Preseed kullananlar

selmacım düşünmemeye çalışacam,zaten en geç 1-2 güne belli olur,preseede 1 ay denemiştim bi daha almadım,o sıralar kuruluk vardı,ama geçti şimdi baya bi,herhalde yine kürtajın etkileri diye düşünüyorum,nurunay preseede ebay dan şipariş veriyor burdaki çoğu kişi,orada daha uygun fiatlı

ben preseedı düzenli kullanmadım 3 ay önce ilk aldıgımda düzenli her ilişkide kullandım, ama gecen ay ve bu ay aplikatörünü kullanmadan sadece rahim agzını nemlendirmek için kullanıyorum valla...

herşey teselli yada bahane bacımm,allah ol dedimi oluyo,hiç anlamıyosun bile ama,şaşkınlıktan her yolu deneyip herşeyi yapıyoruz

nurunayn ismini yazmak ne zor:))

denizciğim yazmış. yurt dışı için e baydan yurt içi gogel arat çıkar. ismini telefuz etmiyoruz. çünkim bizi sömürüyorlar. yurtdışı 30 dolar isimsiz yurt içi 130 ytl. ingilizcen var ise sipariş sonrası 1-2 hafta içerisinde geliyormuş. ben almadım yurt dışından. burada ki arkadaşım ebru sağolsun kendine aldığını bana göndermişti..

hadi hayırlısı listemize biri daha mı eklenecek :)

kızlar ben yumurta akı kullanmıştım. yazmıştım buraya hatırlıyormusunuz. ne rezillik:) ne yapayım vallahi deniz dediğin gibi akla zarar şeyler bile uygulanıyor.

kimseyi kınamayacaksın. insan zorda kalınca herşeyi deniyor.

deniz hai bakalım bebişin şöle bir gobişine yerleşsin bakalım. sen çalışmıyorsun sanırım...

yok canım evdeyim,biz edirnedeydik 4 ay oldu istanbula geleli,sarıyer zekeriyaköydeyiz,sarıyer,tarabya istinye dışında hiç bi yeri bilmiyorum,oralarda çok yakın diye

:)))) ah istanbul istanbul. böyle güzel memleketi sakına gezmemezlik etme. ben istanbulluyum. burada doğdum büyüdüm. ama hala bilmediğim yerleri var:)

denizciğim keşke preseed kullanmaya hiç ar vermeseydin vanım. problemin olmasa bile spermleri asitli ortamlarda koruyor. ben karar verdim kistim gitsin
incir+keçiboynuzu+preseed e devam edeceğim. ilkinde böyle kalmıştım.

Anjelik nerelerdesin canım benin. hepiniz kaybolduzuz buralardan. ne yapıyorsun bakayım??:)))

napayım selmacım, işteyiz malum, arada size bakıyorum böyle, tahlillerimle ilgili araştırma yapıyorum felan, bebek meselesi 2. plana geçti şimdilik :)

hm anladım sağol umarım bizede faydası dokunur eşimde morfoloji yavaşlığı var bakalım uzun zamandır araştırıyorum inş kısa zamanda alacağım tekrea sağol kaydirigubbakcemile5

Kuzularım nasılmış bakıyım günleri işlerin yoğunluğundan igremiyorum..

nurunayn hoşgeldin aramıza
Kızlar ovulasyıonda yakaladım ikiçizgiyi preseedli günlere merhaba =))
selmam nasıl moraller ..

ıstanbul demeyin ağlayacağım Bende istanbulluyum şimdi kütahyada gurbet ellere gelin gittim Aşkın gözü kör diyip Gıtmeyin gurbetlere .......

Günaydın kızlar,

hayırlı cumalar,

iyiyim ceylancığım. moraller kötünün iyisi. gün sayıyoruz yine yine yine..:))

sevdiğin yerden uzak olmak çok zor. ben istanbuldan 15-20 gün ayrı kalsam kalabalığını bile özlüyorum. Allah istanbul a ağız tadıyla geri dönmeyi nasip etsin ceylancığım.

günaydınlar kızlar, selmacım saol canım sana ve herkese hayırlı cumalar, rabbim dualarımızı kabul etsin...

ceylancım inşallah ovulasyondaki çift çizgi 10-15 gün sonra gebelik testinde de görünür canım benim...

benim adet devam, ve cok yogun kanamam var, sogan kürü yapmıstım, o söküyo heralde, ve dün akşam itibariyle incir kürüne başladım....

kızlar günaydın, hayırlı cumalar...eşim grip oldu hafta sonu...kaç gündür onunla uğraşıyorum..nete giremedim...acilde 3 şişe serum yedi...idrar testinde kan çıktı...asıl endişelendiren de o oldu zaten...dr basit bir kum dökme de olabilir ancak tümör de olabilir dedi...kızlar dua ein ne olur...inşallah düşündüğüm gibi değildir...dr gelecek hafta yurt dışında olacakmış...cumaya alabildik randevuyu...hakkımızda hayırlısı bakalım...siz nasılsınız...çok öptm

ebrucum cok gecmiş olsun,aklınıza kötüyü getirmeyin, ufak bir enfeksiyon da olabilir bak grip olmus vücutta enfeksiyon yükselmiştir belki, allah şifa versin, allahtan herşeyin hayırlısı herşeyin başı saglık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…