Preseed kullananlar

kızlar hem bzim topikte hem burda sürekli misafir kullanıcı var bence izleniyoruz :1ninca:

Konuyu Toplam 4 Kullanıcı okuyor. (1 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
SadeceMeyra

burdan o misafirlere sesleniyorum cikin ortaya :roflol:

iyice geyige bagladim:)

merhaba kızlar bu konu hakkında kapsamlı bir çalışma başlatmanın zamanı geldi sanal dedektif tutulabilir preseedciyi en son kim görürse hemen bu topiğe sıkıştırsın burdan sizler sorgu suale çekersiniz şekerler nasıl fikir amaakaydirigubbakcemile3
ben yem olmaya razıyım kaydirigubbakcemile3

merhaba kizlar..
bende artik karar verdim preseed alicam nihayet:kedi:
sitesine girdim,orda bi sürü ürün var..
sizin kullandiklariniz hani su 59 ytl olan kisisel nemlendirici adindaki mi acaba???
3 ile 6 ay kullanilmali diyor ya hani..1 paketi yetiyor mu acaba??

evt.evt... ondan...içinden 6 adet çıkıyo. her biri bir kullanımlık.. inş. ilk seferde hamiş kalırsın fazlasına gerek kalmaz... ama aynı zamanda ovülosyon test te yaparsan önemli günü yakalamış olursun preseed lerini boşuna kullanmamış olursun... hayırlısı olsun şimdiden

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
mercanayse
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt
cucu-pete

cucum 6lı olandan alırsan daha avantajlı olur
yanında ovulasyon testide al istersen
seviyomm
:asigim:

kullanıcılarımız baya arttıı inş. hamiş haberleri de artar hadi kızlar.....çalışmalara devam.:kedi:

cok tesekkür ederim canim opuyorumnanaktan
yumurtlama sorunum oldugu icin ovulasyon testi almam sart..
clearblue düsünüyorum,burda biraz pahali..3 haftam kaldi insallah türkiyeden alicam onuda..
rastgele kullanirsam bi sonuc alamam günümü bilmeden :kedi:
6 li paketle bi deneyelim o zaman sositososito
hepimiz en kisa zamanda hamis kaliriz insallah kizlar

:roflol::roflol:

kızlar geliyor preseed im..aradılar şimdi bugün yola çıkıyormuş..hadi hayırlısı bakalım..

arkadaslar, ozellikle ingilizcesi olan arkadaslar, ya da saginda solunda ingilizce bilen biri ile is yapabiolecek olan arkadaslar preseedlerinizi TR den almayin. neden mi? pahali! cok pahali!

burada uretici firma 16.5 dolara sattiriyor herkese. onlar da alip neredeyse 2 katina satiyorlar TR de.

orjinalliginden suphem yok. sadece 16.5 dolar 25 milyon civari ederken sinir oluyorum o kadar pahali satilmasina.

kizlar isteyene bunu ve ovulasyon tetsini satan sirketlerin linkini vereyim. uluslararasi kargo da yapiyorlar. zaten ovulasyon testi Tr ye 3 gune ulasiyor. 50 tane 15 dolar. ben hep o markadasn kullandim, clearblue falan 5 li cikiyor ki regli duzensiz olan bir kisiye 1 ay yetmez. benim de duzensizdi. 10 tane falan kullaniyordum 1 ayda.

arkadaslar benim surekli alisveris yaptigim bir sitede preseed buldum simdi. isteyenlere onun linkini de atayim. kargo ucretsiz ve gayet makul fiyat. ovulasyon+preseed seklinde satiyorlar. ama dedigim gibi ingilizce bilen biri ile bu isi yapin.

kaydirigubbakcemile3 :roflol:

kızlar hem bzim topikte hem burda sürekli misafir kullanıcı var bence izleniyoruz :1ninca:

preseed firması izliyordur bence bugün bir hamile var mı diye denetliyorlardır klava:

ben 1 paket aldım,6 tane çıktı yalnızca 2 tanesini kullandım bu ay :asigim:

Canım sen özelden bana linkleri yolla bi bakiym benim preseed gelecek ay biter yazı boş geçirmek istemiyorum hem arkadaşlara da yardımcı olurum kargo TR'ye ücretsiz demiştin di mi yanlış anlamadım.Bu arada ovulasyon testi accayip ucuz burdaki fiyatlara göre hem de gayet pratik daha önce de söylemiştim arkadaşlar benim doktorum tanesini 5Liradan temin ettiğini söylemişti aradaki farka bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…