Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Priori Mineral Toz Fondöten

anistart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
4
0
43
Selam kızlar, sivilce problemim yüzünden mineral makyaja geçmek istiyorum. Ama kafam çoook karıştıııı :44:

İnternetten çok araştırma yaptım. En iyi mineral kozmetik markaları üzerinde yoğunlaştım özellikle karşıma çıkan 3-4 marka vardı; bunlardan genellikle forumlarda yorumları en iyi olan i.d. bare minerals ama artık Türkiye'ye gönderim yapmıyormuş. Ben de bugün Jane İredale, Youngblood veya ne bileyim Fresh Minerals falan alırım diye eczaneye gittim ama oradaki hanım i.d. bare minerals in geliştiricilerinin "Priori" markasının mineral ürünlerinde çalıştıklarını söyledi. Yüzüme uyguladı fena değildi ancak pek bişey anlayamadım ki!

Daha önce adını hiç duymamıştım. Aranızda Priori Mineral Fondöten ini kullanan var mı kızlar? Benim Yüzümde kullandıkları "Priori CoffeeBerry® Perfecting Foundations SPF 25" idi.

Ayrıca bir diğer nokta da bu ürünler Anti-Aging özellikleri ile ön planda. 31 yaşındayım, Anti-Aging için erken mi dersiniz?

Evet güzeller yardımınıza ve yorumlarınıza ihtiyacım var, bekliyorum. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…