Aile Planlaması prezervatife para nasıl yetişiyor

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Canım aslında bunu nişanlın düşünse şuan daha uygun olur.Sen onunla paylaştınmı hap yada iğne ile korunamayacağını ve onun korunmasını gerektiğini biliyorsa o düşünüyordur bunu bence.

biliyor canm sanki üzüldü biraz gibi ama bişey demedi üzülme ben korunurum dedi.
ama ilk zamanlar çok olur epey külfetli olacak dedi şakayla karışık..

biliyor canm sanki üzüldü biraz gibi ama bişey demedi üzülme ben korunurum dedi.
ama ilk zamanlar çok olur epey külfetli olacak dedi şakayla karışık..

Bence yan çizicek şimdiden belli etmiş Erkekler prezervatiften pek hoşlanmıyor.Bana kalırsa siz evliliğin ilk yılında bebişe hazırlıklı olun.Sizi bir şekilde geri çekme yöntemine ikna edecek gibi geldi bana.Oda koruma sağlmadığı için bebiş erken süpriz yapacaktır.

geri çekilme olsa ne olur ki canm benim için bişey farketmez heralde, asıl onun için kötü değil mi o yöntem?
1 sene sonra hamile olmak isterim nasipse. o kadar süprizi kaldıramayabilirim hemen

geri çekilme olsa ne olur ki canm benim için bişey farketmez heralde, asıl onun için kötü değil mi o yöntem?
1 sene sonra hamile olmak isterim nasipse. o kadar süprizi kaldıramayabilirim hemen

Geri çekme bazı erkeklere daha cazip geliyor.
Çünkü prezervatiften rahatsız olanlar eşlerini bu şekidede korunabiliriz diye ikna ediyorlar.
Çünkü hemen baba olmak çoğu erkeğin istediği birşey ve bu yöntemde korunma sağlamadığı için hamile kalmakta kaçınılmaz oluyor.

Hayırlısı inşallah herşey gönlünüzce olsun iyi geceler.

anladım canm teşekkürler. inşallah hepiizin gönlünce olur herşey iyi geceler.

Bende ılac kullanıcaktım..zararlarını okuyunca nişanlım kullanma ben korunurum dedı :)
şu 100 lü nerde satılıyomus :)
bu arada benmde mayısa dugunum :)

ya bence evli insanlar (başka bir mani olmadığı sürece) diğer yöntemleri kullansa daha iyi değil mi?
kondom poşet gibi bişey, istediği kadar kaliteli olsun poşet o ya. bişey anlaşılmıyor resmen. afedersiniz de açık açık yazdım artık :))
bir ay mecbur kaldık 12 tanelik aldık yarısı duruyor, hayatımızı bitirdi o poşetler :) tekrar haplara geçtim.
geri çekme bir yöntem değil, kaza kurşununa denk gelmek istemeyenler uygulamasın.
bir de bence de masraflı. ama böyle çoklu satılanlar uygun fiyatlıymış yoksa başa çıkmaz naylon poşete verilen para.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…