prezervatif

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam koruma ihtimali var ama o kadar süre beklemek hata
içimde kaldıktan sonra çıkardım
Şansı zorlamış gibi oluyor öyle durumda en kısa sürede kullanmak daha iyi ama öyle her zaman da hap kullanmak da ayrı bir sorun o yüzden dikkat etmek gerekiyor hem anlamadığım nasıl çıkıyor prezervatif
içimde kaldı normalde asla başıma gelmedi ama bu sefer ne oldu anlamadım boşaldıktan sonra prezervatif çıktı ve içimde kaldı içimde doğru bir boşalma olmadı fakat dışarı doğru aktığını gördüm o yüzden korkuyorum

içimde kaldı normalde asla başıma gelmedi ama bu sefer ne oldu anlamadım boşaldıktan sonra prezervatif çıktı ve içimde kaldı içimde doğru bir boşalma olmadı fakat dışarı doğru aktığını gördüm o yüzden korkuyorum
Biz 13 yıldır hep öyle korunuyoruz çıkması çok zor o yüzden

Ne kadar sonra içersen koruma ihtimalini o kadar azaltıyorsun. Geçen ay öyle şüpheli bir ilişkim oldu, birkaç saat içinde ella içtim. Regl oldum ama miktarı azdı, ilaç yapabiliyormuş bilginiz olsun.

Eşinizin penisi boşaldığı gibi yumuşamaya başlamıştır o sebeple prezervatif içeride kalmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X