Preseed kullananlar

Durucum diyorlarki, sipariş ettiğin ürünü hangi kombinasyonlarda istediğin söylemediğin için eğer ingiltere saati ile 3.30 kadar senden mail/haber alamazlarsa sana standart kombinasyonda göndereceklermiş. Yani eğer ovulasyon ve test kiti birlikte sipariş ettiysen ve şu kadar ovulasyon şu kadar gebelik testi diye belirtmediysen 100 tane sipariş verdiysen 50 ovulasyon 50 gebelik testi gönderecekler.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

anjelic gönderdim canım yoruyorum sizleri ama kusuruma bakmayın kızlar cahillik zor iş :))

estağfurullah güzelim o nasıl laf öyle Sen siparişini paypall yoluyla mı verdin yoksa kredi kartıyla mı?

bende ne haber verebilirimya keşke bilen birine yaptırsaydım şu işi kendime gülüyorum valla
Canım çokk sağol

Yazdığım gitti öfff, siparişin olmuş canım, 8li preseed paketi ve 25 adet test ile birlikte gelecek, değiştirmek istiyorsan kombinasyonu ne istediğini bana yaz ben sana ingilizce olarak yazarım sen onlara cevap olarak benim gönderdiğim ingilizce metni yollarsın e mi? Ben şimdi çıkıyorum akşam evde bakar yazarım sana, öptüm.

canım 8. li pre-seed 25 li test istiyodum zaten testler ovulasyon testi dimi canım öyleyse tamam olmuştur canım benim senide yordum

valla canım biz iki ay önce istanbuldan sipariş vermiştik.tam yerını bilmiyorum çünkü eşim spariş verdi .farklı yerlerde olduğumuz için kullanamadık eşimle.bir hafta içinde gelmişti.

canim istanbul'dan sip verme. madem yurtdisindasin. ebay'e bak/ cok uygun.

selmas canım bildiğim kadarıyla 45-50 güne kadar sürebiliyor, ben geçen küretajdan sonra 29. günde regl olmuştum, bu sefer kaç günde olur bilmiyorum, beklemedeyim, henüz kanama da devam ediyor zaten.

kizlar kurtaj olunca anlamadigim bir nokta var. ben de kurtaj oldum dis gebelik ameliyati, bebek de alindi ama dr benim rahim duvarlarimi kazimadi. sizinki kazidi mi? kurtajdan 3-4 gun sonra regl gibi basladi. gene 6-7 gun surdu. sonra duzene girdi hemen.

sanirim bebekle birlikte anneye kolaylik olsun diye rahim duvarlari d akzitilirsa rahmin toparlanmasi daha gec oluyor. ama bebek olmadigi icin destegi kesilen progesteronden dolayi kendi yikilirsa sorun cikmiyor.

regli bekleyen arkadaslar, kurtajdan sonra regl oldunuz mu?(hemen sonrasinda)

önce payball üyeliği yaptım kodu aldım bankadan gidip geldim siparişi verdim payball üzerinden canım

canim paypalle almakla cok iyi etmissin. Trde de olmasina cok sevindim. ben de kara kara dusunuyordum cunku ben siki bir internet satin alicisiyim herseyimi internetten alirim. bazen giysilerim dahil.

canım 8. li pre-seed 25 li test istiyodum zaten testler ovulasyon testi dimi canım öyleyse tamam olmuştur canım benim senide yordum

Durucum hosbulduk. testlerin bazi degerleri var. 10luk 30luk 45 lik. iste biri cok hassas degil en ufak bir seyde cizgiler cikiyor , biri cok hassas ne kadar ugrasirsan ugras cizgiler cikmisyor vs vs. sana normal gondermeleri iyi olmus. ama 20 test+ 5 gebelik falan da gonderilebilir. ama onemli degil. cok gebelik gondermesinler de. ovulasyon cok gidiyor cunku. 7-8 tane ovulasyon kullaniyorsan 1 tane gebelik testi kullaniyorsun misal.

canim paypalle almakla cok iyi etmissin. Trde de olmasina cok sevindim. ben de kara kara dusunuyordum cunku ben siki bir internet satin alicisiyim herseyimi internetten alirim. bazen giysilerim dahil.

Canım internette dolandırıcılar kol gezdiği için direkt kart numarasını vermekten korktum açıkçası payballı araştırdım bir arkadaşımda bu yolla alışveriş yapıyor mantıklı geldi..
Siparise gelince ing. iyi olmadığı için çok zorlandım ama sağolsun anjelic büyük yardımcı oldu preseed doğruysa testlere çok takılmıyorum açıkçası ürünün doğru ürün olması daha önemli biliyosun testlerde artık ne çıkarsa bahtıma canım a.s

Son olarakta bunu yollamışlar kibelecim 25 dk önce
We will despatch your goods on the following basis. All orders received and paid for, prior to 3.30pm, will be despatched the same day. If payment was received after 3.30pm Monday to Thursday the item will be despatched the following day. If you have paid for your goods after 3pm on Friday up to Monday 3pm your goods will go out on Monday. You should be receiving your goods shortly.

durucum istediğin gibi almışlar siparişi, için rahat olsun.

Kibelecim benimki kazıma şeklinde olmadı onu çok ileri gebeliklerde yapıyorlar bildiğim kadarıyla, vakum yöntemiyle çekiyorlar içerden, o şeklide gerçekleşti, ama biliyorsun ben kan sulandırıcı iğne kullandığım için bu sefer kanamam ilk günden beri var, giderek azalarak da olsa devam ediyor, doktorum rahim duvarının hala dökülmeye devam ettiğini, bir miktar kalınlığın durduğunu söyledi, 1 haftaya kadar iyileşirmişim, geçen sefer pek kanama olmamıştı, söylediğin gibi birkaç gün hiçbir şey yoktu sonra regl gibi bir açıldı 1 haftaya yakın sürdü.:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…