Preseed kullananlar

Bayanlar bugün başka bir sitede preseed in reklamını gördüm, ve siteyede üye oldum sonra baktım ki bu ürünü getiren firma yetkilisi canlı sohbet odasına bağlandı öğlen vaktinde 1 saat soruları cevapladı ürünlerini anlattı yeni ürünleride varmış kadın-erkek kısırlık testi (evde yapılabilenler) sonuçları %90 doğruymuş.faydalı bilgiler verdi 27 Kasım da öğlen tekrar canlı sohbet odasına bağlanacak haberiniz olsun.Hepinize iyi hafta sonları...

Ebrubum geçmiş olsun kıyamam çok hamaratız ya opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3Bende heryerimi yakarım daima..:kedi:

Canım akşam akşam tüylerim diken Diken oldu Allah evliya sabrı vermiş allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin..
Sağolun kızlar. hormon seviyem yüksek bugün herhalde...

yarın doktora gideceğim. bir kontrolden geceçeğim. yazarım sizlere...

öpüyorum sizi.
Canım benim..GÜzel haberlerle gel inşallah..

Teşekkür ederiz a.s.

ceylannnn evinde mutlaka 1-2 kutu silverdin bulundur anacım...o olmasa ben eice yanmıştım..ben eczaneye gittikçe alırım...malum mutfaktayım herşeye rağmen :tomato:

yaaa reglimin ilk günü ve ağrı o biçim...aman be yauw olması bi dert olmaması ayı bir dert

merhaba bende yeni üye oldum KK ne bende hüzünlüyüm yazdıklarında kendimi gördüm.
4 aylık hamileyken mart ayında sorun nedeni ile erken doğumla bebeğim alındı. hala toparlanamadım. her ay aynı süreç aynı streseşimle iş nedeni ile aynışehirde de değiliz, bu daha da zora sokuyor durumumu. preseedde aldım ama kullanamadım eşimin yüzünden.ovülasyon testi ile gününüde denk getiriyorum ama hala ortada birşey yok . 5 aydır deniyorum. herkes bir kere oldu tekrar olur diyordu bir gelişme olmayınca bir eşimi teste göndereyim dedim. sayı ve hareketlilik iyi çıktı fakat morfoloji%6 çıktı. biraz sıkıntı gibi. daha da umutsuzlandım. ben aşılamaya yaptırmaya karar verdim. eşim pek yanaşmıyor ama ben araştırıyorum kararlıyım.biliyorum aşılama ile kesin olacak diye birşey yok ama en azından biryerden başlamış olurum. olumsuz etki yapıyor ama elimde değil çok stres yapıyorum.

Sonunda istanbula döndüm, şehir dışındaydım iş nedeniyle, şükür bitti...Eeee ben yokken neler yaptınız, neler kaynattınız? Özledim hepinizi heeeezemuszemus

Ebrucum kolunu yakmışsın, aman dikkat canım, bi de nazara mı geliyorsun acaba? Sürekli hareket halindesin maşallah nazar değebilir, oku kendine bacım:Saruboceq:

Selmacım üzülmek yook, boşver bunları, rabbim sağlık versin, ben bu ay daha bi saldım be yaaavvereliniortak Napiim ucunda ölüm yok ya, bunda da var bi hayır...

cetrefiili, ceylan bacılar napıyorsunuz bi ses verin bakeem...kaydirigubbakcemile2

aren bence bu kadar kısa sürede panik yapma, bekle, benim de eşimin sayı, hız falan iyi ama morfoloji %4, iki defa hamile kaldım, sonu gelmedi o ayrı Diğer çiftlere göre daha zor hamile kalıyoruz ama kalıyoruz allaha şükür, aşılamda şansa normalle aynı nerdeyse, ben kaç defa aşılama yaptırdım tutmadı, insan o stresle zor hamile kalıyor maalesef, ben de strese çok duyarlıyım sanırım, biraz bekle canım.

Angelic'm Oyyyy benim memleketime geri dönmüşsün hee bende dönebilsem istanbulun neresindensin opuyorumnanaktanHoşgeldin canım Bende salıverdim Angelic peşpeşe döleceğiz de başı çekmek zorunda :sm_cool:

herkese iyi hafta sonları kızlar, anjelic hoşgeldin evine canım, iş seyahatiyse bu hafta sana yogun ve yorucu gecti heralde...

ben de güya gün saymadım bu ay doktora gitmeyerek kafamdan sildim diye düşünüyorum ama yok olmuyo, adetime 2 gün var, sıkıntılardayım sanırım gelecek benim kırmızılar

dün akşam bi piyano resitali vardı, atakan sarı diye bir piyanistmiş, onu dinlemeye gittik büyülendim resmen, bugün de accık alışverişle kafa dağıttım:)

canım sana da geçmiş olsun. öyle doğru söylüyorsun. benim yaşta 35 olunca biraz daha çok panik oluyorum. peki canım sen ne kadar arayla hamile kaldın.

BİTSİN PRESEDLER
GELSİN BEBİŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B] Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 1 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...adıda AKYA.
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv:
19- aysouk (4.10.09 presed 2 ay kullandı)
20- shyqueen :CüvCüv: (19.10.09) (ilk kez kullandı)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

Pınar&Musti............3/kasım
selmas88................8/kasım
Ceylan....................26/kasım
bels41....................
periiii
pelly
anjelic...................
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
sidelya81
aurora79
Duru_
loneliness
aymes
Gulus_ss...............
cetrefilli..................
ozemek.................
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz

arkadaslar herkese merhabalar

shyqueen arkadasimiz vardi, en son kanamasi vardi haberi olan varmi?
ne durumda suanda merak ettim.sanirim uzun zamandir girmiyor.CADIARZU
herkese sevgilerrrrrrrrrrrrrrrrrr
a.s.

günaydın,

ah kızlar ah(( dün doktordaydım. kafam kazan gibi dün migrenim tuttu ve şu an dayak yemiş gibiyim.
doktor dedikleri ile mahvetti beni,
kontrolde çıkanlar;

bir adet miyon
bir adet kist tepe kısmında doktorun canını sıkan bir leke var.
yumurtalıkta 2.5 cm yayılmış 5-6 tane küçük küçük kistler. doktorun tabiti uuuu bu ne olmuş ..
kürtajı yapan doktor gitmedim.

Fatma bahar diye bir doktora gittim tanıyan var mı?

benden dopler istedi. birsürü homon testi istedi. hormon testlerini pazartei alıcam. dopleri salı çektireceğim.

dün o kadar kötüydüm ki anlatamam. ağla ağla bi hal oldum.migrenimde o yüzden tuttu. ben hamile kalmaya çalışırken içerde neler oluyormuş neler.
o şaşkınlıkla doktor ile fazla konuşamadım. ordan çıktım eşim ile beraber başka bir doktora gittim. o muayne etmedi. ultroson resimlerini gösterdim. gögüs uçlarında ve yüzünde tüylenme var mı dedi. hakikatende normalde tüylü olmamama regmen son dönemlerde dediği gibi tüylenme vardı.

son doktora göre pako luyum. kist konusunda o da birşey demedi. ilaçlarla haledilebilir bunlar dedi.

şu an ki ruh halim o kadar garip ki anlatamam.
bi yol gösterin ne diyosunuz ben anne olabilirmiyim bu kadar problemle...

bu süreci yaşayan oldu mu?

damla umut
canım emeğine sağlık. ben adet oldum. yukarıda ki problemlerden dolayı sanırım bir süre bbiş defteri kapanacak

kızlar,
birde ben her ay adet oluyorum. pko lular her ay adet olamıyorlarmış ve kilo yapıyormuş. bn 38 ile 36 arası bir bedene sahibim....

selmacım canım benim..dur panik yapma hemen...arada vücut böyle şeyler yapabiliyor...ne olur senden iki şey istiyorum..

1- sakin ol, çok heyecanlısın
2- olumsuzu aklına getirme, sürekli karamsarsın

önceden de dr tarafından kontrol edildin, önceden olmadığına göre ya geçici birşey ya da daha başlangıç

öncelikle şu doplerini çektir bakalım, ne zaman çektireceksin? canım bak ağlamakla hiçbir şeyi elde edemiyorsun..aksine vücut direncin düşüp daha kolay hasta oluyorsun...o yüzden ne olur umutsuzluğa kapılma...inşallah güzel haberlerini alırız en kısa zamanda...bak yine söylüyorum...herşey çocuk demek değil..Allah iki şeyi almasın bizden
birincisi sağlığımız
ikincisi ağız tadımız
yardım edebileceğim bir konu olursa hemen ara beni, sende numaram var zaten...ayrıca tek dr a kalmadığın iyi...ne kadar çok dr a gösterirsen o kadar iyi
sevgiler

evet pkolular çok zor adet olur ve kiloludurlar genelde..ayrıca tüylenme yapar...ancak bugünlerde o kadar hormonlu yiyecek alıyoruz ki bu ad etkiliyor vücudumuzu...

canım ebrucuğum sağol. yarın testleri alacağım. salı dopleri çekilip dr gideceğim. yazarım sana öpüyorum.

selmacım geçmiş olsun canım, sakin olmaya calıs ve doplerden sonra bakalım durum neymiş, canım cocuk olmama gibi bi durum zaten yok rabbim ol diyecek olacak, noolur olumlu düşün, insanlar kistler ve miyomlarla gebe kalıp doguruyo ve bebegi dünyaya gelirken o sıkıntılarından da kurtuluyor, inşallah sen de böyle olursun, bebeğin annesini de düşünür de sağ salim gelir inşallah, herşeyin hayırlısını dile canım...

damla umut benim adetim 9 kasım, yani yarın ve olacak gibiyim, inşallah olmam tabi((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…