Primolut kullananlar var mi yardım

tanem7777

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
567
223
33
1 ay boyunca kanlı akıntı oldu ve adetim resmen birbirine girdi tiroidler ile sknti yaşamıştım 3 ay kortizon hapı kullanmıştım dedim hormonlarımı bozdu
Doktora gitmeye karar verdim usg ile baktı rahminde kan birikintisi var ve hala kanamaya devam.edicem.yada kürtaj ile kazımaz dedi a önce
Primolut n adlı ilacı verdi sabah akşam.kullan dedi ve biz bebek istesigimiz için bunu dile getirdim ilacı kullanırken sknti olmaz dedi
Ama netten bir baktım ader düzenleyici ve kesinlikle ilacı kullanırken gebe kalmayin diyor şok oldum bu ilaci kullanan ve bilgisi olan var mi

1 ay boyunca kanlı akıntı oldu ve adetim resmen birbirine girdi tiroidler ile sknti yaşamıştım 3 ay kortizon hapı kullanmıştım dedim hormonlarımı bozdu
Doktora gitmeye karar verdim usg ile baktı rahminde kan birikintisi var ve hala kanamaya devam.edicem.yada kürtaj ile kazımaz dedi a önce
Primolut n adlı ilacı verdi sabah akşam.kullan dedi ve biz bebek istesigimiz için bunu dile getirdim ilacı kullanırken sknti olmaz dedi
Ama netten bir baktım ader düzenleyici ve kesinlikle ilacı kullanırken gebe kalmayin diyor şok oldum bu ilaci kullanan ve bilgisi olan var mi
Bana bugün verdi doktor canım yarına kullancam 10 gün boyunca sonra bırak dedi banada yumurtam büyümüyor diye verdi bana da sabah öğle akşam icicem

Primolut kullandım doktor icime sinmedi başka doktora gittim bana letü diye bi hap verdi yumurta geliştiriyormuş onu kullandım 5 gün hatta ben 7 gun kullanmışım yumurta çatlamazsa iğne dedi yumurtam çatlamış iğne vurmicam dedi ve bakalım.ne olucak çok kaşık ağrım var ve sızı aynı zamanda kahve rengi akinti içinde neler oluyor bilmiyorum bakalım nasip

X