Probiyotik ?

Bikahvee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2015
134
34
34
Kızlar probiyotik tablet kullanmanın bir sürü faydası varmış kullanan var mı?

feci kabizlik yapiyor ,
bilginize...

Aa bağırsakları düzenlediği yazıyordu tüh:KK43: aslında ben cildim için kullanmak istedim sivilceye neden olan mikroplarla savaşıyormuş birde kırışıklıkları azaltıyormuş

Son düzenleme:
Şalgam suyu veya turşu da tuketebilirsiniz bunlarda da probiyotik var bildiğim kadariyla

Evet varmış ama ben direkt almak istiyorum Cilde çok faydası varmış öyle yazıyor kullanan birileri olsaydı keşke

oğluma kullandım bence kefir içsen daha iyi hem de doğal

Ben cilt için düşündüm kırışıklıkları azaltıyormuş cildi güzelleştirip sivilceye neden olan mikropları öldürüyormuş siz oğlunuza ne için kullanmıştınız? Birde nette okudum bu tabletlerden alıp yoğurt mayalıyorlarmış

Kızlar probiyotik tablet kullanmanın bir sürü faydası varmış kullanan var mı?

Benim sindirim sistemimde problem vardı. Probiyotik kullandığımdan beri o kadar rahatım ki anlatamam... Kullandığım ilaç Benim Probiyotiğim bakmak istersen.

Probiyotik kullananlar hangi marka tercih ediyorsunuz ve neden? Bende almayı düşünüyorum ama kafam karıştı dr tavsiyesi ile mi alıyorsunuz?

Probiyotik kullananlar hangi marka tercih ediyorsunuz ve neden? Bende almayı düşünüyorum ama kafam karıştı dr tavsiyesi ile mi alıyorsunuz?

Dr. tavsiyesi ile yeni başladım canım reflor saşe kullanıyorum. Kesinlikle sindirim sistemini çok rahatlatan bir ilaç.

Kendiniz evde kefir yada yoğurt mayalayın en güzel probiyotik bu bence

ben bağırsaklarımla ilgili çok sorun yaşıyordum. Nutraxin'in probiota adlı kapsüllerini kullanıyorum çok iyi geliyor. şüphesi olan varsa kullanmasını öneririm kızlar...

Ben de çok fazla sindirim problemleri yaşıyordum, hemen her yemekten sonra sanki mideme taş oturuyordu. Şu an 10 milyar bakteri içeren bir probiyotik kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Tüm o şişlik vs gitti, resmen hafifledim. Mutlaka tavisye ederim.

Dr tavsiyesi ile ben de kullandım
Ama ev yapımı kefir ve probiyotik turşuda o hazır tabletlerdekinden daha çok var
Yine de eczaneden aldığım işimi görmüştü
Sindirim sistemimi düzenledi

Bende kullandim tekrar kullancam.. cildimde tek bi sivilce bile yoktu.. ne de olsa bagirsak 2. Beyin.. onemli

Ben de çok fazla sindirim problemleri yaşıyordum, hemen her yemekten sonra sanki mideme taş oturuyordu. Şu an 10 milyar bakteri içeren bir probiyotik kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Tüm o şişlik vs gitti, resmen hafifledim. Mutlaka tavisye ederim.
İSMİ NEDİR PROBİYOTİĞİN ?

X