Preseed kullananlar

evet kibelenin yazdığı o 18.gün yumurtlayan benim koştur koştur test yapmaya gitmryin yani..düzgün kullanın ovulasyon testlerinizi benimki bir gün bile şaşmazdı istiyorumya o ay geç yumurtladım işe şans
çok güldüm sabah sabah...
haa listeye benide ekleyin ilk kullanan benim zaten...preseedi.
geçen ay 14.gün yumurtluyorum diye hepsini bitirdim preseedlerin aksi gibi 18.gün yumurtladım...
şaka gibiydi yarabbim...
neyse bu ay tam gaz çalışmalara devam kibele getirme beni oraya yerim senin o minik kızını ha...doğmadan bukadar seviyorum doğunca napıcam yarabbim yaaa.....

canım benim şakır şakır yarabbi şükürrrr kaydirigubbakcemile3 malesef kırmızı kartı gördüm yine ve işe gidemedim o kadarda sancım var eskiden bende sancı olmazdı sadece migrenim tutardı bi senedir dehşet sancılı geçiyor reglilerim hayırdır inşallah hayırdır inşallah :)))
önümüzde güzel aylar var inşallahhhh :Saruboceq: preseed siparişi vericem ovulasyon testide alcam bu sefer kullanmamıştım geçen ay tahmini yapmıştık bakalım her işte bir hayır vardır kızlar

Günaydın kıslar hayırlı haftalar hepinize
inşallah güzel haberlerle dolu bi hafta olur:Saruboceq:

geçmiş olsun çiçekciğim.. ovulasyon testi kullanmak hepimize iyi gelecek ( ah bir de ben şakır şakır hasta olabilsem bu ay.. belirti bile yok. gerildim iyice.

arkadaşlar preseed kullananlara benide eklermisiniz.bu ay bende kullanacam inşallah.rabbım tez zamanda kavuştursun bize evlatlarımızı.

arkadaşlar preseed kullananlara benide eklermisiniz.bu ay bende kullanacam inşallah.rabbım tez zamanda kavuştursun bize evlatlarımızı.

aminn canım aminnnn

kızlar birşey sorcam ben şimdi bu siteden siparişi verdim ne kadar zamanda gelir yani yumurtlama zamanına yetişir dimi çünkü yurtdışından gelcek ya o bakımdan :))

Cicekcik canım hastalanmışsın bu ay kısmet değilmiş inşallah bi dahaki aya turnayı gözünden vurusun bu ay daha bilinçli hareket edicekmiştin ovulasyon testleriyle falan inşallah herşey bu ay daha güzel olur.

Kızlar beni listeden silebilirsiniz mafoldumben
dün yaptığım idrar testi negatif çıktı malesef mafoldumben
adette yok ortada :sinifsinif:
dilerim sizler hamişşsinizdir
:Saruboceq:

Canım yapma bende şimdi diğer topiğe sana yazmaya gidiyodum
ne oldu diye kısmet değilmiş işte biraz daha sabır bitanem
bu ay ilk denemydi pre seedle inşallah bi dahaki aya daha tecrübeli olucaksın
Allahım inşallah tez zamanda nasip etsin sana hamiş kalmayı
bunu o kadar çok istiyorumki canım arkadaşım

üzüldüm canım ama herşey bitmiş değil bak bu aya benimde olmadı ama listeden çıkarmadım ismimi.. yılmak yok... denmelere devam pes etmek yok.

tÜPE BAŞLIYORUZ aymesim
rabbim i nşallah bu kez güldürür yüzümü
adeti bekliyorum

aminn canım aminnnn

kızlar birşey sorcam ben şimdi bu siteden siparişi verdim ne kadar zamanda gelir yani yumurtlama zamanına yetişir dimi çünkü yurtdışından gelcek ya o bakımdan :))

valla canım biz iki ay önce istanbuldan sipariş vermiştik.tam yerını bilmiyorum çünkü eşim spariş verdi .farklı yerlerde olduğumuz için kullanamadık eşimle.bir hafta içinde gelmişti.

ebaydan şiparişi cumartesi günü verdim.kaç gün sonra elimde olur ürün.bir bilgisi olan var mı?

selmas canım bildiğim kadarıyla 45-50 güne kadar sürebiliyor, ben geçen küretajdan sonra 29. günde regl olmuştum, bu sefer kaç günde olur bilmiyorum, beklemedeyim, henüz kanama da devam ediyor zaten.

canım çok teşekkür ederim.umudumuz preseed:)))

bugün adetin 2.günü fsh....vb testlerimi verdim saat 3 de çıkacak umarım bir sorun çıkmaz.eger sorun varsa ümidimi keserim artık

Hayırlısıyla inşallah herşey yolunda gider
hepimizin umudu pre seed umut dünyası işte
bizede bi mucize uğrar inşallah:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…