Preseed kullananlar

çarşamba yada perşembe gidecem kısmetse,hayırlısıyla bakalım,senin o konu aklımda soracam bakalım,ay o keçiboynuzu pekmezi süper,sende ye arada kadınada çok iyi geliyor,ayrıca çalışırken de hiç zorlanmıyorsunkaydirigubbakcemile3

keçi boynuzu pekmezini haftasonu almaya niyetlendim son anda keçiboynuzuna gitti elim. zaten normal pekmez hemen hemen hergün yiyiyorum. o zaman onu alıp yiyeyim. ben yemeğeğe gidiyorum. kendime iyi bakayım ecük:))) öpüyorum seni..

sende kendine iyi bakkı tosun gibi bir bebişin olsun.:))) ha cinsiyeti ne zaman öğreneceksin? ne istiyorsunuz. ta bi öncelikle sağlıklı sıhatli olsun ama insanda istiyo bişiler be..:))

sağol canım hadi afiyet olsun sana,ben hiç düşünmüyorum cinsiyeti sağlıklı olsun doğsun yeter,ama eşim çok erkek istiyor

ay ya tv açık show da gösteriyor şu an bu sabah sirkeci garında bulunmuş 4 günlük erkek bebek vicdansızlar bırakıp gitmiş,hiç sesi çıkmıyo öylece bakıyo yavrum,nasıl kıyıyorlar anlayamıyorum,anne olabilelim diye çok afedersiniz bi yerlerimiz yırtılıyor,ne diyeyim rabbim bilir en doğrusu

ben celdüüüm kızlar, geçmişe bi dalayım dönüyorum aranıza:)

hoşbuldun denizcim, demek içinde kelebek kanat cırpıyo, ay maşallah darısı basımıza inşallah biz de en kısa zamanda yasarız o duyguları yaa nasıl hevesleniyorum böyle anlatıldıkca:)

ee diger kızlar siz nasılsınız ne alemdesiniz? selmacım hayırlı olsun bak adetini de oldun bu ay sıkı tut artık işini, misafir falan anlamam ben.

:)))) ışıkları söndürücem, telefonun fişini çekicem kapı çalarsa açmıcam.. kimse kusura bakmasın.. sen ne yaptın ayşeciğim var mı gelen belirti. bu ayın talihlisi aranıyorrr..

valla adetime az kaldı, gögüslerim şişti, asabiyet de tavan yaptı, geliyo benimkiler de :roflol:
çek valla fişi mişi, kapat ısıkları da oh mis gibi dısarı soguk, içerde sıcak sıcak oturuver eşinle, iş mi yani, tam ovulasyonda çay misafir:roflol:

kızlar bi şey soracam hamilelikte saç boyamayla ilgili neler biliyorsunuz,ilk 3-4 ay boytmayın deniliyo,sonra bitkisel içerikli boyayla boyanabilir diyo,bildiğiniz ürünler varmı

denizciğim güvendiğin bir kuaföre gidersen organik boya yaptırabilirsin. ilk üç ay boya içerisinde ki bilhassa amonyak bebeği olumsuz etkiliyor diye bende biliyorum.. tabi benim bilgileri internet ve kulaktan dolma bilgiler.. en iyisi doktoruna bir sor bakalım ne diyecek..

pko hakkında kaan kocatepe her ay çatlamayan büyümeyen yumurtaların minik minik kistçikler oluşturduğunu söylemekte..
kürtaj öncesi ve sonrasında sevgili doktorum bana pko dan bahsetmedi. rahmin tertemiz deyip durdu. bende hep kontrol altıdaydım. bu pko böyle bir ay içerisinde inci gibi dizilir mi ki kızlar..

oluyormuş sanırım selmacım,bak bide hera kadın sağlığı merkezi diye bi sayfa var,genel jinekoloji başlığında,ıyi Huylu (Selim) Ovarian Kistler konusu var çok güzel açıklayıp anlatmış istersen bi göz at

kızlar bi şey soracam hamilelikte saç boyamayla ilgili neler biliyorsunuz,ilk 3-4 ay boytmayın deniliyo,sonra bitkisel içerikli boyayla boyanabilir diyo,bildiğiniz ürünler varmı

canım yaaa hiç boyatmasan? gerci bitkiseller cıktı tamamen zararsız diyolar da ne biliyim? beyazın mı cok? ben de zaman zaman düşünüyorum cünkü beyazım bayagı fazla benim de ama olsun bebegim gelsin de onu sonra düşünürüz

beyazım çok değil ama var biraz,bide hep boyalı normalde şimdi iki renk tabi.canım dediğin gibi çokta şart değil ama ilerde emin olduğum bi boya bulursam olabilirde

bakımlı anne olucam diyorsun ve benim takdirimi kazanıyorsun... dış görünüşün ne kadar iyi olursa sende kendini o kadar iyi hissedersin.

yaaa kızlar kaloriferler yanıyo, elektirik sobasını da yaktım dibime, hala ayaklarım buz gibi, vücut sıcaklıgım düştü adet olucam sanırım de miii((

bakımlı anne olucam diyorsun ve benim takdirimi kazanıyorsun... dış görünüşün ne kadar iyi olursa sende kendini o kadar iyi hissedersin.

ay canım ya,en önemlisi bebek tabi ama arada azcık kendinide düşündüğün oluyo işte,benim eşim pimpirikli azcık ,bazen görüyo beni saçımı kurutuyorum azcık jöle gibi bi şeyler kullanıcam aaa yok yok zararlı olabilir kullanma,huyum kurusun makyaj yapmadan dışarı pek çıkmam,sürme yüzüne onu bunu cildin emicek bebeğe gidicek,falan filan bi sürü tantana yapıyor.çok şeker oluyo halleri ama ya allahım nasip etsin hepinize yaşamayı,kendinizi o kadar özel ve iyi hissediyorsunuz onlar ilgi gösterdikçe.

çetrefillicim sende inşallah yanılıyorsundur gelmez belki kızzz,bellimi olur

Merhaba herkese. Saç boyama konusunda: Amonyaksız, 20 yıkamada çıkan geçici boyalar uygunmuş sanırım. Ya da kına sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…