Preseed kullananlar

cetrefilli,
ayak üşümesi hamilelik belirtisi kız... amma velakin bende adet olacağım günlerde sıtmaya yakalanmış gibi (ama komple bedenim) üşürüm.. hadi bakalım. kaçıncı günün bugün şeker..güzel Allahım güldürür inşallah yüzünü

cumartesi yumurtlama için gidicem bende doktora. sadece preseed gelmedi daha. anjelik sipariş vermişti. ama yok( bu ayı inşallah değerlendirebilirim..

selmacım bugün 25. günüm, az kaldı coook az kaldı:roflol: keşke dediğin gibi olsa da bebeişim benimle olsa... hamilelik ve adet belirtileri neredeyse birebir aynı imiş, hayırlısı olsun napalım beklemedeyim:)

evet doğru söylüyorsun. perşembe gününden önce iki üç gün süren karın ağrılarını ateş basmalarını bel ağrılarını hamileliğe yoruyordum ama perşembe akşamı su gelir güldür güldür oldu:)) neyse tatile denk geldi de evde rahat geçirdim.ateş ölçme yöntemini denedin mi canım hiç. ben biraz bakındım ama çokta bişey anlamadım..

Selam kızlar ben geldim ama biraz üzgün sol taraftan yumurtlamışım 3 yumurtam var ama gelişmemiş ( en büyüğü 12 mm doktorum klomenle gelişmesi lazımdı dedi 14. günde tekrar bakalım gelişme varmı diye dedi..
Gelişmezse bidahak ay günde 3 klomen kullanacakmışım o zamanda gelişmezse sonraki ay iğne kullanacağız dedi..

nevyas canım benim bugün senin 10 uncu günün değilmiydi ben mi yanlış hatırlıyorum. kaç gün var yumurtlamana?

ya kızlar şu eskişehirden preseed satışı yapan vardı ya.. sanırım artık yok tam sipariş vericektimm sitede göremedim..duyan bilen gören varsa bi mesaj atıversin bana yaaa (

yumurtlamaya yetişmiycek diye yurtdışından da sipariş veremedim.umudumu bu adama bağlamıştım ama şans işte..bitti galiba elindeki preseedler....

nevyas canım benim bugün senin 10 uncu günün değilmiydi ben mi yanlış hatırlıyorum. kaç gün var yumurtlamana?

Evet canım bugün 10. gün ama ben düzensiz adet görüyorum o yüzden tam ne zaman yumurtluyorum bilmiyorum..İnşallah cumaya kadar büyürler ve çatlamaya gelirler ne diyeyim..

sıkma canını onlar öyle bir büyürler ki. benim ki de 10 günde 13 mm falan dı. 13 günde 22,5 olmuştu. 18 olması bile yeter. incir suyu içiyorsun değil mi?
ama bak sevindirici birşey 3 tane yumurtan olması. yumurta rezervin iyi deme ki. bunlardan birinin büyümesi bile yeter. kaç yaşındaydın nevyas.?

nevyas ben derim ki sen her ihtimale karşı. 12. günde başla ilişkiye. 72 saat yaşıyor sperm nasıl olsa. doktora 14. gün gidicen eğer ilişki önerirse gün aşırı olmuşta olur..
tabi bunlar benim naçizane düşüncelerim..

26 yaşındayım canım inşallah dediğin gibi olur perşembeye kadar içtim incir suyunu sonra şehir dışına çıkınca içemedim bugün tekrar başladım..

merhaba ben gittigidiyordan sipariş verdim78 ytl ve birkaç gün içinde geldi

nasıl bilmediğin... günlerdir bu konu üzerinde araştırma yapıyorum. avülasyon dönemi hariç kullanılmaması gerekiyor.evet muhtelif bir sorun varsa doktora elbette gerek var. ancak ovülasyon günlerinin tespitinde ovülasyon tesleri ile kendisi de takip edebilir.ama sorun varsa elbette doktor kontrolü gerekli... benim önerim bu çok hassas tesstler var kendisi yaparsa hep iki günü de tespit edebiliyorsun.bilmediğim konuda yorum yapmam zaten

canım teşekkür ederim önerin için
ben arayıp pressed firmasına sormuştum onlar dediler zararı olmaz diye
ben zaten nemlendirici arıyodum kuruluk var bende
preseedi duydum çok etkilendim
bakalım hayırlısı canım allah yüzümüzü güldürsün

günaydın kızlaaaar, selmacım biz gelmişiz sabah sabah iki gedikli naber?

günaydın...
ne olsun be bitanem donuyorum. çok soğuk burası. ben birse zayıfım ondanmıdır nedir anlamadım bu kış çok üşüyorum. sıcacık yatağım ah nerelerdesin...
akşam yatılı misafir vardı. uykusuzluktan da geberiyorum.. hafta içi misafir çok zor oluyor..

selmaaaa sen aynı benim gecen yıl ki halimsin, habire yatılı misafir gelirdi bana, yeme içme üstüne yatak hazırlama, bi de keyifleri gelip de yatan kadar otur onlarla, ölürdüm yorgunluktan, baktık olacak gibi deil, çektik kendimizi valla, ha hepsi de sevdiğimiz muhabbet arkadaslar da ama çalışana da zor oluyo be güzelim. ayrıca bak 10 gün sonra sana misafir yasak baştan söyleyim

shyqueen online, hoşgeldin güzel anniş, nasıl gidiyor hamişlik? inşallah herşey yolundadır:)

aynen öyle canım. e şimdiden konuk edilecekleri alıyorum ki haftaya kimse süpriz diye elinde yemişlerele kapımı tıngırdatmasın:))))

ev hanımlarının işi kebep vallahi. ev hanımı olsam her akşam 10 kişi ağırlarım. sen nasılsın bakem???
buraya da kimsecikler uğramaz oldu. ya hamiş kalındı ya inzivaya çekildi millet. bizde hamiş kalır gidersek bu sayfa batar be anacağım:))

günaydın kızlarrrr,bu ne soğuk böyle ,kartpostal gibi olmuş bizim zekeriyaköy,şöyle hafiften kar var.
bak ben inzivaya çekilmedim kızlar burdayım,ama haklısın diğer hamilelerden tık yok merak ediyorum bazen ,senin öylemiydi benim böylemiydi diye iki laf ederdik birbirimizden bi şeyler öğrenirdik,olmuyo demekki olsa girerler,inşallah iyilerdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…