Preseed kullananlar

ceylancım özelde 600 sn kotası var o yüzden burdan cvp vereyim istersen ..Evet canım tr'dende sipariş verilebiliyor bu sitelere

duru çok teşekkür ederim ben yalnızca yurtdışından adres verilerek alışveriş yapılabiliyor diye biliyodum ondan sordum canım

duru çok teşekkür ederim ben yalnızca yurtdışından adres verilerek alışveriş yapılabiliyor diye biliyodum ondan sordum canım

Ben linklerden birine üye oldum orada adres bilgilerini tel numaranıda alıyorlar kargo verdiğin adrese geliyor sanıyorum..yarın kısmet olursa vericem siparişi canım

hadi canım hayırlı olsun bakalım:))

Evet canım bencede hayırlı ne ise o olsun denemediğim ne kaldı diye düşünüyorum .Ama çok şükür panik halim yok gayet sakinim heyecan yok olursa olur olmassa sebebi vardır elbet hepimizn hakkında hayırlısını versin rabbim :Saruboceq::1hug:

Durucum böyle sakin olman çok güzel, panik olayı çabuklaştırmıyor aksine geciktiriyor, kendimden biliyorum, ilk başlarda paniktim çok ama zamanla olmayınca sakince beklemeyi öğrendim, Rabbim hepimizin kucağını hayırlısıyla sağlıklı bebeklerle doldurur inşallah:Saruboceq:

evet zaman sakinleşmeyi öğretiyor insana eh 13 yılda artık sakinleşeyim değil mikaydirigubbakcemile3

slm arkadaşlar dualarınıza ihtiyacım var..bugün 3 gün oldu reglim gecikeli ve kan testi yaptırdım 1 saat sonra alıcam sonucu çok heyecanlıyım umarım....

Haklısın sakinleşmek için yeterli bir zaman, tespit edilebilen bir sorun var mı yoksa nedensiz mi özel olmazsa?

özelimiz yok canım paylaşabilirim de nerden başlasam :uhm:
ilk bir yıl istemedik sonrasında istedik bir kaç ay geçti baktık olmuyor dr. a gittik eşimden başladılar onu aradan çıkaralım dediler ama ilk problem orda başladı varikosel dediler çift taraflı ,tamam ne yapabiliriz dedik ameliyat dediler zaman kaybetmeden ameliyatı yaptırdık..bu arada bende sorun varmı yokmu tespit için devam ettik dr.lara koşuşturmaya rahim filmleri kan hormaon testleri vs.. rutin kontroller yani bir sorun bulunamadı ...ameliyatın sonucunu beklemeye koyulduk..aylar geçti hala sonuç yok spermiyogramlar dehşet verici am3eliyat öncesinden daha kötü..hadi aşılama yapalım dediler 1,2,3,4 yok kısmet olmuyor bir türlü :1rolleyes: ardından hadi tüp bebek yapalım onuda yaptık yine kısmet olmadı 4 yıl geçti aradan ...sessiz sedasız bekliyoruz ..akabinde ben dr. değiştirmeye karar verdim yeni dr.um sperm allerjisi testi yaptı bana durum vahim %300 oranında bir farklılık var böylece doğuştan doğum kontrollü olduğum ortaya çıktı :1closedeyes: ne yapacağız dediler belli bir tedavisi yok aşılama tüp bebek dediler e biz bunları zaten yaptık :uhm: vel hasil kelam o zaman bıraktık herşeyi ....3 aydır yeniden heveslendim bitkilere bulaştım yapıyorum bişeyler ama taktir allahın tabi ...eşimin değerlerini kürlerle yükseltebilirsem bu pre-seedle belki antikor engelini aşarım allah izin verirse..hepimiz için hayırlısı diyorum artık a.s

slm arkadaşlar dualarınıza ihtiyacım var..bugün 3 gün oldu reglim gecikeli ve kan testi yaptırdım 1 saat sonra alıcam sonucu çok heyecanlıyım umarım....

Canım hayırlısı inşallah..:teselli: umudun boşa çıkmaz inşallah dualarım seninle

yesyes heyecanla bekliyorum sonucunu...bu arada bende adet oldum bugün..
nasılsa şiparişi verdim dün bir daha ki ay için ümitliyim artık:)

yesyes inşallah hayırlısıyla hamişsindir, dualarımız seninle güzelim, bizi haberdar et.

Durucum gerçekten garip yaa, bizde alerji testi falan yapılmadı, 2 yıl nedensiz bekledik, o kadar aşılamalar falan kar etmedi, tam tüp bebek tedavisine başlıyacağımız ay hamile kaldığımı öğrendim kendiliğimden o da 13 haftalıkken beni terketti, nisanda tüp bebek dedik hamile kaldım ama gebelik çok yavaş geliştiği için 9 haftalıkken son verildi, nasipte olmayınca olmuyor işte, ben de biraz dinlenip sonra preseedle deniycem, doktorlar ve tedaviler o kadar yoruyorki insanı olması bile mucize aslında:kedi:

yesyes heyecanla bekliyorum sonucunu...bu arada bende adet oldum bugün..
nasılsa şiparişi verdim dün bir daha ki ay için ümitliyim artık:)

İnşallah temmuzda olur starsuzie, deneyip de ilk ay hamile kalan çok kişi okudum internette, belki şans bize de gülerkaydirigubbakcemile2

saolun arkadaşlar pc başında değildim şimdi geldim ..aminn inşallah daha aramadım hasteyi korkuyorum vallaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…