Preseed kullananlar

ciçekçik çok şaşırdım :)))) hadi bakalım hayırlısı. test o kadar belirgin çıktıysa... Doktora ne zaman gideceksin?

slm kızlarr ne güzel hamiş varmış darısı herkese olsun inşallah :Saruboceq:

ben cuma günü preseed sipariş ettim bugün elime ulaştı :lepi:
şimdi sizden sormak istediğim ovülasyon testi çift çizgi çıktığında o gün dahil kaç gün çalışma yapacağız :kedi:

bide daha iyi sonuç alabilmem içn tavsiyeleriniz var mı :1rolleyes:

ciçekçik çok şaşırdım :)))) hadi bakalım hayırlısı. test o kadar belirgin çıktıysa... Doktora ne zaman gideceksin?

canım sanırım yanlış ifade ettim rüyamda gördüm kaydirigubbakcemile3
yanlış ifade etmişim kusura bakmayın :)))

ya başka topiklerde yazdım yaza yaza eksik yazmışım kusura bakmayın ama inşallah veririm öyle bir haberrrrrr:)

:)))) neyse bende çok abartmadım tebrik olayını temkinli davrandım :))) gün saydığın için rüyana girmiştir. ama bakarsın rüyanda doğru çıkar. ben hamilelğimden önce bebek emzirdiğimi görmüştüm ve ardından bebiş haberini almıştım. 27 temmuzuuuuuuuuuuu bekliyoruz..

rüyamda yazmayı unutmuşum pardon kaydirigubbakcemile3

inşallah canım yaa inşallah allah yanlış yazdırmıştır:))))

zelal in sorusunun cevabı benide aslında çok ilgilendiriyor. cevaplayabilecek bir arkadaşımız var sa çok memnun olurum...

zelal in sorusunun cevabı benide aslında çok ilgilendiriyor. cevaplayabilecek bir arkadaşımız var sa çok memnun olurum...

bende bekliyorum şimdilik pek kimse yok ama arkadaşlar gelince mutlaka cevap alırız bekleyelim :teselli:

birde benim doğal yolla hamile kalma şansım yarı yarıya çünkü sol tüpüm çevrimdışı kaydirigubbakcemile3
ya soldan yumurtlarsam diye düşünmüyor değilim ama yinede herşeye rağmen umutluyum yoluma devam edicem
tüp bebekte olsa kimyasal gebelikte olsa 1 defa bile olsa hamile kalabildim :CüvCüv: bundan sonra rabbim isterse yine olacaktır hayırlısını versin allahım herkese :1rolleyes:

arkadaşlar ben ovulasyon testi kullanmadım ama bildiğim kadarıyla çift çizgiyi gördüğünüz zaman özellikle ikiside aynı kalınlıkta ve netlikte olduğunda yumurtlamış oluyorsunuz o gün ve ondan sonraki günleri değerlendirmek gerekiyor gün aşırı yada her gün önceki günleride değerlendirmekte fayda var

ama bana soracak olursanız fırsatınız varsa tabi regli bitiminden sonraki günlerde gün aşırı birlikte olun bir daha ki regliye kadar kaçma fırsatı olmaz ben hatta bu ay hergün denedim :)))))))
önceki aylarda günaşırı denemiştik baktım olmadı hergün denedim ovulasyonun olacağı dönemde de preseed kullandım:))) 6 gün üst üste preseedle birlikte olduk bakalım hayırlısı

zelal 83 Allah kalbine göre versin. bende bir kere hamile kalabildim:) preseed kullanarak. inşallah devamı da gelir. zor bir süreç. tüm yaşantını etkiliyor...

umut bittiği anda bizlerde biteriz zaten..

arkadaslar su sekilde kullanacaksiniz.

ama harfiyen uyun bak. sadece o gunler yogunlasirsaniz olmuyor. denemis test edilmistir.

regl bittikten sonra 3 gunde bir. yumurtlamaya yakin 2 gunde bir. bu arada testleri yapmaya basliyorsunuz. hep sikil cikiyor ama testleri atmiyorsunuz. her gun bir onceki gunle karsilastiriyorsunuz. bir de testleri her gun ayni saatte ayni miktarda idrar bekleterek yapiyorsunuz. ornegin her gun saat aksam 6 da 3 saat idrar tutarak. mesela.

yumurtlama gununden bir gun once test cizgisi diger gunlere goire aha koyu ama istenilen koyulukta cikmiyor. o gunu mutlaka preseed ile degerlendirriyorsunuz.

ertesi gun koyu cikiyor test. o gunu de preseed ile. sobraki gunu de preseed ile. sonra gene 2 gunde bir deneyin bir iki kez. yani sadece o gunlere konsantre olmayin.

cizgi koyu cikmazsa da aaa ben hep su gun yumurtluyordum demeyin demek ki yanlis biliyormussunuz.

not: preseed ve girilen iliski vajinal siviyi degistiriyor. ona inanmayin. yani vajinal sivi yumurta aki gibi olmasinin sebebi icinizdeki sperm ve preseed kalintilari olabiliyor.

zelalcim bu arada benim de dis gebelikten dolayi tek tupum yok. ama o sorun degil. iki tuple 7 ay ugrastim. ilk preseed denememde tuttu. ama dis gebelikmis tupum alindi. 1 ay korunduk. tek tuple 3. denemede tuttu.

o yuzden sagdan soldan yumurtlaman onemli. dogru taraftan yumurtladigina emin ol. kasik agrisi ve. bir de hemen vazgecme. dogru taraftan yumurtlamamis olabilirsin. ben ameilyattan sonraki o 3 ay hatta ameliyatli oldugum ay bile hep preseed ile denedim. 3 kutu faan kullandim. ama sonunda emeklerim bosa cikmadi. 3 ay denedim dedim ya ilk 2 ay soldandi yani tup olmayan yerden, ama sonraki ay sagdanmis ki tuttu.

bnir de herkes bir sag bir sol yumurtlamaz. mesela ben 2 sol 1 sag yumurtluyorum sanki o yuzden 3 ayda bir geliyor sans.

kibele artik bu isin uzmani olmus, prof gibi konusuyor masallah. preseed profesörü:)

canim insallah bebegin döner ama telas yapma. iki hafta kalinca felan ancak dönüyorlar. sen dua et olur insallah.

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya (haziran ilk deneme)
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan

Son düzenleme:
kibele canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için a.s.
bebişinde hayırlı olsunnn inşallah sağlıkla alırsın kucağına yavrunu :Saruboceq: darısı isteyen herkese olsun aminn

benim sol tüpüm var aslında ama çok kısa olduğu için yumurtalığım rahime dayanmış :uhm: o yüzden tüp arada sıkışıp kalmış :1shok: ama bu benim pekte umrumda değil çok şükür ki diğer tüpüm sağlam
rabbim yeter ki istesin ol desin tüp müp bahane :asigim:

evet zelal sana katiliyorum, Allah ol dediken sonra tüpleri olmayanlar bile hamile kaliyor. bir gün bizde yasiycaz bu duyguyu. dua ediyoruz ve insallah kabul olacak:) a.s.

merhaba kızlar.Buradaki yazıları hep okuyordum bende yazayım dedim.Arkadaşımdan duymuştum preseed i bende aldım bu ay kullanıcam bakalım.Yanlız birşey sorucam size.Yazılarınızdan okuduğum kadarıyla hangi tüpden yumurtladığımız önemli anladım da bunu bilmenin bize faydası nedir? ona göremi ilişkiye giricez? teşekkür ederim şimdiden yanıtınız çin.Ben yeniyimde bu konularda ....

canım iki tüpünde açıksa sorun yoksa bu senin için geçerli değil benim sol tüpüm hasarlı ondan fayda yok ama yinede allah bilir o yüzden sağ sol denemesi yapıyoruz kaydirigubbakcemile3

evet zelal sana katiliyorum, Allah ol dediken sonra tüpleri olmayanlar bile hamile kaliyor. bir gün bizde yasiycaz bu duyguyu. dua ediyoruz ve insallah kabul olacak:) a.s.

evet canım yeterki yazılmış olsun zamanı gelmiş olsun rabbim istesin yeter ki
öyle mucize hikayeleri okudum ki rabbim sen çok büyüksün dedim işine asla karışılmıyor
başka bir forum sitesinde bi arkadaşımızın 2 tüpüde tıkalıydı zar zor tüp bebekle 1 kızı oldu aradan 1,5 yıl geçti 2.tüp bebek için hazırlaıyorduu kii doğal yoldan hamile kaldı kaydirigubbakcemile2

rabbim bizlerinde yüzünü güldürsün inşallahhh :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…