Preseed kullananlar

valla ben hepinizle sohbet etmeyi özledim, ama havalardan mıdır nedir kimseler ugramaz oldu buralara

çetrefilli canım ben 31 yaşındayıp kpss vs geçti benim için artık..özel sektör sadece...

anjeliccim nie özlenmeyesin yawrucağım...biz de unutulduk die düşünüyos burada :sinifsinif:

belscim günaydın, canım ne güzel şeyler nasıl da buluyosun...

benim adete kaldı 4 gün, sabah kasık agrısı bastırdı geliyo benim öcüler yine...

yaaa kıslar büüü senağlama nazara geldim kolumu yaktım bugün...sebze çorbası yaptım içine ne bulduysam attım, duysanız şaşarsınız..elma bile vardı ..neyse püre haline getirdikten sonra blender in fişini çıkarırken yanlışlıkla düğmesine bastım...heryere sıçradı, tabii koluma da...sabah dikiş kursuna gittim, öğlen yüzmeye...sonra tekrar dikiş kursu, sonra da eve gelim ...aa ne mutlu yemeğiimi de yaptım brova diyordum -kii bu olay cereyan etti senağlama silverdin çok sağlam bir merhem, o olmasa sağ elim gitmişti...dikiş hocası elimin çok yatkın olduğunu söyledi bu arada...gelecek hafta kalıp çıkarıp etek yapçass kih kih buyrunnnnnnnnn

sana da günaydın belscim, herkese hayırlı cumalar, teşekkürler kartların için, çok güüüzeeeeeela.s.

günaydın,

herkse hayırlı cumalar,

ebrubu geçmiş olsun canım. ayrıca da tebrikler. boş vaktin kalmamsı ne güzel. kafanda ki bir çok şey bu yoğunlukta eminim ki yo olup gidiyordur.

dün ben de denetimi başarı ile atlattım.:)

çok hüzünlüyüm bugün. dün gece bebiş gördüm rüyamda. eğer kürtaj olmak zorunda kallmasaydım ocakta doğum yağacağım için bu ay başı işten ayrılmış olacaktım. ama ben buradayım hala ve hala bebeğim yok ve benim her ay umudum biraz daha azalıyor.

adetim bitmesine az kaldı. yine çalışısıcam yine umutlanacağım yine bekleyeceğim ve yine olmayacak..yine eşime hüzünle olmadı diyeceğim onun hüzünlü gözlerini göreceğim..

ah selmacım ah...bugüne kadar konuştuklarım boşuna mıydı...önemli olan sizin sağlığınız ve ağız tadı...bebek gelir de bunlar giderse ne olacak canım...rüyada bebek görmek iyidir..hayırlı bir haber alırsın inşallah...bak canım yine yine yine demeyi bırak artık....insanın başına ne geleceği hiiiiç mi hiç belli değil...1 salise sonrasının garantisi yok...bu üzüzntü keder yerine hayata umutla bakmaya çalış...ne güzel çalışabiliyorsun...ya işten çıksaydın, ya Allah korusun çalışamaz hale gelseydin, ya iş yeri kapatılmış olsaydı, ya ocak ta doğurup şubatta kaybetseydin bebeğini....
bu ya ya ya ları çoğaltmak mümkün...
bak gel ne yapalım...sağ baş parmağını elinin içine sakla ve o olmadan iş yapmaya çalış..ne bileyim ayakkabı bağlamaya çalış, bardak al, yazı yazmayı dene
bu sadece bir organımız...lafı uzatmama gerek var mı hayatım...
gel bu hayırlı Cuma gününde şükret ve hayırlısı için dua et...inan ki şükredecek çok şeyimiz var hayatta opuyorumnanaktan

selmacım, umutsuzluga kapılmak bize sadece kötü sonuclar veriyo canım, bunu hepimiz biliyoruz, herşeyin hayırlısı canım, sonucta bi gebelik gecirmişsin, biliyoruz ki hamile kalabiliyosun, bende o da yok ( napalım ama hayat devam ediyor

bekarken lojmandan komsum vardı, süreyya, kız mersinli, sivasta okumus, memlekete dönmüş, sonra asık oldugu cocuk sivasta oldugu için geri buraya döndü, vakıf işine girdi asgari ücretle calıstı, sonra cocukla tekrar çıktılar, ayrıldılar, çıktılar, ayrıldılar, bi gün geldi ayse dedi biz evleniyoruz, ama bi şartı var mustafanın, neymiş dedim, annemlerin evinde kalıcaz demiş cocuk bu da kabul etti, ailenin bi oglu, iş yok güç yok, nereye girse cıkıyo, kurdugu işi batırıyo, kız akşamları işten eve gidip her aksam kayınvalidenin dediği bi oadayı silip süpürür misafirlere hizmet ederdi, hamile kaldı, sivasta yeterli olanaklar yok ankaraya gidelim demiş, kayınvalide kayınbaba izin vermedi, ve down sendromlu oglu dogdu, solunum sıkıntısı vardı, tek basına ankaralara gidip hiç bilmedigi hastanelerde cocugunu tedavi ettirdi, hastanelerde kaldı, ama bebegi 9 aylıkken melek oldu, allahım yanına aldı onu...ama bu garibim hiç isyan etmedi, telefonunda oglunun fotolarını gösterirdi her söz acılmasında...

iki gün önce personel servisinde karsılastık, hamile imiş, 1 aylık, bu kez diyo senin doktoruna gidiyorum ve teslerimi ankaraya göndertiyorum dedi.. hiç umudunu yitirmedi, mükafatı göbüşünde işte, inşallah sağlıklı mutlu sıkıntısızca alacak bu kez bebişini kucagına...

ayy tüylerim diken diken oldu...hayatta neler yaşanıyor
hamdolsun...hamdolsun...allah ıma çoook şükürler olsun...

gerçekten şükürler olsun, işte bu yüzden selmacım hayırlısı bu imiş de şükret canım arkadaşım, burda sadece preseed kullanıp da bunun deneyimlerini yazmıyoruz aynı zamanda destek de oluyoruz birbirimize, bakın en yakınımda vukuu buldu bu olaylar yani kulaktan dolma bile deil, allah sonumuzu hayretsin, ol dediğinde olacak herşey...

Sağolun kızlar. hormon seviyem yüksek bugün herhalde...

yarın doktora gideceğim. bir kontrolden geceçeğim. yazarım sizlere...

öpüyorum sizi.

hadi kolay gelsin selmacım, valla ben gecen ay adetten sonra doktoruma da gitmedim aylık genel kontrollere ve ayı cok rahat gecirdim, aman gün verdi aman ovulasyon takibi düşünmedim,gerci adetime 3 gün kaldı, yusuflamaya basladım belirtiler de geliyo ama korkunun ecele faydası yok, napalım, allaha şükür adetimizi oluyoruz sağlıklı kadınlarız vesselam:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…