Preseed kullananlar

çiçekçik canım kırmızılar gelmiş, üzülme canım, inşallah temmuz bebişi olur, denemey devam...

sabırsızım hayırlısı olsun canım,inşallah tüp bebekde bize müjdeyi verirsin :Saruboceq:

Hadi hayırlısı canım
inşallah nazlı bebişin tedaviyle gelirŞeniz
Sağol aymesim
hep yanımdasın hakkını ödeyemem
sanırım bebeklerimiz kız olursa hepimiz isimlerini nazlı koyucaz
kaydirigubbakcemile3
sabırsızım hayırlısı olsun canım,inşallah tüp bebekde bize müjdeyi verirsin :Saruboceq:
Sağol bengücüm
dualarınızı esirgemeyin
bende hepinizin duacısıyım
:Saruboceq:

üzüldüm canım ama herşey bitmiş değil bak bu aya benimde olmadı ama listeden çıkarmadım ismimi.. yılmak yok... denmelere devam pes etmek yok.
Çok sağol canım dilerim hepimiz bişekilde hamişş kalırız öyle yada böyle :lepi:

arkadaşlar yurt dışından pre-seed alan online arkadaş varmı şu an aramızda yardıma ihtiyacım var ?

:ecrin_bebek:
herseyin hayirlisini istemek lazim, olmuyorsa bir bildigi vardir Rabbimin. ama ümidinizi kesmeyin, insallah olacak, dua edelim.
a.s.

kızlar ingilizcesi iyi olan varmı mail okutucam size kaydirigubbakcemile3

almancam var canim, ingilizcem yok:) ama sitenin almancasida var diye ordan aldim direk.

Valla meyracım bişeyler yaptım sipariş adına bitirdim gibi ama yinede ingilizcesi iyi biri lazım emin olmak istiyorum çözemiyorum tam ..olarak bana ingilizcesi sağlam biri lazım :uhm:kaydirigubbakcemile3

anam 300 sn kotası deli ediyo beni burda göndermek için 300 sn süre diyor:bbo:

evet ama bir gariplik var sanırım beceremediimmi ne kafamçokkarıştı

You have not told us which combination of tests you would like so we will be sending you the standard split mentioned in the listing if we do not hear from you by 3.30pm UK time today.

canim 600 sn kotasi yüzünden sana yazamdim. anlamadim tam ama sanirim bir terslik var haklisin.

nehir01 sana kibelenin linklerini yolladim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…