Preseed kullananlar

canım benimmm
yumurtlamam 14-15 hazirandı çünkü şiddetli kasık ağrısı yaşadım ovulasyon testi kullnamamıştımda tahmini olarak, reglimin 9.günüde her akşam preseedle birlektelik olmuştu hatta direk uyudum kalkamadım bile yataktan preseed bitince 6 adeti yani normal birlikte olduk gün kaçırmadım ama işte olmayınca olmuyor yumurtlamamı da ağrılardan anladım hatta 3-4 gün sürdü kist mi oldu demiştim ama geçti
yani 10gün geçmiş tahmini ovulasyondan hayırlısı diyip diyip duruyorum arkadaşımda her ay bu ay hayırlısı olmuş olsun diyorum.
inşallah canım allahtan ümit kesilmez de işte benim bayağı bir kırıldı ümidim çünki bir topikte diyorduki regliniz düzenliyse ki benim düzenlidir regliden 2-3 gün önce testlerde silikte olsa çıkarmış güyya ama ne bilim işte
uuuf kafanı şişirdim canım ya saol inşallah senin doğumun sorunsuz ve çok güzel geçer meleğini kucağına sağlıcakla alırsın canım inşallah :Saruboceq:

çiçekçik günaydın.. sabah sabah bu ne umutsuzluk. bu ay olmadıysa temmuzda beraber çalışırız:))) sıkma canını, bebeğin sana ne zaman geleceğini biliyor.. o zamana kadar moralini yüksek tutmalısın. bir sürü örnek var, zorda olsa bu mutluluğu yakalayan. ben bu ay yumurtlama takip çubuklarından kullanacağım. Eğer adet olursan sende bence bundan kullan ki hiç bir soru işareti kalmasın. bak yine sen önümüzde ki ay için çalışma yapabilecek durumdasın. ben daha doktora gideceğim kistimin durumunu öğreneceğim ondan sonra çalışmalara başlayacağım... hem bende çalışmalara başlarsam günleri beraber sayarız.123....28.30 müjde diyebiliriz belki :)))

canım benimmm a.s. doğru söylüyorsun biraz metin olmak gereklide işte bazen yapamıyorum güçlü ol güçlü ol her durumda yoruyor artık hayırlısı tabiki
inşallah bir daha ki aya ikimizde 9 aylık reglisizlik periyoduna gireriz hayırlısıyla isteyen bütün arkadaşlarımla elbette allah bize sabır versin.
ovulasyon testlerini kullanabilirmiyim ki sürekli idrarı tutmak falan gerekiyormuş ya ben çok su içiyorum yaa ondan uzun süre tutamazmışım gibi geliyor sabah yapsak olmazmı ki dur bi regli olayımda preseed almam lazım zaten yinee
belim kasığımda bir ağrıyorki sorma sanki regliyim

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
mercanayse
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt

Son düzenleme:
kızlar selam bende duydu preseed hamile kalan arkadaslarıma hayırlı olsun diyor olmayanlara allah nasip etsin diyorum ben preseed nerden alındıgını bulamadım bana yardımcı olabilirmisiniz nerden alabilirim

kızlar merhabalar benide alın aranıza , az önce bende bu üründen sipariş verdim, şimdi reglimin 3. günüdeyim.. size bikaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim..

şimdi ben bu ovulasyon kitiyle birlikte olandan aldım, bu ovulasyon kitini adetten ne zaman sonra kullanmaya başlamalı?
şimdi verdiğim sipariş sizce ne kadar sürede elime ulaşır? ben izmirdeyim..

bide bu jel i ovulasyon günlerinde hemen ilişkiden önce vajina içine mi sıkıyoruz?

osmaniye arkadaşım senin yazının hemen üstünde sabırsız bir link vermiş yorumlar diye ordan girip bulabilirsin..ben internetten verdim siparişi az önce

hayırlısı olsun aramıza hoşgeldin öncelikle.. aldığın ovl testleri içinde yazıyor ne zaman başlaman gerektiği. 2 adet arası kaç gün sürüyorsa ona göre başlıyorsun her kişiye göre değişiyor.. içinde gerekli bilgi var sıkma canını... ben ist. 1 buçuk günde geldi kargoyla. sanada 2 günde gelsin..mesela... birde ovl. testine göre çift çizgiyi yakaladığın gün ve bir sonraki gün uygularsan ii olur.. inş. ilk denemende tutunur bebeğin. uzun oldu biraz umarım işine yarar bu bilgiler...

reklam sloganimiz:
PRESEED KULLANIYORUZ
HAMILE KALIYORUZ
DOGURDUKCA DOGURUYORUZ
olsun bari :roflol:

ama ben daha bi dene bile doguramadim yaw :umursamaz:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
mercanayse
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt

burdan tüm preseed yetkililerine sesleniyorum,iznimiz olmadan yazdıklarımızı sitenizde yayınlamış ve bizi reklam için kullanmışsınız hemde hiç bir karşılık vermeden olmaz öyle şey,önce bize bir sorun,bu yaptığınız yasal mı klava: madem burayı takip ediyorsunuz herkese preseedden numune falan dağıtsaydınız bedavaya bizde derdik numuneleri kullandık gebe kaldık,sağol preseed,olmaz öyle bebeye oda lazım ben sizden bebek odası isityorum ya da sponsorum olun,beleş beleş olmuyor,biz satışlarınızı yükselttik,sizde bize bir şeyler yapın :mymeka:

Kızlar bi bakın ne buldum :1shok: :1shok: :1shok:
[ Preseed(tr) - Yorumlar ]
delikafadulden delikafadulden meşhur olmuşuz sırnaşık şey delikafadulden delikafadulden
:roflol: :roflol: :roflol:

canim o kadar ugrasmistim listeyi yapmak icin, baksaymisim onlar zaten yapmismis. adamlar bizden iyi takip ediolar topigi:)

evet canim sana katiliyorum. ayrica bende ise yaramadi. nolcek simdi heee, dava acimmi dövim mi heee dövimmi klava: ya kocam duysa :1shok: düsünemiyorum bileeee :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…