Halis ÜNLÜ İzmir ameliyat tarihim 10 ya da 12 Kasım:)))

cyberchick

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
87
4
Önceden başka bir KKB hocasına ameliyat olmaya karar verdiğimden başka bir başlık altında kendim ve burnumla ilgili gelişmeleri ve düşüğncelerimi sizlerle paylaşmaktaydım ama bazı nedenlerden dolayı kararımı değitrdim ve dün Halis Ünlü ile görüşmeye gittim ve yeni bir başlık açmaya karar verdim:) Öncelikle söylemem gerekirki Halis Hoca'nın kariyeri ve bilgisinden çok etkilendim. İkinci olarak normalde 4.200 TL yaptığı ameliyatı şu an yeni bir merkez açtığı için bana çook daha uygun bir fiyat ile yapacağını söylediğinde pek bi mutlu oldum:) Kendimi en az 4.000 TL için hazırlamıştım çünkü. Hoca fotolarımı çekti ama yarın işle konuşup günümü netleştirmeden üzerinde çalışmayalım dedi. ayy çok heycan yaptım ben gene sanırsam:) fotoları alır almaz gelişmeleri sizlerle paylaşacağım kızlar:)) Tabii buarada Halis Bey ile ilgili herhangi bir bilgisi olan ya da yaptığı ameliyatları bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum:))

canımmmm:) öncelikle cok sanslısın ülkemizde mesleğinin hakkını veren en harika doktorlarından birini secmişsin :) cünkü benim de doktorum kendisi :KK19:

izmir de mı bu doktor?duymadım hiç..
estetik cerrahi di mı kbb değil..Prof olması da ayrı bır güvence bence..
ameliyatı nerede yapıyor?
bır de neye göre karar verdin bu doktora?yani daha önce yaptıgı burunları görmedin sanırsam :)
ben Cemil tugay a olmayı düşünüyorum aslında..ama Prof olması dikkatimi çekti bu doktorun..

ben gayet memnunum oktorumdan bu yüzden fikrimi söyledim estetik cerrah değil kbb. celal bayarda kendisi. ama 1 ay öncesine kadar muayenesi manisadaydı simdi izmire tasındı

ben gayet memnunum oktorumdan bu yüzden fikrimi söyledim estetik cerrah değil kbb. celal bayarda kendisi. ama 1 ay öncesine kadar muayenesi manisadaydı simdi izmire tasındı

hmm sagol canım verdıgın bılgıler ıcın..
ne mutlu sana yaaaa sorunsuz hersey :nazar:
darısı benım basıma ınsallah

evet geri geldimm sonunda kızlar:) ameliyatımı 10 kasımda oldum Halis Hocaya:) Dün tamponlarım çıkarıldı, pazartesi atel çıkarılıp plaster takılacakmış. Yüzüm çok şiş umarım hızla geçer:s

izmir de mı bu doktor?duymadım hiç..
estetik cerrahi di mı kbb değil..Prof olması da ayrı bır güvence bence..
ameliyatı nerede yapıyor?
bır de neye göre karar verdin bu doktora?yani daha önce yaptıgı burunları görmedin sanırsam :)
ben Cemil tugay a olmayı düşünüyorum aslında..ama Prof olması dikkatimi çekti bu doktorun..

Hocanın yaptığı burunları görüşmeye gittiğimde gördüm. Ama asıl cesareti KBB uzmanı bir arkadaşımın referansı ile aldım.Konuştuunda zaten hissediyosun işinin ehli bi adam olduunu. Celal Bayarda dekanlık falan yapmış KBB ana bilim dalı başkanıymış sanırsam bir dönem. Plastik cerrahi özel ilgi alanım dedi. Fasiyal cerrahi derneğinin başkanı falanmış galiba. Eğitimler veriyomuş estetik operasyonlarla ilgili. Birde benm deviasyon sorunumda vardı. oyüzden Halis Hocanın KBB profesörü olması bir artı oldu benm için. Çünkü burnumun içi sorunluydu baya. Ama tabii şuan burun ucum özellikle çok şiş nasıl bişey çıkıcak çok anlaşılmıyo:s ameliyat çıkışı bi hemşire gelip ameliyattaki dr. ve hemşireler çok beenmiş burnunu bizede gösterir misin bandajlar çıkınca falan dedi ama tabii güzellik göreceli bi kavram:)üff sadce hemen herşey bitsin istiyorum yaa!!!

Lütfen verdiğim linkten devam ediniz

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi/403055-cyberchick-burun-estetigi-ameliyati.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X