Jinekoloji Primoluten belası

possibleornot

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2014
832
1.659
Arkadaşlar merhaba
Reglim saçmasapan bir döngüye girdi ve yarın evleniyorum. 3 gündür kahverengi leke şeklinde geliyordu ben de balayını kurtarıyor dye seviniyordum ama stresten gelmedi. Ben de sabah gittim bu ilacı edindim. İlk hapı aldım öğleye doğru hafif bir kanama oldu öğlen ikinci dozu aldım hala devam etti akşam 3. Dozu 1 saat önce aldım iç çamaşırıma gelmiyor gibi ama peçeteye kan geldi.
Şimdi kafamda deli sorular.
Bu ilaç yarın etki eder mi ? Bırakmasam böyle hafif hafif kanayıp tatilimi zehir eder mi ? Regl olduğunuz ilk gün hiç denediniz mi ?
Daha önce başlasaydın vs gibi şeyler bana hiç yardımcı olmayacak o yüzden varsa çözüm önerinizi dinlemeye geldim hanımlar . Bu ilaç regl başladığı andan itibaren kullanıldığında işe yarar mı kıymetli deneyimlerinizi bekliyorum

Bu ilaç adet söktürücü falan mı?
Eğer öyleyse balayında adet olacaksın muhtemelen çünkü biraz geç kalmışsın kullanmak için. Bir de adetliyken ilişkiye girmeyi düşünme bence. Hijyen açısından çok berbat bir durum.

Başlamış regli durdurmaz primolut n. Boşu boşuna bedeninize hormon yüklüyorsunuz şu an. Reglden iki gün önce başlamalıydınız, süreci uzatmak dışında bir işe yaramaz.

İlacın prospektüsünü okudunuz mu? Onu demeyin bunu demeyin yazmışsınız, ben demiyorum, açın okuyun.

Yanlış hatırlamıyorsam bu hap adetten 14 gün sonra başlanan bir ilaçtı ve bırakınca adet olunuyor. Adet olmadan bir iki gün önce başlamanın etki edeceğini sanmıyorum çünkü yaklaşık üç gün önce hormon seviyeleri düşmüş oluyor ve olaylar gelişiyor. Siz de adetiniz başladıktan sonra ilacı almışsınız. O kahverengi leke dediğiniz vücuttan geç çıkan beklemiş kan aslında (ne saçma ifade oldu).

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…