Prezevatifin içeride kalması yardım

Neola1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2021
37
-6
Kızlar merhaba benim soruma yanıt verirseniz çok sevinirim. Eşimle ilişkiye girdik üst pozisyondayken prezervatif içime girmiş ama bunu hemen farkettim.Ve tam içeri girmemişti ucundan çektiğimde hemen çıktı yani parmakla falan çıkarmadım prezervatifi, içime sıvı bir şey geldiğini de hissetmedim . Sizce hamile kalma olasılığım var mı. Birde ilişkiden sonra kasıklarım ağrıdı bu yüzden şüphelendim.

Kızlar merhaba benim soruma yanıt verirseniz çok sevinirim. Eşimle ilişkiye girdik üst pozisyondayken prezervatif içime girmiş ama bunu hemen farkettim.Ve tam içeri girmemişti ucundan çektiğimde hemen çıktı yani parmakla falan çıkarmadım prezervatifi, içime sıvı bir şey geldiğini de hissetmedim . Sizce hamile kalma olasılığım var mı. Birde ilişkiden sonra kasıklarım ağrıdı bu yüzden şüphelendim.
Boşalma direkt olmadıysa ve yumurtlama dönemi değilse ihtimal çok düşüktür. İçime sperm geldi mi veya olur mu stresten kaynaklı rahimde kasılma, kasık ağrısı olmuş olabilir.

Boşalma direkt olmadıysa ve yumurtlama dönemi değilse ihtimal çok düşüktür. İçime sperm geldi mi veya olur mu stresten kaynaklı rahimde kasılma, kasık ağrısı olmuş olabilir.
Farkettiğimde boşalma olmuş durumdaydı. Yumurtlama döneminde dün ve bugün yüksek gösteriyor ama hissederdim herhalde sıvı içime gelseydi bilmiyorum, kasıklarım hala ağrıyor.

Farkettiğimde boşalma olmuş durumdaydı. Yumurtlama döneminde dün ve bugün yüksek gösteriyor ama hissederdim herhalde sıvı içime gelseydi bilmiyorum, kasıklarım hala ağrıyor.
Sanırım bu durumda gecikmeyi bekleyip artık hayırlısı demek oluyor.

Çok ıslaklık durumunda boşalma hissedilmeyebilir.

Yani ıslaklık varsa içinize gelmiş olabilir hissetmiş olmayabilirsiniz demek istedim ***
Anladım teşekkür ederim, ya ben pek bilmiyorum hamilelik mevzusunu denemedik hiç şuan düşünmüyorduk da hayırlısı, kasık ağrısı neden olur peki normal mi

Anladım teşekkür ederim cevabınız için. Ben üst pozisyondaydım.Belki bu ihtimali düşürür, artık bekleyip göreceğiz
Kesinlikle istemiyorsanız ertesigün hapı vs deneyenilirsiniz. Olursa olsun diyorsanız ds bekleyin bakalm ilk seferde hamile kalan çok az. Kasık sızlamasının hevelikle alakalı oldupunu düşünmüyorum anında öyle. Benm rahmim tersmiş mesela her ilişki sonrası kasık ağrısı yaşıyorm. Size ilk kez olduysa da psikolojktir diye düşünüyorum.

Anladım teşekkür ederim, ya ben pek bilmiyorum hamilelik mevzusunu denemedik hiç şuan düşünmüyorduk da hayırlısı, kasık ağrısı neden olur peki normal mi
İlk başta stres kaynaklı yaptığınızı düşündüm.

İhtimalleri göz önünde bulundurularak yumurtlama ve boşalma ihtimaline karşı bir ihtimal ağrı bundan olmuş olabilir.

Bazen düşünmeden de gebelik olabilir bu kadar stres yapmayın 😇

What !? Birnuma fake kokusu geiyo 😄 ilişkiden sonra kasıkların ağrıdı diye gebelikten mi şüphe ediyorsun !?
Haha fake değilim geçen yıl çokça bu sitedeydim vajinismustan, kasık ağrıdı diye gebelik demeyelim de ilişki sonrası hepsi birleşince olayımla olabilir mi diye düşündüm,

Kesinlikle istemiyorsanız ertesigün hapı vs deneyenilirsiniz. Olursa olsun diyorsanız ds bekleyin bakalm ilk seferde hamile kalan çok az. Kasık sızlamasının hevelikle alakalı oldupunu düşünmüyorum anında öyle. Benm rahmim tersmiş mesela her ilişki sonrası kasık ağrısı yaşıyorm. Size ilk kez olduysa da psikolojktir diye düşünüyorum.
Geçmiş olsun rahim tersliğini ilk kez duydum

Benim de 🥲 inşallah değldir. Düzü daha iyi 😂😂😂
İnş kendi kendime teşhis koyamam tabi ama çok ağrım olur regli zamanı 😅
Ben size bi şry sormak istiyorum hamile olduğunuz zaman ilk belirtileriniz nasıldı biveya hemem hissettiniz mi olduğunuzda

X