Preseed kullananlar

kaydirigubbakcemile3yeni yılınız kutlu olsun arkadaşlar,sağlık huzur bol kazanç kucaklarınızada bebekler diliyorum,iyi seneler hepinizi kocaman öpüyorum

Son düzenleme:
anjelic ne yaşadın bilmiyorum ama..inş daha yaşamazsın canım ...hsg ben de çektirmiştim...kasıyorsun kendini ama çok da korkulacak bişii değilmiş...

ay bonus ayşecim benim eşimin ailesi de bana göre pasaklı...ama ben accık fazla titizim..yani uçlarda gibiyiz ailesiyle ama çok iyi insanlar...Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın...kepekli ekmeği sürekli yeme...yaa sivas tasın alsana ev ekmeği...tam tahıllı bildiğin köy ekmeği..en güzeli o...ayyy taze fırından çıkmışı da pek güzel olur...bizim oranın cevizli ekmeği vardır...süpper ötesi...aazım sulandı be yauw

kızlar,
biraz önce adet oldum. tam 28. günde çatlatma iğnesinden 16 gün sonra (( bu ay ilk defa sabredip hamilelik testi yapmadım. benim için büyük bir sabır ve başarı.:)) neyse adet olmakta sevindirdi.. dayayacağım bu ay yine mideme incir suyunu.
bu arada benim rüyalarda iş yok yaaaa.

denizciğim seninde yeni yılın kutlu olsun.2010 da bebişini kucağına alırsın inşallah. bizler debelenemye devam eiyoruz anacığım:))) dur bakalım debelenmemizin sonu ne olacak..

anjelik canım pazartesi girersen sana adresimi versemde şu malzemeyi kargolasan. önümüzde ki ay bende full çalışacağım olmuyo böle tek gün:)

Bayanlar hepinize mutlu sağlıklı yıllar, inşallah 2010'da hepimizin kucağında bebişlerimiz olur...

merhaba arkadaşalar...
umarım yeni yıla herkes mutlu başlamıştır.benim biraz moralim bozuldu.fortel ovülasyon testi yaptım tek çizgi( bugün 13. gün. bu demektir ki yARINA YUMURTA yok.belkide hiç oluşmadı nebileyim.5 ay boyunca 13.14.15 günler çalıştıkki 14. gün diye ya benim bu aya has yumurtam olmayacak ya da ovülasyon günüm 14. gün değil ahh pek üzüldüm

herkezin 14. gün olcak diye bişiy yokki ben geçen aylarda 13 te görüyodum hep çifti bu ay 11 oldu bir kaç ay önce 16 da yakaladım değişir güzelim takma kafana test yapmaya devam et hem akıntındanda anlarsın aslında benim belli oluyo yani testim olmasada
takma sen sıkma canını her ay aynı günü görcen diye bişi yok.... çalış gün aşırı neyin ne zaman tutacağı hiç belli olmaz....

her ay değiştiğini bilmiyordum aslında 12. gün test yaptım birde 13. gün yoktu. benim fsh 12.66 yüksek yani belkide yumurta oluşmamıştır.nebilim işte kaygı..akıntı çoğalıyor mu yumurtlama zamanı?

evet canım beyaz şeffat yumurtaakı gibi olur ıslak hissedersin kendini yada buda yumurtladığının işaretidir sen güne takılma dediğim gibi stres yapma oluşacağı varsada bu sefer sıkıntıdan büyümez yumurtan....

evet haklısın senin problem ne peki? benim yaş 39 yumurtalıklar boşalmaya başlamış dedi doktor hep tüp bebek yaptır diyorlar.nebilim ya bu iş zormuş vessalam...

benim bilinen bi sorunum yok vajiliydim onu yendim şimdide bebek için uğraşıyorum şubata kadar olmazsa ozaman araştırıcaz doktorun demesi benim ön tekkiklerde bi sorunum yok görünüyodu şükür ama dediğim gibi eşe dönmedik henüz şubattan sonra eğer hamile kalamazsam
ki inşallah gelir gerek kalmadan bende anne adayı olabilirim.....

amin canım inşallah genci falan yok her isteyeni rabbim boş bırakmasın inşallah

amin canım inşallah genci falan yok her isteyeni rabbim boş bırakmasın inşallah

aminnnn
benim fsh yüksek,12.66. sanırım şansım az. tüp bebeği yavaş yavaş kafama koymaya çalışıyorum.normal yoldan olmasını çok istedim ama kısmet işte.hayırlısı allahtan...

hayırlısı olsun inşallah aslıında şükürki artık çözümsüzlük yok denecek kadar az bu konuda doğal yada diil en kısa zamanda muradına erersin inşallah benim arkadaşım yeni yaptı ikizleri var 40 ları çıkmadı ilkinde tuttu hemde karı koca sorunluydular allah yazınca herşey oluyo toplam tedavi falan filan bir ay anca sürdü çükür şimdi ağzı kulaklarında..... darısı başımıza inşallah

arkadaşının yaşı kaç? ay işallah ya ben tez zamanda istiyorum aslında çok sabırsızlandım. işallah güzellikler bizi de bulur...

32 canım eşide 34 memorial da tedavi gördü semra hanımın hastasıydı şükür ilk denemedede anne oldu....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…