Aile Planlaması prezervatif ile korunmada hissedilirmi ??

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ayca sari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
22
3
29
erkek prezervatif ile boşaldığı zaman kız prezervatif üstünden o sperm sıcaklığını içinde hissedebilir mi ?

5 yıldır hiç hissetmedim 😅 direkt içeri boşalınca da bişi hissetmem gerçi. Kendi ıslaklığımdan fark edilmiyor.
8 gün önce adet gördüm ve bugün ilişkim oldu prezervatif ile ve prezervatif varken hemen geri çekilme yöntemi oldu ben hafif sıcaklık hissettim ama prezervatifi kontrol ettik su ile herhangi bir sızındı patlak yok sadece sevgilimin kasın bölgesi ben çekildikten sonra sprem bulaşmış ama üst tarafta hiç birşey yok ne olur ne olmaz diye 30 dk sonra ertesi gün hapı kullandım sizce gebelik olmuş olabilir mi ?

Ertesi gün hapları 72 saate kadar etkilidir. Çok kısa sürede içmişsiniz zaten bir şey olmaz. Büyük bir ihtimalle onu içmeseydiniz de bir şey olmazdı ama tedbirli davranmışsınız.
Endişelenmeyin. Ertesi gün hapları gecikme yapabilir, gecikirseniz hemen korkmayın, bir hafta kadar gecikmeyi bekleyin, ona göre test yapın.
Bir de doktor kontrolünde doğum kontrol hapına yönelmenizi öneririm, kesinlikle hamilelik istemiyorsanız. Prezervatifle birlikte doğum kontrol hapıyla korunursanız istemediğiniz bir durumla karşılaşmaz rahatça yaşarsınız cinsellik.

Ertesi gün hapları 72 saate kadar etkilidir. Çok kısa sürede içmişsiniz zaten bir şey olmaz. Büyük bir ihtimalle onu içmeseydiniz de bir şey olmazdı ama tedbirli davranmışsınız.
Endişelenmeyin. Ertesi gün hapları gecikme yapabilir, gecikirseniz hemen korkmayın, bir hafta kadar gecikmeyi bekleyin, ona göre test yapın.
Bir de doktor kontrolünde doğum kontrol hapına yönelmenizi öneririm, kesinlikle hamilelik istemiyorsanız. Prezervatifle birlikte doğum kontrol hapıyla korunursanız istemediğiniz bir durumla karşılaşmaz rahatça yaşarsınız cinsellik.
birazcık korkuyorum açıkçası sanki öyle hissettim gibi geldi umarım dediğiniz gibi birşey yoktur çünkü prezervatifi musluktan su doldurarak kontrol ettim hiç bir sızıntı patlak vs.. yok sadece partnerimin kasık bölgesinde ben çekildikten sonra sprem vardı aşşağıdan sızıntı yapmış ne olur ne olmaz diye 20 dk içinde ertesi gün hapı kullandım.

Beyin yandı bende :KK64:
8 gün önce adet gördüm ve bugün ilişkim oldu prezervatif ile ve prezervatif varken hemen geri çekilme yöntemi oldu ben hafif sıcaklık hissettim ama prezervatifi kontrol ettik su ile herhangi bir sızındı patlak yok sadece sevgilimin kasık bölgesi ben çekildikten sonra sprem bulaşmış ama üst tarafta hiç birşey yok ne olur ne olmaz diye 30 dk sonra ertesi gün hapı kullandım sizce gebelik olmuş olabilir mi ? kısaca olay bu ?

8 gün önce adet gördüm ve bugün ilişkim oldu prezervatif ile ve prezervatif varken hemen geri çekilme yöntemi oldu ben hafif sıcaklık hissettim ama prezervatifi kontrol ettik su ile herhangi bir sızındı patlak yok sadece sevgilimin kasık bölgesi ben çekildikten sonra sprem bulaşmış ama üst tarafta hiç birşey yok ne olur ne olmaz diye 30 dk sonra ertesi gün hapı kullandım sizce gebelik olmuş olabilir mi ? kısaca olay bu ?
Yok demiştim daha önceki konuna sanmıyorum olacağını

X