Preseed kullananlar

:sinifsinif: heekeşleri sooomuşsun beni soooomamışsın selmaaa bühüüü

kızlar günaydın,ayın 21 inden sonra alıp eline geçen var mı aranızda
benimki hala gelmedi,mesaj attım birde araştırdım ürünü yollayan posta şirketi için hiç iyi şeyler okumadım valla moralim çok bozuk başka adreslere bırakıp gidiyorlarmış bulamayınca
öyle bişe olursa rezil olurum ben

edacım günaydın, ben senin yerinde olsam yumurtladım mı diye kaygılanacağıma giderim bugün dr a hemen bakarım yumoşlara...tasalanmana hiç gerek yok canım...Allah hakkında hayırlarını versin

teşekkürler kızlarrr cvplarınız için....
neyse bakalım biraz daha bekliim olmadı dr a giderim

canımcım ben cmtsi sipariş vermiştim satıcı anca pazartesi kargoya verebilmişti
tam bir haftada yani kargoya verdiğinin bir sonraki pazartesisi gelmişti sende bekle canım 21 inde verdiysen 22 de kargoya verse yarın elinde olur Şeniz

inş canım sağol cevap verdiğin için,birde bu posta şirketi için iyi bişey duymadım o yuzden tedirgin oldum ama neyse...

ebru canım benim seni şimdi gördüm:))) sormaz olurmuyum seni hiç. nasıl gidiyor iş görüşmeleri falan var mı? cv bana da istersen gönder. bizim dış ticatertçi arkadaşın baya bir çevresi var. belki yardımcı olabilir..

hiç birşey. çalışmaya çalışıyorum. benim merak katsayım arttı:))) şimdi günler geçmez. hiçbir belirtide yok. kk da araştırıyorum belirtileri ama rakadaşlar sayfayı sohbet mekanı yapmışlar:))
sen ne yapıyorsun canım :)))

selmacım bekledim bekledim cevap alamayınca kek yapmaya koyuldum
kardeşimin kız arkadaşının d. günüydü tiramisu yapcam ona
anneme gideceğim birazdan
cuma iş görüşmesi için Pendik e gittim...iki saat görüşme yaptılar benle..önce ıK sonra da ıthalat şefi
ith. şefini ben cebimden çıkarırım ya neyse
yıl başından sonra haber veririz ancak dediler
daha ilk günüymüş görüşmelerin başlandığı..ben 3. kişiymişim daha
ölmee eşşeeem ölme anlayacağın

belli olamz ebru. senin kısmetinse 1000 kişi ile görüşmeleri bile farketmez. iş dünyasında başarı sadece bilgiyle ölçülmüyor biliyorsundur:)))
ben 10-12 seneden beri aynı yerde çalışıyorum. o nedenle demirbaş oldum. birçok konuda rahattım. patronlarım abi gibi. o nedenle dua ederim hep. inşallah bura benim son işyerim olur buradan sonra çalışmak zorunda kalmam diye. hayırlısı canım be.. tiramisu vay ağzımın kenarından su damlıyor.
maharetli hatunsun vessalam..

görces bakalım selmacım...ben uzuuun seneler boyu bir yerde kalamam yaaa....bir süre sonra rutine giriyor işler...ben illaa ki farklı firmalarda çalışcam
göreces yine, hünerli olup olmadıımı
en son üni deyken yapmıştım hatırladığım kadarıyla...kedi dili bisküvi ile yapmıyorum ama, pandispanya keki yapoom şimdi...onunla yapcam

:)))) bir dilimde bana gönder. içerim kahvemle. ben farklı görevler yaptım işyerinde. imalat sorumluluğu, satınalma, teknik büro, kalite... o nedenle sıkılmadım. sıkılmaya başlayıncada ayrılma kararı aldım işte...
ben çalışmaktan yoruldum artık. çalıştığım sektör imalat sektürü olduğu için çok stresli.. birde ne kadar çalışırsak çalışalım ne eksiklerimiz bitiyor nede aldığımız yetiyor.. enterasan bir durum ama öyle. müsrif bir aile olmamamıza rağmen hiç çok rahat olamıyoruz:))

ben geldiiim kızlar nerelerdesiniz? dersteydim sabah, şimdi de kimse yoook

Edacım sen çift çizgiyi daha göremedin mi? Ovülasyon testini nasıl yapıyorsun? Ben geçen ay bikaç gün yaptım göremeyince kaçırdım diye bırakmıştım..

hoşbulduum ben gecmişi okumadım avr mı bir gelişme? işler accık yogun pazartesi olması dolasıynen sanırım

herkese güzel haftalaaaar:)

Edacım sen çift çizgiyi daha göremedin mi? Ovülasyon testini nasıl yapıyorsun? Ben geçen ay bikaç gün yaptım göremeyince kaçırdım diye bırakmıştım..

evet canımcım 9.gününden beri yapıyorum bi 12.günü silik gördüm birde 14.günü ama 14.günü 12.günden de silik di 2.çizgi.hala deniorum bakalım ne olacak hergün bakıyorum canım ve hergün çıksın çıkmasın 2.çizgim deniorum canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…