Preseed kullananlar

32 canım eşide 34 memorial da tedavi gördü semra hanımın hastasıydı şükür ilk denemedede anne oldu....

memorial ıda çok duyuyorum ben. ÇİDER diye bir dernek varmış oraya üye olursan indirimde yapıyorlarmış memorial da.benim kafamda da gebze anadolu sağlık merkezi var bilmiyorum ne olacak

hayırlısı olsun inşallah
inşallah hiç gerek kalmadan duyarız güzel haberinizi......

ya ben de preseed kullanıyorum. arkadaşım. eğer yazdıkların gibiyse mahvolduk...

kızlar nasılsınız bakalım
nasıl gidio preseed ler....
benimki yumurtama belli olmadığı için bi kere kullandım ben bide bugün kullanırım
yeter olmazsada bidahaki ay doktor kontrolünde yumurtlama günlerinde yaparım.....
ama inşallah gerek kalmaz......
ne size ne bana :Saruboceq:

hilal bebek arkadaşım sanırım hata yapıyorsun bu presedi kafana göre kullanamazsın zarar verir.ovülasyon testi alıp yumurtladığın iki günde uygulayacaksın diğer günler kullanamazsın

hilal bebek arkadaşım sanırım hata yapıyorsun bu presedi kafana göre kullanamazsın zarar verir.ovülasyon testi alıp yumurtladığın iki günde uygulayacaksın diğer günler kullanamazsın

canım biliyorum ama
bu ay karmaşık oldu herşey 28 günde olan adetim 6gün gecikince anlayamadım ne zaman yumurtladığımı
ateş yöntemine göre kullandım
zaten benhde kuruluk vardı diğer günlerde sadece azıcık
nemlendirici olarak sürdüm
bi zararı yokmuş arayıp sordum zaten
kullanım kılavuzundada yazıyo
bakalım hayırlısı....
zaten olmazasa düşünmek bile istemiyorum ama
bidahaki ay doktorun belirlediği günlerde kullanırım......

günaydın canım,
doktora gerek yok.FORTEL marka avülasyon testi al. tahminin gününden önce başla ben kendim tespit ettim dün ve önceki gün üst üstü iki çizgi gördüm yani ovülasyon zamanımdı preseed i kullandım.senin de öyle yapmanı öneririm. diğer günler sakın kullanma.nemlendirici olarak bile kullanma.zararı var. sen bakma lafa. rahimin asit düzeyi ovalüsyon haricinde düşüyor ama preseed in yüksek dikkat et.
bu arada ben dün enjekte ettim ve bir saat çok sancı yaşadım. arkadaşlardan başka yaşayan var mı acaba böyle bir sancı bilgin var mı?

günaydınnn,selma nerdesin kız adını görüyorum sen yoksunn

arkadaşım bence çok emin olmadığın ve iyi bilmediğin bi konuda fikirler yürütüyor yanlış yönlendiriyorsun bence ,.preseede nemlendirici olarak kullanmanın zararlı olacağını sanmıyorum,pahalı ve zahmetli getirildiği için sadece dikkatli mümkünse yumurtlama günleri kullanmaya çalışıyor arkadaşlar,düzenli kullanan hakkında daha çok şey bilen arkadaşlar var sözü onlara bırakmak gerek aslında.
doktora gerek yok diye de bişey olamaz,bazen çok basit olayları bile kendimiz çözemeyebiliyoruz,arkadaş belki yakalayamadı ovülasyon gününü,belki bi sorun oldu yumurtlada,en güzeli doktor desteği

Günaydın kızlar nasılsınız bakalım..Bugün 10. gün yumoşlara bakacak doktorum bakalım büyümüşlermi :)) şeffaf akıntım oldu bu sabah ama bilmiyorum erkenmi yumurtluycam kaydirigubbakcemile3 Ben daha preseede başlamadım doktorumun önerdiği günlerde kullanmayı düşünüyorum garanti olsun diye..

bu ayda benden iş çıkmadı. 31 inde adet oldum(( erken geldi birde.. çok sıkıldım denizciğim çok... sen ne yapıyorsun, nasıl gidiyor bakem..

nevyas.. kaç günde bir çağırdı doktor? bende yeniden takibe gidicem. beni önce ki ay iki günde bir çağırdı. ama çalıştığım için çok zor oluyor. 10 ve 13 günlerde gidicem. yumurta ebatını mutlaka yaz. birde kaç yumurtan olmuş ne taraftan yumurtlamışsın..
hadi bakalım

deniz,
benimle aynı dönemde kürtaj olan arkadaşımda hamile:)) demek ki kürtajdan sonra sende bana güzel bir örneksin hamile kalınabiliyor:)) bende pko oluşmasaydı belkide kalabilirdim..

selma sana kızacam hiç darılma,bu kadar istiyorsun bu kadar uğraşıyorsun ama çalışmıyorsun kızım,olmaz vallahi o kadarcıkla olmaz,senin allaha şükür halledilmeyecek sorunların yok daha önce hamilelikte geçirdin,bence hata sende benim edirnedeki doktorum kulakları çınlasın harika bi kadındı herşeyide konuşuyorduk,ikinciye hamile kalmaya çalışırken bana dediki,herşeyi bi kenarı bırak düşünme sadece düzenli ilişki dedi,bi kadın adet döneminden sonra bir kere yumurtlar(normal şartlarda)ve hamile kalma şansı %15 dir buda,düzenli ilişkiye girildiğini varsayarsak 1 ayla 6-7 aya kadar uzar,1 seneden sonrra olmuyorsa o zaman ne yapılacağına bakılır,aynen dedikleri bu,bi dene be canım çalışıyorsun biliyorum biraz zor oluyor ama bir iki ay dene,başka hiç bi şey yapmadan dene ayrıca bu arda vücudun bi dinlensin rahtlasın

bu arada biz iyiyiz,kız karnım baya bi şekillendi küçük bi top gibi,inanmassın arada küçüçük kıpırtılar bile oluyor içime kelebek kaçmış kanat çırpıyor gibi,korkuyorum güzel şeylerden çok bahsetmeye bu kadarcık söyleyeyim canım

Canım ben 3. günden sonra ilk defa gidicem bugün bakalım kaç günde bir gel diyecek burdan hepsini yazacağım canım merak etme..

ay yerim ben o mercimeği.. pıt pıt atmayada başlamış:))) haklısın denizciğim ya. bu ay 10 gün başlayıp 18 güne kadar çalışıcam. incir suyuna başladım eşimde keçiboynuzuna. önümüzde ki hafta fuul çalışma haftası ilan ediyorum:))
sen doktora ne zaman gidicen. ikili test üçlü test olayların başladı senin değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…