Preseed kullananlar

Hayırlı olsun canım çok sevindim :teytey::teytey::teytey:

Canim ya bu super bir haber. Allah tamamina erdirsin insallah.

Ne guzel presee hamilelerimiz artiyor? canim preseedsiz kac aydir deniyordun? bir skinti problem vs var miydi? yani biraz acik yazarsan arkadaslar icin de umut olur.

Canim ne taraftan yumurtladigini zamanla anliyorsun. mesela onceden dikkat etmezdim ama kendimi dikkatle dinlemeye baslayinca sag mi sol mu oldugunu anlamaya basladim. o kasigim agriyordu cunku. cok sidetli bir agri degil. hafif bir agri. anliyordum solda sagdan diye. tahmin ettigim gibi de hamile kaldigim ay sagdan yumurtladim.

canim pes etme, kullan. menzilgulunun de esine sayi moprfolji hareket sikintisi vardi. ovulasyion testi+ preseed ikinci denemesinde tuttu. normal sekilde 10. denemesi falandi.

bu arada yeni teknikler ariyorum bebegi dondermek icin.
homeopathic tedavi yontemleri diye bir sey var. bitkisel. her gun ilac gibi aliyorsun agzina. buraa organik marketlere falan satiliyor hap gibi.bebek ve anneye zarari yok. hani faydasi olup olmadigini gorecegiz ama zarari da yok. yani denemeye deger. bugun ona basliyorum diger egzersizlerin yaninda, dua edin.

hanimlar bir de insallah hamile bayanlarimiz bebeklerini dunyaya getirirler. sutun bol bol gelmesi icin fenugreek diye bir sey var. cemen otu. ama cemenotunun Tr deki gibi cayi falan degil. bu cekirdeklerinden yapiliyor ve sut icin birebir. aklinizda olsun. menzilgulune tavsiye ettim, o cok memnun. simdi bebisini emziriyor, her gun aliyor. bana da arkadasim tavsiye etmisti. o a memnundu. ben e 10 kutu siparis ettim. iste 6 ay yetecek kadar.

ne kadar ac yogun susuz vs olursaniz olun sutunuz hep yetiyor insallah.

neyse ben arastirmaya devam. daha degisik seyler bulursam bebekle ilgili sizle paylasirim.

bende anliyorum ama adet günümde:) yani adet olunca yumurtladigim taraf daha cok agriyor:))) biraz gec oluyor tabi:)))

iyi geceler arkadaşlar,

ancak şu an yazabiliyorum,gündüz kan testi yaptırdım değerim 634.80 çıktı,yani hamileyim,Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah hihoyyyt

sağol canım teşekkür ederim ,benim eşimde sorun vardı eylülde varikosel ameliyatı olmuştu,aralıkta askere gitti,17 mayısta döndü ve ben ilk kez preseed kullandım ve bu ay hamile kaldım,inşallah darısı başına opuyorumnanaktan

bengüsu tebrikler canım darısı başımıza

sağol canım,amin inşallah,dualarım sizinle her zaman :Saruboceq:

canım benim çok sevindim tebrik ederim.AAllah hayırlısını nasip eder inşallah sana da herkese de

teşekkürler kaduscüm,sağolasın,amin inşallah :1hug:

ne güzelmiş bu listede olmak ,çok sağol meyracım ,darısı senin başına inşallah :lepi:

Hayırlı olsun canım çok sevindim :teytey::teytey::teytey:

sağol canım a.s.

Canim ya bu super bir haber. Allah tamamina erdirsin insallah.

Ne guzel presee hamilelerimiz artiyor? canim preseedsiz kac aydir deniyordun? bir skinti problem vs var miydi? yani biraz acik yazarsan arkadaslar icin de umut olur.

Kibelecim öncelikle Allah senden razı olsun ve bebeğin sağlıkla doğsun inşallah :Saruboceq:
canım ben bu ay ilk kez kullandım hatta birincisinde pek kullanmayı beceremedim acemi olunca kaydirigubbakcemile3 ama ikincisinde kullandım ve elimde 4 tane kaldı yani hepsini kullanmadım,ertesi gün iç çamaşırıma bir iki damla belli belirsiz kan geldi acaba dedim bu bir işaret olabilir mi çünkü kesinlikle çok da derinlere sıkmadım canım tatlı olduğundan,vajinanın içine sıktıktan sonra bacaklarımı yukarı kaldırıp 5 dk bekledim,ondan sonra eşimle birlikte olduk,yumurtladığımı ise akıntımdan anlamıştım ve tam o gün birlikte olduk,çok şükür ki şu an hamileyim,inşallah sağlıklı bir hamilelik yaşarım,darısı tüm preseed kullanan arkadaşlarımın başına :lepi:

Bilgi için sagol cnm, aslında doğru diyosun, benim de yumurtlama zamanımda bir kasığım hafif bir şekilde ağrıyor.

Bakalım preseedle çalışmalara devam edicez, aslında doğal yoldan pek umudum kalmamıştı, 5 yıllık evliyiz; son 3 yıldır bebek istiyoruz;geçen yıl 3 defa tüp bebek yaptırdık,ama başarılı olamadık. Eğer tüp bebeğin başaramadığını preseed başarırsa yeri göğü inleticem; erkek infertilitesinde direk preseed kullanın, tedaviye boşu boşuna o kadar para vermeyin diye:)

Sevgiler...

picardi insallah bu defa olur anne olursun. ugrasan cok kisi var. Allah gönlüne göre versin arkadasim:)

bengusucum çok çok tebrik ederimmmm allah tamamına erdirsin canım. darısı bizim başımıza.

kibelecim inşallah doğumun hayırlısıyla sonuçlanır bebişini kucağına hayırlısıyla alırsın allah tamamnına erdirsin canım dualarımız sizinle.

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele az kaldi doguma
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya (haziran ilk deneme)
minipis
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83

kizlar hamile olan arkadaslarimizdan dogum yapanlar kimler var baska? anne olanlari da yazalim

sevgili bengusu senin adına çok sevindim. allah tamamına erdirsin. preseed'i türkiye'den mi sipariş ettin? türkiye'dekiler için olumsuz bazı şeyler yazılmıştı. kafama takıldı. ben de bu ay ilk kez kullandım. umarım olumlu sonuçlanır. seni ve eşini tekrar tebrik ediyorum.

son kullanma tarihi gecmediyse farki yok canim. tr den aldigiyla hamile olan arkadaslar da var. icin rahat olsun

amin canım,darısı başınıza inşallah :Saruboceq:

amin canım,evet türkiyeden sipariş ettim ve ilk kez bu ay kullandım ve çok şükür hamile kaldım,inşallah senden de güzel haberi alırız ,tekrar teşekkür ederim,darısı başına inşallah opuyorumnanaktan

inşallah bengusucum inşallahh,

bende sabaha karşı test yapıyordum çift çizgi hemen çıktı çok belirgindi inanamadım daha beş gün var diyordum ki gerçektende beş gün var hayırlısı artık kafayı iyice bozduk galiba:)))))

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya (haziran ilk deneme)
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83

Son düzenleme:

a ne güzel 5 gün kala çift çizgi görmen mucize bence,inşallah hamilesindir :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…