Preseed kullananlar

aynen sanki zorla yapıyomuş gibi oluyo ki normalde ben hep bahane eder dururum oram ağrıyo buram ağrıyo diye
yumurtlayacaksan yumurtla yoksa bu gidişle ben yumurtlayacam diyo.......:sm_cool::roflol::roflol::roflol:

kılzar hepınıze selamlar.. bu topicin odugunu gorunce okumaya basladım sayfaları.. ıkı gundur kım ne yasamıs onu okuyorum.. preesed sıparıs vermem konusuna vesıle olan kısı kıbeledır. ben suan bakudeyım esimin isi sebebiyle.. ınternetten sıaprıs verdım gelmesını beklıyorum. ben bu arada agustosta 2aylıkken dusuk yaptım.ılk defa gecen ay dusukten sonra deneme yaptık fakat adet oldum. kuruluk problemı yasadıgımdan dolayı kayganlastırıcı kullandım. adet oluncada kullanmamalımıydım dıye arastırma yaparken kendımı burada buldum. lıstenız varsa benıde ekleyın.. elıme ulastıgı andan kullanmaya baslıycam. aralık ayındada ıkı defa sık ılıskı sebebıyle sanırım idrar zoru oldum ama bol su ıcerek atlattım fakat bu 3.ıdrar zoru olusum bu ay.. bu seferkı gecmedı.. antıbıyotık kullanıyorum ıkı gundur. hazır adet donemımdeyken kullanayım dedım. adetımde yrn bıtıyor ama antıbotık ıcın 3gun daha kullanıcam. benı lıstenıze ekleyın.. elıme ulasıncada haber verıcem. umarım kargoda sorun yasamam.

kızlar yardımınıza ihtiyacım var bu preseedin gelmeye niyeti yok
ingilizce bilen var mıı

İngilizceyi ne yapacaksın anlamadım canım şu aşamada hiç bişey yapamazsın beklemekten başka çaren yok.Çünkü ben yaşadım problemi biliyorum gönderende postaya verdikten sonrası için bilgi sahibi değil...Sen haftada 1 mesaj at yine gelmediğine dair bilgisi olsun zaten 2-3 hafta geçince 1 ay dolunca gelmezse haber verin tekrar yolluycağım diyor..1 ayda gelmezse gelmediğini 1 ay olduğunu yazarsın 2. defa yollar..Ama 10 günde gelecek diyede kural yok noel zamanı gelecek haftaya sarkabilir..

ne bilim canım yok çok pinpirikliyim galiba
senin dediğin gibi yapayım tamam opuyorumnanaktan

herkeze selamlar,kızlar nasılsınız.herkezi yeniyıl heycanı sarmış ne güzel,ben zavallı bu yılbaşı gecesi yapayalnızım benim kocanın nöbet denk geldi bu sene,gerçi hamilelikten dolayı ne bir yere gidebilecek nede bişeyler içip dağıtabilecek durumdayım ama,napalım bu sene böyle kısmetmiş,selmacım nasılsın nasıl durumlar

cetrefilli merhaba canım.
ben de öğretmenim sanırım meslektaşız.yarın okul tam gün şekerim üzgünüm::)preseed i kullandın sanırım değil mi? ben de aldım bugün 11.gün. şu ovalüsyon bi geçse eşime ben de yüz vermeyeceğim:)
ayrıca canım iş yokmuş sende eşin ne iş yapıyor bilmiyorum ama ben şartlarımı baştan koydum şuan onun değil benim aileme yakın oturuyoruz. sen de öyle yap:)) şakayla karışık mubala yaptım alınmazsan sevinirim.

merhaba arkadaşım ben de içtim klomen bir de incir kürü yapıyorum şu ara ama küre 8.gün başladım sen kaçıncı gün başladın? birde bu arada benim yarın 12.günüm dr gideceğim sen kaçıncı gün gideceksin dr?

kızlar iyi akşamlar
ben heralde bu ay iki kere yumurtladım geç hasta oldum erken yumurtladım gerçi ovulasyon testi yapmadım akıntımda hiç yok ama ateşimi ölçüyorum
zaten bir sürü çalıştım umarım biri tutar:)

benimde çok ilginç bir sağıma sancı geliyor bir soluma kaç tane büyüyor anlamadım:)))

hilal bebik merhaba;
öyle oluyor mu cidden iki kez yumurtlamak?benimde bir sağıma bir soluma geliyor sancı kaç yumurta var anlamadım:)

kıslar bilen acil cevap versın bız sımdı ebaydan pazar gunu preesed siprıs ettııkk sımdı maıllerıme baktım herhengı bı secenek secmedığınız ıcın standartn olandan yolladık dıo standart olan ne 8 preseed 25 ovulasyon testımı gebelık testımı

merhaba ben g.g dan sipariş verdim dün bu saatlerde yarın elimde olacakmış ama içinde neler var bilmiyorum

Merhaba canım ben incir kürüne adetimin 1. günü başladım 5. günde klomene başladım bugün 6. günüm daha pazartesi gideceğim doktor 10. gün gel dedi bana..Yalnız hiç hesapta olmayan bu akşam kararlaştırılan bir şehir dışı seyahatim var yarın akşam yola çıkacağız malesef cuma-cumartesi kürümü uygulayamacağım (

Preesed yanında 10 tane gebelik testi - 15 ovulasyon testi yada tersi gelecektir canım..

hilal bebik merhaba;
öyle oluyor mu cidden iki kez yumurtlamak?benimde bir sağıma bir soluma geliyor sancı kaç yumurta var anlamadım:)

İki kez yumurtlama olabiliyor ama şuan yaşadığın tek yumurtlama çift yumurtalığımız olduğu için içerisinde sayıları değişen yumurtalar oluşuyor şuan..

hilal bebik merhaba;

merhaba canım
oluyo ama şöyle biliyorum
şimdi ben ateşimi ölçüyorum sürekli
10.gün ateşim düştü bu 24saatte yumurtlayacağımın işareti
sonra çıktı ve 12.gün tekrar düştü yani yine yumurtluyo olabilirim
kasıklarının ağrısına gelince o bendede oluyo yumurtalara bağlı benim çok yumurtam olur ondan kıpırdanır dururlar:)

Preesed yanında 10 tane gebelik testi - 15 ovulasyon testi yada tersi gelecektir canım..

tesekkur ederım canımm pekii bu seçeneği nasıl sunuoruz ben mesela hepsının ovulasyon testı olmasını ıstıorum maılmıu atıoruz siparısten sonra bı daha lasım etmez rabbım ın sallah gerek kalmaz ama yıne almak gerekırse dıye soruorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…