Preseed kullananlar

kizlar kac gunde bir regl oluyorsunuz? kullandiginiz kurler de gecikmeye sebep olmus olabilir.

insallah hamilesinizdir. ikinizden de guzel haber bekliyoruz. nesemese'nin asilama sonucunu bekliyoruz. Badem'in de tup bebek sonucunu bekliyoruz. hepsi birkac gune belli olacak insallah.

içime dert olmuştu ürünün tr şubesine yorum yazdım yayınlamadılar henüz tabii ama en azından düşüncemi bilsinler ohh be

duru_ intikamini aldi:)

benimde adet günüme sayili günler kaldi. 1 temmuzda belli olur ins:) belki burda ayni günlerde güzel haberler aliriz zemuszemus

cicekcik va sabirsiz belirtileriniz var mi arkadaslar? yani umutlar ne durumda

Ay napim anacım bu ekonomik krizde birde psikolojik krizimiz var dellendim iyice :1rolleyes:

Aslında çok fazla ümitlenmek istemiyorum hüsrana uğramamak adına
kasıkta batmalar oluyor çok fazla bir belirtim yok meyracım :1no2: ama yinede ümit her zaman var :lepi: bu ay benim son şansımdı bu ay olmaz ise tüp bebeye başlıyoruz
nasipte bu yollardan geçmekte varmış olsun bunada şükür
Rabbim dermansız dert vermesin inşallah
:Saruboceq:

selam arkadaşlar,
bende önümüzdeki ay için preseed kullanmak istiyorum. iki kez aşılama denedim olmadı. şimdi üç ay kadar ara verdim. bu dönemde en azından şansımı artırmak için preseed kullanmak istiyorum. umarım bende üst tedavilere geçmeden bu yolla başarıya ulaşabilirim. preseedi ve ovulasyon testlerini uygun fiyata alabileceğim sitelerin linkini bana yollarsanız çok sevinirim. (ingilizcede olabilir) . türkiyeye getiren firmayı internetten buldum fakat orda kibelenin söylediğinin iki katı. bu arada sizin yorumlarınızın çoğunu site kendi kullanıcı yorumları bölümünde yayınlamış. takip ediliyoruz yani.

ben 2 gündür nete giremiyordum.yolladıgınız linkler için teşekkür ederim.ama nerden alacagıma karar veremedim bu kez:))

bakalım belki almama gerek kalmaz son 1 hafta:))

Ben sevgili kibelenin yolladığı linklere girdim bir tanesi çok çok uygun 6'lı pre-seed 16.50 $ birde 8'li +25 adet gebelik ve ovulasyon kitleri var içinde 24.99$'dan satılıyor arkadaşlar

Kibelecim ben Allah'ın izniyle bi hamile kalayım preseeeeed diye yeri göğü inleticem.
Senin eşinin sperm sayısındaproblem var mıydı?

slm kızlar,
bildiğiniz gibi bende preseed kullanıp hamile kalanlardanım ve bizde erkek infertilitesi vardı ,bende hep erkek infertilitesinde hamiş kalamayan bayanların listesi topiğinin müdavimlerinden biriyim,bu topiği keşfedince ilk işim bu topiğin linkini kendi topiğimizde vermek oldu çünkü daha çok erkekten kaynaklandığında preseedin işe yaradığını okudum burda,kullanan arkadaşlar oldu,fayda gören ya da görmeyenler oldu ancak ben her defasında eşim askerden dönünce preseed kullanacağımı hem bu topikte hemde kendi topiğimde hep yazdım,ne zaman ki kullandım ve hamile kaldım her iki topikte preseed kullandıktan sonra hamile kaldığımı yazdım,şimdi bu ürünü kullananların çoğaldığını biliyorum,aynı zamanda çevremdeki tanıdıklarıma da söylüyorum,bunun için Kibele'ye ne kadar teşekkür etsem azdır,onun sayesinde haberim oldu bu üründen,o yüzden bu yazdıklarınızı üzerime almıyorum,vicdanım rahat,bende hamileyim köşesinde yalnızca bunu yazmadım bilinçli yaptığım bir şey değildi,zaten beni tanıyanlar biliyordu preseed kullandığımı,benim açtığım konuda onlar tebrik etmişlerdi,dediğim gibi benim vicdanım rahat diğer hamile arkadaşlarla ilgili yorum yapamam takip etmedim onları,gerçi bu yazdıklarınızın bana hitaben yazılmadığı belli ama ben yinede açıklama ihtiyacı duydum,bende dediklerinize katılıyorum,bir tedavi ya da kürde paylaşılıyor hemen ancak preseed gibi ürünü kullananlarda bunu paylaşmalı,herkes bu mutluluğu yaşamalı,herkesin hakkı bu,hepinizi öpüyorum,Rabbim herkese bu mutluluğu yaşatsın,Kibelecim dualarımdasın,çok kolay bir doğum olur inşallah :Saruboceq:

Kızlar benim kafam karıştı. Normlde 27 günde bir adet oluyorum; 10.gün ovulasyon testi yaptım, 2 çizgi çıktı,11. gün yine aynı şekilde 12.gün yapmadım 13.gün yaptım yine 2 çizgi çıktı. Biz de 9. günü,11.günü ve 13.günü değerlendirdik eşimle. Ama ben hangi gün yumurtlamış oluyorum bu durumda hiiiç anlamadım açıkçası.

Kibelecim ben Allah'ın izniyle bi hamile kalayım preseeeeed diye yeri göğü inleticem.
Senin eşinin sperm sayısındaproblem var mıydı?

Canim bunu bilmiyoruz. Yurtdisina geldik 2 sene icin. burada testler vs cok pahali diye yaptiramadik. gidene kadar deneyelim olmazsa TR de yaptiririz dedik. ama yani aylar gectikce ve hamile kalamadikca insanin gerginligi stresi artiyor.

gidince hamile olmama ragmen esimden test isteyecegim. cunku kendisi 1.5 paket sigara iciyor ve bundan olabilir diye dusunuyorum. bari bu sayede sigarayi birakir hic olmazsa.

canim ikinci cizgi ilki kadar koyu mu cikti her seferde?

ikinci cizgi zaten hep cikar silik de olsa. onemli olan ilki kadar koyu olmasidir. bir de hep ayni saatte mi yaptin? ovualsyon tetslerini gunduz saatleri icinde 6-7 gibi yapmanizi tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…