Preseed kullananlar

valla benimde işim kaliteyle ilgli denetimler stresli olur ama sakin olmakta fayda var son denetimimizde hiç umrum değildi açıkçası konulara hakimsen gerisi geliyor

arkadaşlar hafta sonu burda olmuycam pazartesi görüşmek üzere destekleriniz için çok çok çok teşekkür ederim:)) bende sizleri kocaman öpüyorummmmm

Güle güle çiçekcik, ben de h.sonu pek nete girmiyorum, p.tesi günü bana dua edin kızlar kolay atlatayım, artık ne zaman girersem görüşürüz, hepinize iyi h.sonları şimdiden.

Güle güle çiçekcik, ben de h.sonu pek nete girmiyorum, p.tesi günü bana dua edin kızlar kolay atlatayım, artık ne zaman girersem görüşürüz, hepinize iyi h.sonları şimdiden.

inşallah çok kolay atlatırsın canım dualarım seninle sakin ol nne kadar sakin olursan o kadar iyi senin için bende olmuştum insan çok stres oluyor hiç anlamıycaksın bile sorunsuz problemsiz geçicek o günün bak görüceksin a.s.

p.tesi günü bana dua edin kızlar kolay atlatayım, artık ne zaman girersem görüşürüz, hepinize iyi h.sonları şimdiden.

canim cok üzüldüm ama sana masallah. dirayetine hayran kaldim inan. sabirli güclü iradeli bir kisiligin var. bir iki deneyip pes ediyoruz halbuki. insallah Rabbim gönlüne göre versin.

ayderya arkadasima da tesekkür ederim, ben fazla takip edemiyorum ama o listeyi devraldi ve sabirla yapiyor. listeyi ben cikarmistim ama artik ona devrettim gibi oldu. saol canim

canım boş kaldıkça elimden geldiğince ilgileniyorum. hayırlısyla bebişler gelsede listeler hamiş lerle dolsa....:CüvCüv::ecrin_bebek:

anjelic kullanıcısından alıntı
Ama şu kadarını söyleyeyim eğer kesintisiz 2 ay tatilde olsak kesin hamile olup geliriz-tabi Allahın izniyle tabi- ben stresin bizim için çok kötü olduğunu düşünüyorum, tüm doktorlarım bana aynı şeyi söylemişti, hiçbir probleminiz yok, her tahliliniz iyi, biraz unut, takma vs...ama bebek olayı değil beni stres yapan ben ne zaman tatile çıktım işten uzaklaştım, amaaan dedim olmuştu, benim uzun bir tatile ihtiyacım var...

Ay canlarım yaa benim tatil 2 ay ama 4 senedir bi hayrını görmedik zaten ben kendi evimde olmadığım zaman daha stres oluyorum bu sene 1 ay'ını paylaştıriym size uyar mı?yerimsenibenTatil dönüşü göbişleri tokuştururuz artık:CüvCüv: Gerçekten keşke öyle bi imkanımız olsa kessin verirdim valla...Bu tatili iyi değerlendirem bari iyi aklıma getirdin..Hadi kızlar Ağustos'ta hepimiz üstteki listeyekaydirigubbakcemile2hihoyyyt:sm_cool:

Son düzenleme:

Canim sagolasin, bu benim preseed ile ikinci hamileligim, birincisi kismet olmadi, dis gebelikmis. sol tupum alindi. ikincisi de Allah a sukur hemen arkasinan oldu bekletmedi, insallah doguracam bile 5,5 haftaya kadar.

Inanin ben sizden cok mutluyum bu urunu TR'ye tanittigim icin. kismet hersey, ben de tesadufen bulmustum. daha cok kisi hamile kalsin, daha cok kisi bilsin istiyorum.
Insallah ikinci hamileligimde de kullanacagim, cunku anladigim kadari ile benim de normal yoldan olmuyor. 7 ay denedim olmadi. pre ile ilk ayda tutmustu. ikinci hamileligim de tek tupe ragmen, 3. denememde tuttu ki ilk 2 denemede tup olmayan taraftan yumurtladim.

Hanimlar dua edin de hayilrisi ile bebegim donsun. Kolay bir dogum olsun, uslu bir bebek olsun, kolayca emsin:) daha donmedi kerata. normal dogum istiyorum da birazcik:)

Son düzenleme:
Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya (haziran ilk deneme)
minipisi
bengusu........test yaptırmaya gitti.. hayırlı haberlerle döner inş....
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar,dün idrar testi yaptım,pozitif çıktı az öncede yaptım yine aynı pozitif birazdan eşimle doktora gideceğiz,kan testi de yaptıracağım,preseed kulndım ilk kez ve sanırım hamileyim zemuszemus

süper bir haber hadi hayırlı haberlerle dönersin inş.....bekliyoruz....:teytey:

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele az kaldi doguma
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya (haziran ilk deneme)
minipis
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83

asagidaki listeden yukari transfer olan ilk arkadas bengusu oldu. tebrikler canim. Allah bebegini korusun :teytey:

inşallah canım inşallah bebeğin döner.Allah gönlüne göre versin.

canım benim çok sevindim tebrik ederim.AAllah hayırlısını nasip eder inşallah sana da herkese de

Cnm ne taraftan yumurtladığını nasıl anlıyorsun, ultrasona falan mı girmiştin o aylar; sorum saçma geldiyse kusura bakma ama gerçekten merak ettim , ultrasona girmeden ne taraftan yumurtladığını anlayabilmenin bir yolu var mıdır diye.

Kolay bir doğum yapar sağlıklı bebeğini kucağına alırsın inşallah cnm.

Süper bi haber,tebrikler. Allah tamamına erdirsin inşallah.
Bengusu sizde bir problem var mıydı, bizde geçen ay preseed kullandık ama başaramdık ama benim eşimin sperm sayı, hareket ve morfoloji problemi var.eşinde bir problem var mıydı?

kızlar bu ay preesed kullanmıstım ama dün kırmızılar geldi malesef((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…