Prilam yan etki acil

SekerPortakali__

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2023
100
18
Kızlar dün doktorum prilam yazdı kullanmaya başladım akşam yatarken 2 tane aldım, sabah kalktığımda baş dönmem vardı biraz uyku hali ve acayip bir sersemlik halim var, aptal gibiyim desem yeridir. İlacın prospektüsünü okudum bu gibi durumlarda doktorunuza başvurunuz dediği belirtilerin bi kısmı var bende. Bu ilacı alıp yan etki yaşamayan var mı? Yada hangi yan etkileri yaşadınız bendeki yan etkiler normal mi

Prilam çok uyku,sersemlik yapıyor bende de oldu ilk trimesterin da uyku, halsizliğini eklersek normal. Baş dönmesi sersemlik halinden de olmuş olabilir tabiki doktora danışmakta fayda var ama korkmayın bence bir sorun yoktur.

Prilam çok uyku,sersemlik yapıyor bende de oldu ilk trimesterin da uyku, halsizliğini eklersek normal. Baş dönmesi sersemlik halinden de olmuş olabilir tabiki doktora danışmakta fayda var ama korkmayın bence bir sorun yoktur.
Evet öyle bayağı sersemlik yaptı akşam üzeri 5e kadar geçmedi o sersemlik hali hani böyle aptal gibi boş boş bakıp çok yavaş hareket ettim yemek yapmam bile çok uzun sürdü şu an iyiyim ama günüm berbattı mide bulantımı kesti diye sevindim bu seferde aptal gibi oldum. Bu yan etkisi bunye alıştıkça azalıyor dediler beklicem bakalım

X