Aile Planlaması Prezervatif patladı :(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

1556

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2012
1
0
dün prezervatif patladı farketmemiş eşim de içime boşaldı. hemen eczaneden ertesi gün hapı aldı norlevo diye ve ben vajinamın içini suyla temizledim iyice. boşaldıktan 20 dk sonra falan içtim ilacı. eczacı %98 etkili demiş ama içime bi kurt düştü adetime de bir hafta var. yan etkileri olarak kanama falan olabilirmiş ama içtiğimden beri bir şey olmadı. napıcam bilemedim

bende kullanmıştım 48 saat içinde aldım iki hapı aynı anda içtim.okuduklarımdan çok korkmuştum açıkcası yan etkileri korkuttu beni fakat çok şükür bana yan etkisi olmadı adetim normal gününde geldi herşey şimdilik normal gidiyor.ara kanama filan olmadı bende hatta bir işe yaramadımı acaba dedim bünye ile alakalı demek ama etkili işe yarıyor

ertesi gün hapı şans işi. yeteri kadar etkili değil. çoğu kişide işe yaramadığı gibi vücudun dengesini de alt üst eden bir ilaç.

sen ne kadar suyla temizlesen de giden çoktan gitti. yumurtlaman geçe kaldıysa hamilelik riskin az da olsa var.

çoğu insanda işe yaramadığını nerden biliyorsunuz ?

anovvv patladı he bravoo size artık nasip nasipse her halukarda olur canım bekle ve gör benide haberdar et:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…