Preseed kullananlar

günaydın herkese,
kibelecim bende 7-8 sene önce olmak durumunda kalmıştım vakumlama yöntemi demişti doktor ve bi gün sonra hafiften çoğalarak regli olmuştum 2 gün sonrasında yani bi hafta sürmüştü normal regli gibi oldu doktorum o zaman böyle olucağını dsöylemişti ve olmuştu ve sonrasında reglilerimde bir değişiklik olmadı ama bende bebek vardı fakat 5 haftalıktı ama bünyeylede belki ilgisi vardır.

Kıslaaaar günaydın, nasılsınız? Kimse yok mu?

Çiçekcim napıyorsun bakiim?

saol canım benim iyiyim iki gün önce regli oldumm ve çok sancılıydı dün işe gelemedim kıvrandım 1,5 gün son bir senedir genelde sancı çekiyorum eskiden sadece başım tutardı şimdi alt taraf iptal oluyor malesef. yaş ilerledikçe metobolizmada değişiklikler oluyor malesef.

asıl sen nasılsın daha iyicemisin?

hepinize günaydın...

kibeleciğim özele attığın mesajı aldım teşekkürler..
ben kürtaj olalı tam 36 gün oldu ama tık yok.. önceki dönemlerde kırmızıyı göreceğim diye korkardım şimdi de tam tersi:)) normal döngüm 28 gündü. dün doktorumu aradım gel bir kontrol edelim dedi. ama cumartesiyi beklemek durumundayım. bügünlerde çok kaytardım işten :))

Geçmiş olsun güzelim, gerçekten yaşla birlikte metabolizma değişiyor, ahhh gençlikkaydirigubbakcemile3 Ben iyiyim Allaha şükür, dün itibariyle işe başladım, bugün daha bir intibak oldum, iyi geldi.

Selmas inşallah kısa sürede regl olursun canım, beklemek gerçekten zor ama yakında olursun gibi geliyor bana.

anjelik iyi olmana çok sevindimopuyorumnanaktan çalışmanın en büyük faydası zamanın çabuk geçmesi sanırım.. evde olunca insan daha bir bunalım takılıyor..
önümüzde ki ay belkide hep beraber bebiş haberleri veririz :CüvCüv:

saol tatlım, aslında benim için evde olmak da bir açıdan iyiydi, annemle birlikteydik ve uzun süredir ilk defa bu kadar uzun süre birlikte olduk, çok özlemişim ama dediğin gibi normale dönmek açısından iş ortamı gibisi yokopuyorumnanaktan İnşallah önemüzdeki ay önce senin haberini alırız canım, ben ağustosta en erken çalışmalar başlarım artık:lepi:

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele (edasi geliyorrr:)))
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
mercanayse
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt
starsuzie
made
dila06
Moonlight

ayrederya listeyi yazmamis uzun zamandir ben yapim dedim. motivasyon olsun:)))

yaww listemiz bayağı bir uzun olmuş inşallah tez vakit yer değiştiririzde hamiş kalanlar kısmı uzun uzun olurrrrr

Cnm benim de hep 27 günde olurdu, sana da burada yazdığım gibi ovulasyon testlerinde 9.11.13. günler 2. çizgi silik çıktı, yumurtladım sandık , o günleri hep preseedle değerlendirdik, bugün 16. gündü çok akıntı geldi, hatta kan gibi pembe pembe akıntılarım gelince dur bi de bugün yapiyim ovulasyon testi dedim, 2.çizgi kopkoyu çıktı; ben anlamadım bu durumu ben bu ay 30 günde mi adet olucam bu durumda, yani bugün mü yumurtlamış oldum yoksa yumurtlamayı kaçırdım mı, 2.çizgiyi kopkoyu görünce bu günü de değerlendirmeye karar verdik:) ama benim kafam karman çorman oldu.
Bu durumu engin bilgilerinle yorumlarsan sevinirim; sevgiler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…