Preseed kullananlar

Yaaav ceylanım nerelerde takılıyon, neden gelmiyon yanıma? Çok yalnız kaldım ben ehhuueee

kızlar benim işyerindeki pc bozuldu tamire gitti, evden aksamları okur yazarım artık size, hauydi kendinize iyi bakın, öptüm sizi

ayy okuyamamıştım geçmişiii...tişşkürler canımmm...ben de nie kepçelerim kızardı diordum
darısı sizlere hayırlısıyla inşallah
bugün hem yüzmeye gittim hem de dikişe
şu an gözlerim kapalı yazıyorum çok yorulduuuum
bi etek diktim nihayetinde
sırada şort var...ya da bermuda
aslında pantolon dikiyorlar ben istemedim
ayy bugün çok hırsla yüzdüm heralde
hahaha iyice kuruyup gidecem
hehehe bi de hamile kalırsam -ki yok öyle bişii
bana diyecekler zeytin yutmuş bu hatun

Burdayım kısssımm :)

ebrucum hoşgeldin, özlenmez misin hiç, bizi boşlama canımın içi.

ay canım boşlar mıyım hiç
dün dikiş kursum vardı, akşam da bir arkadaşım mide fıtığı ameliyatı oldu onu ziyarete gittik
ay ne dolu bi hatun oldum yauw gene
ama yarın sizinim innşşş
yarın boşum
yoo değilim
ay nasıl unuttum eşimin kontrolü var saat 5 te
dua edin canlarım yaa
hakkımızda hayırlısı

selmam olurmu tamamıyla raslantı hepiniz benim için farklısınız ..ebrubum nasılsın..

iyiyim zuzum sen nasılsın
sayfalar pek ilerlememiş heral
girmediğim günler bayağı ilerlemişti okuyamadım
kim nazar değdirdi lem gene
kullanın şu preseedleri de canlansın topik

ebrubum ne olsun herkes farmvilede galiba oo dikişlerini koyda hamarat arkadaşımız neler yapmış görelim.. Canım benim fazla arayı soğutma..

offf yaa benim listemdekilerin de sürekli haberi geliyor face de
yok bilmem kim şunu almış, bilmem kim çiftliğinde kaybolmuş bi dana bulmuş
nedir bu kardeşim yaa
ben feci dalarım die hiç bulaşmadım doğrusu
ay ceylancım daha dur o kadar usta olmadık daa
öptm canım

arkadaslar herkeze merhaba, deniz arkadasi tebrik ederim.ve darisi olmuyanlarin basina
bir arkadas vardi gecen ay hamile kalmisti ismi shyqueen, hamile kaldigini ogrendikten sonra kanamsi olmustu.durumu kritikti.haberi olan varmi ne durumda bu arkadas sesi cikmiyor hic. ne oldu acaba bebegine, merak ettim.

Ebruuuuuu yakaladım kıs seni naber? Benim koca da bu akşam arkadaşlarıyla, evde geleli 4 dönüyom iş bitiricem diye, öfff bu kadın milletinin çilesi nedir yaaaav bıktııım

vaaaoooov aysok gelmiş, nerdesin sen bakiim kaçak? Bu kadar boşlamayın sayfamızı Nasıl gidiyor hamilelik güzelim? Ne kadarlık oldun şimdi? Yaaa shyqueeni biz de merak ediyoruz, en son istirahat ediyorum dedi bi daha ses çıkmadı, inşallah iyidir.

slm canim, aslinda ben sizi hergun takip ediyorum ama yazmiyordum. hergun hepinizden haberim oluyordu,yazilarinizi takip ediyorum.
ben cok iyiyim.bebiste iyi sanirim. suanda 11 haftalik bebis. henuz hicbirsey hissetmiyorum.hatta hicbir belirti yok.sadece goguslerim sisti okadar.umarim bundan sonrada hersey yolunda gider. su kritik zamanlari atlatayimda baska bisey istemiyorum.
umarim sizlerinde emekleri bosa gitmez eminimki o guzel haberi en kisa zamanda alirsiniz
umudunuzu yitirmeyin sekerlerrrrrrrrrrr

aysouk canım iyi olmanıza sevindim, sanırım ilk gebelikte 16-20. haftaya kadar bebek hissedilmiyormuş, senin de yaklaşmış işte ne güzel. Duruyu ben de merak ediyorum, uzun süredir doruma girmiyor, özelden mesaj da attım ama girmediği için okumamıştır tabi, inşallah ters bi durum yoktur.

slm kızlar ...preseed 1 ay içerisinde kaç kere kullanıyorsunuz.bende bu ay ilk defa kullanıyorummm.özellikle yumurtlama günlerindemi kullanıyosunuzz

slm kızlar ...preseed 1 ay içerisinde kaç kere kullanıyorsunuz.bende bu ay ilk defa kullanıyorummm.özellikle yumurtlama günlerindemi kullanıyosunuzz

canim ben hamile kaldigim ayda 2 kere kullanmisti art arda kullanma yumurtlamadan bir hafta once basla ilk kullanmayi, ikinci kullanmayida yumurtlama dan 1 gun once yada 2gun once yap.
ben oyle yapmistim cunku
bol sanslar

Ebruuuuuu yakaladım kıs seni naber? Benim koca da bu akşam arkadaşlarıyla, evde geleli 4 dönüyom iş bitiricem diye, öfff bu kadın milletinin çilesi nedir yaaaav bıktııım

bühüüü senağlama ben seni kaçırmışım amaaa
naber canım
hayırlı cumalarrr

canim ben hamile kaldigim ayda 2 kere kullanmisti art arda kullanma yumurtlamadan bir hafta once basla ilk kullanmayi, ikinci kullanmayida yumurtlama dan 1 gun once yada 2gun once yap.
ben oyle yapmistim cunku
bol sanslar

canım çok saol cvp için.seninde hayırlı uğurlu olsun bebişinnn rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

preseed ovulasyon testini pozitif gösterme riski varmıdır??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…