Preseed kullananlar

Canım ya gece gece çatladım gülmekten maydanos süt buharı adlı topiği okuyorum şu lazımlık sayfasına geldim :)) allahım neler yapıyoruz rabbim gör halimizi
Kız allah kısmet ederde birar evlat sahibi olursak arşivliyelim ben bu konuları sonrada bizim sıpalara okutalım sizi kazanmak için neler yaptık göründe kıymetimizi bilin diyelimkaydirigubbakcemile3

:kedi: nerden buldun orayi canim yaaa. rezil olduk simdi kaydirigubbakcemile3

Ne rezillliği canım ya çare arayışları ...ben bu yöntemi kullanmadım ,inşallah gerek kalmaz ama kalırsada deneyebilirim... ilk sayfalarda denersem nasıl otururum diye düşünürken baktım parlak fikir gelmiş lazımlık aklınla bin yaşa emikaydirigubbakcemile3 ..umut canım ya umut bittimi hayatta tükeniyor ayıbı yok çaresizliğin merak etme :1hug:a.s.

saol canim. ama ordan kimse hamile cikmadi. denedik ama olmadi yani. 5 kisiydi sanirim deneyenler en fazla. düzenli bir sekilde yani.
eskiden olurmus. benim yengemin kardesleri (ordada bahsetmistim zaten) bu yolla hamile kalmislar ama smear cektirmeden iltihap varmi yokmu bilmeden yapmak gereksiz. adacayi yagida ayni isi görüyor sonucta. ama her bünyede farkli tabii.

önce her taraftan bir cek-up mı yaptırsak ne anam dr. lardanda bıktım ben..üstünden çokk yıllar geçmesine rağmen birine hala çokkk sinirliyim zaten ..Ne diyelim hayırlısı hakkımızda..Bir komşum var burda oda tutturmuş seni hamam götürelim altına yumurta kıralım diyor yok bacım kalsın dedim artık var olan herşeyi soktuk yumurtada kusur kalsın dedim:roflol:

Kızlar günaydın, nasılsınız? Gece muhabbet almış başını gitmiş anacım:) Sadecemeyra kırmızı kartı görümüşsün sanırım, hemen pes etme canım, ekimde aşılama düşünüyorsan o zamana kadar devam et, inşallah hiç ummadığın bir anda gelir bebişin.

Durucum naber?nasıl gidiyor, senin regl süren çok kısa mı bana mı öyle geldi?

günaydın kızlar,
yeni ay yeni umutlar getirsin hepimizeeeee lütfen canınızı sıkmayın hormonlarımızı kötü etkilemeyelim amaa öyle veya böyle er ya da geç bebişlerimiz gelecek her şerde bir hayır vardır arkadaşlar en yakın zamanda kavuşucazz burdanda büyük mutluklarla paylaşıcazzzzzz inşallahhhh

günaydın kıslarrr...
elimnde bolca preseed olduğu için bu ay sıkı çalıştım bol keseden sürdüm fallaa...
asıl size ne anlatıcam şimdik dün akşam bi falcıya gittim töbe yarabbiim fala inanma falsız kalma demişler.
adımı sordu sonrada sen hamilesin dedi kız bana yuh dedim daha günüme çok var ne alaka...
senin sol tüpün tıkalı sağdan hamile kalıcaksın dedi ama ben rahim filmi falan çektirmemiştim daha.ki çektirmicem inatla.neyse asıl konu ben yumurtladığım zaman çok ağrım olduğu için hissederim hangi taraftan yumurtladığımı bu ay gerçekten sağdan yumurtladım bildiyse ne ala beklicem.
şaka gibi ya birde ben akışına bırakmıştım okulum var aralıkta hamile kalırsam rahat rahat ders çalışıp sınavlara yetişebiliyorum şimdi olursa okulu dondurmak zorunda kalıcam...amaan olsunda dondururum sorun değil beaaaa...
hadi bakalım falcımız bilmişmi bilememişmi bakıcas bu ay...

Günaydın kuşum nasılsın? Çiçekcim seni ateş topiğinde mi gördüm ben, ateş ölçüyor musun sürekli?

oooooo, dila gününe ne kara var kıs? Şimdi ayrı bi merak yaparım ben sürekli takip ederim seni heeeeopuyorumnanaktan İnşallah hamişsindir canım.

12 haziran pazar günü hasta olmam gerekiyor daha çok var bebişim yaa...
ben inanmadım ama konuya bununla girince şaşırdım ayrıca evli olduğumuda söylemedim alyansımı çıkarıp gittim yanına..yoksa etkilenmem böyle şeylerden yani...

Neşecim canım, kendini daha iyi hissediyor musun? Güzelim sıkma canını, aşılamlarda şans düşük zaten biliyorsun, ben de kaç defa aşılama oldum tutmadı, sonra kendiliğimden hamile kaldım, yani kendiliğinden oluşma şansıyla aynı nerdeyse ama stres faktörü eklenince şans düşüyor bence, sen bir başarabilsen aklından çıkarmayı kendiliğinden olacak da onu nasıl yaparsın bilemiyorum işte...

Bademcim sen de tutmamasına üzülme, her işte bir hayır vardır unutma, bunun olmaması senin hayrınaymış demek öyle düşün, bak ben nisan da tedavi oldum ve tuttu, mayısta havalara uçtum hamileyim diye ama bebek ilk baştan itibaren tavaş gelişiyordu ve 9 haftalıkken küretaj olmak zorunda kaldım, sen de bebeklerini kaybetmiş bir annesin, kaybetmektense başlangıçta olmaması inan daha iyi, toparlanınca tekrar deneyeceksin, inşallah sağlıklı bebeklerin olacak, sadece vakti gelmemiş, sabır canım.

Günaydın kuşum nasılsın? Çiçekcim seni ateş topiğinde mi gördüm ben, ateş ölçüyor musun sürekli?

walla ölçüyorum canımm geçen ayın ortalarında başladım dijital bir termometre aldım ama geçen ay yumurtlama zamanından sonra regliye kadar süperdi ateşim yüksekti gel gör ki regli beni neyledi kaydirigubbakcemile3

bakalım preseed siparişi verdim yaw yurtdışındaki siteden verdim önce sonra yanlışlıkla türkiyeye yollamayan satıcıyı seçmişim kaydirigubbakcemile3 iade yaptılar neyse tekrar verdim bende bakalım şekercim yaww benim tansiyonum çok düşük iki gündür kafamı kaldırmakta zorlanıyorum resmen şimdi bile başım dönüp dönüp duruyor bu hamile kalmayı zorlaştırır mı acep bir bilgin var mı?? ne bilim işte kafama takıldı reglimin 4. günü soğan kürü yapmaya başladım dün bakalım belki miyomlarımdan kurtulurum diye hayırlısı yani o kür senin bu kür benim debeleniyorum kendi içimde kafamçokkarıştı

Canım ebayden alıyorsan buy it now ve free shipping yazanlara bak, onlar da türkiyeye gönderiyor mu kontrol et, bazısı göndermiyor dediğin gibi. Ssoğan kürü inşallah işe yarar, bir kür uyguluyorsan başka kürleri birlikte uygulama sakın, karışmasın güzelim, düzenin şaşar sonra.

Tansiyonun düşük olması gebeliğe engel değil, benim hep 9/6 civarıdır, geçen hafta 8/5 ten bile daha düşmüştü düşün artık, tuzlu ayran ve bol su iç.

Bir de çiçekcim aynı aşamalardan geçtiğim için söylüyorum, sürekli ateş ölçemk insanı stres yapıyor, sen farkına varmıyorsun ama öyle, biraz relax olmak için bunları kafandan at ne dersin canım?

doğru söylüyorsun derim canım :)) kürleri karıştırmıyorum zaten bal tarçın olayını bi gün yaptım ertesi gün yapmadım sonra soğan kürüne bşaldım bakalım bu ay ateşi ölçücem yumurtlama zamanına kadar sonra bırakırım ay düştümü çıktımı asıl ondan sonra daha stres yaratıyor regli yaklaştıkça yani ne bilim yaww sağım solum belli olmaz sıkıntı basar bana bir anda herşeyi bile bırakabilirim hakkımızda hayırlısı canım
ben geçen ay preseedi çok gereksiz kullandım bu ay biraz daha bilinçle kullanıcam bakalım bakalımmm allah yardımcımız olsun ve hepimize sabır versin artık dua etmekten başka birşey kalmıyor :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Fala inanma falsız da kalma demişler ama gerçekten söyledikleri çok ilginç, insan ister istemez merak eder, var ya bi de bu ay hamile kalıyormuşsun senin falcıya müşteri akını olur heeekaydirigubbakcemile3

iyi öyleyse, inşallah soğan kürü işe yarar, preseedleri de ovulasyon zamanı bolca kullan, ben de dün ovulasyon testi yaptım, 2. çizgi çıktı, 1-2 güne olacak gibi görünüyor, çalışma olmayacağı için ense yapıcam bu aykaydirigubbakcemile2

taib canım herkese söylerim walla kız bildi deyi...
sırf onu yalancı çıkarmak için yoktur yoktur deyi kendimi avutuyorum hihi.

e-bay şiparişim geldiiii az önce:)
inanılmaz hızlı gönderiyorlar.ama içime kurt düştü şimdide doktoruma preseed i sordum hiç bir bilgisi yoktu.acaba yanlış mı yapacagım yoksa kimyasal bişey mi?

oooh yap valla dinlen şekercimm bende ameliyat olduktan sonra iki ay yasaktı ilişki süper gelmişti stres yok ay yumurtladımmı ayy hamişlik belirtisimiii ne kadar daha stressiz kalcaksın canım

birde bu yumurtalama testlerini nasıl kullanacagım ...hangi ssatler daha uygun??
çift çizgi çıkınca çalışmalara başlamak lazım degil mi?

ayyy stres yaptım yardım edin pls

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…