Preseed kullananlar

Canım senin yaşadıkların daha acı allah hayırlısıyla hüzünsüz acısız bir gebelik nasip etsin birtanem sana

hastanedekiler kan alırken daha erken dediler ama yinede yapalım 1 haftada belli olur genelde diyolar kanda..

inşallah arkadaşlar hepinizin ve benimde emeklerimiz sonuç varır inaşalahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

İnşallah temmuzda olur starsuzie, deneyip de ilk ay hamile kalan çok kişi okudum internette, belki şans bize de gülerkaydirigubbakcemile2

inşallah canım...6 yıllık evliyiz son 2 aydır çoçuk istiyoruz..
korundugumuz için çok pişmanım çokkk
isteyincede olmuyor işte böyle

Canım senin yaşadıkların daha acı allah hayırlısıyla hüzünsüz acısız bir gebelik nasip etsin birtanem sana

Durucum beterin beteri vardır sözünü aklımdan çıkarmıyorum hiç, buna da şükür, daha vakti saati gelmemiş demekki...Rabbim hepimize acısız, sağlıklı gebelikler nasip etsin, amin.:Saruboceq:

hastanedekiler kan alırken daha erken dediler ama yinede yapalım 1 haftada belli olur genelde diyolar kanda..

yesyes canım döllenmeden sonra 10. gün falan belli oluyor, senin regl tarihin ne zamanki?

inşallah canım...6 yıllık evliyiz son 2 aydır çoçuk istiyoruz..
korundugumuz için çok pişmanım çokkk
isteyincede olmuyor işte böyle

aaaaa güzelim 2 ay çok az bir zaman, ümitsizliğe kapılmak için hele çok kısa, şu sıralar senin şevkle çalışacağın anlar, anladın sen onuzemuszemus

az önce aradım hast. negatif dediler çok kötü hissediyorum kendimi inşallah sizlerin sonuçları pozitif çıkar dualarınız için desteğiniz için saolun..

az önce aradım hast. negatif dediler çok kötü hissediyorum kendimi inşallah sizlerin sonuçları pozitif çıkar dualarınız için desteğiniz için saolun..

yesyes canım ne kadardır deniyorsun bilmiyorum ama moralini bozma, ben de kaç defa negatif sonuç öğrendim böyle, hiç beklemediğin bir anda pozitif sonucu alacaksın ve bu yaşadıklarını hatırlamayacaksın bile, bu olmadıysa gelecek aya inşallah, hakkında hayısrlısı olsun canım.

arkadaslar negatif sonuc alan arkadaslarima uzuldum ama ne yapiyoruz? pes etmiyoruz. cunku bebek isi kismet isi. hic beklemediginiz bir anda cikip geliveriyor.

gene size israrla ovulasyon testi kullanmanizi oneriyorum. adetleriniz tam duzenli olsa bile.neden mi? cunku stres yapiyorsunuz ve yumurtlamaniz 2-3 gun de olsa gecikiyor. 15. gun yumurtlayacaginiza atiyorum 18. gun yumurtluyorsunuz. bu durumda 29 gunde bir adetiniz geliken otomatikmen 32 gund ebir geliyor. siz aradaki 3 gunu gecikme olarak algilayabilirsiniz ama aslinda gecikme degil. yumurtlamadan sonraki 14 gun otomatik isliyor., ister 7. gun yumurtla. ister 27. uzerine 14 gun koyacaksin reglini beklemek icin.

gecenlerde buradan bir arkadasi ornek vermek istiyorum. 28 gunde bir regl olur sasmaz. ama ovulasyon testleri ile de gene de yumurtlamasini tespite basladi, belki stresten belki mevsimsel olarak 18. gun yumurtladi ve aynen edigim gibi 18. gun regli gelmeyince gecikti diye bana mail atti. ama zaten benim 18. gun yumurtladigini, 3 gun yumurtlamasinin geciktigini de da yazdigi icin daha onceden dedim ki bak insallah hamilesinir ama senin reglin gecikmemis. iste su tarihte gelir ve tam da dedigim gun geldi.

demek istedigim bu sekilde reglinizin gecikip gecikmediginden de min oluyorsunuz. yani bostan yere reglim gecikti demiyorsunuz.

benim regllerim 32 gunde hic sasmazdi. ama stresten dolayi bir sey oldu. karma karisik oldu. bir keresinde tam 16 gun gecikti. ben saniyorum ki reglim gecikiyor megersem o ay yumurtlamam gecikmis. o zamanlar sicaklik olcme konusunda vs daha yeniyim. Allah'ta sicakligimi olcmustum ve regl oldugumda donup sicakligima baktim. sahiden de taaa 28. gun mu ne yumurtlamisim. 32 gunden sonra bosuna beklemisim. hamileyim diye bosuna umutlanmisim.

merhaba kibele dayanamıyorsun değilmi ne iyi insansın sen allah razı olsun canım opuyorumnanaktan

naber kizlar? pazar günü diger topiklerde kimse olmazken burasi fikir fikir:)

UMUDUNUZU YITIRMEYIN; ALLAH'TAN ÜMIT KESILMEZ

naber kizlar? pazar günü diger topiklerde kimse olmazken burasi fikir fikir:)

UMUDUNUZU YITIRMEYIN; ALLAH'TAN ÜMIT KESILMEZ

sağol meyra sen nasılsın yok kız çok kalabalık değil ben her foruma yazıyorum ondan kalabalık görünüyor kaydirigubbakcemile3

:))))))))
diger tarafta kimse yoda ondan:) mehalim vardi az önce. ben iyiyim ne olsun. gazim var, adetim yaklastikca olur bu genelde. 3 günüm var azten. sanirim bu ayda bos gecti. hayirlisi olsun. Allah yüzümüzü elbet güldürecek:)

Belkide bebektir kız hayra yoralım hayır olsun inşallah opuyorumnanaktan

hayra yoralim canim ama herzamanki belirti. anlasildi durumum. ins dönünce asilamaya gitcem. hayirlisi olsun, gec olsunda güc olmasin:)

hepinize günaydın...

yes yes üzüldüm geçmiş olsun.. sıkma canını.. daha önümüzde Allah kısmet eder ise çok uzun aylar var..

bu arada be cumartesi eczaneden yumurtlama testi almak istedim. içinde 5 adet kiti olan teste 38 lira dediler. çok pahalı geldi. sizce fiyat nasıl? veya fiyatı daha uygun olan var mı?

çiçekcik ne yaptın? hayırlı heber var mı?

bir sorum olacak ayrıca bügün kürtajdan sonra ki 35 inci günüm ve hiç bir adet belirtim yok.tüm belirtiler 15-16 sında yumurtaldığımı gösteriyordu. preseedler eriyecek beklemekten:))) ne önerirsiniz doktorumu arayayım mı?

internette 30-40 3-4 hafta diyiyorlar ilk adet için ama ben hamile kalmak için sabırsızlandığım için bir türlü gelmedi günüm ((

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
mercanayse
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt
starsuzie
made
dila06
Moonlight

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…