Preseed kullananlar

ebaydan nasıl takip edildiğini bilmiyorum.. fertiltyplan nickli satıcıdan almıştım ona mail attım.. 30 iş gününde teslim ediyolar kasımın 13üne kader gelmezse paranızı iade edebiliriz diye mail attı.. onlarda takip edemiyolarmış takipli sistem için ekstra 10$ ödemeleri gerekiyomuş.. herkes 1 hafta diyodu öncedende o yüzden şaşırdım ya:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
pericim ha takip dediğim de benim buydu, mailleşmişsin iyi bari de eb.ydan ilk kez sıkıntı yaşayanı gördüm, her şerde bir hayır vardır belki bu ay kullanmadan gelecektir senin bebişin...

nihayet karar verdim ve kullandım hadi bakalım
kaç defa kullanmam gerek bilgisi olan varmı dün kullandım mesela bidaha kullanmam ben heralde korkarım ya tuttuysada bişe olursa die

Günaydın bels...
:)) hayırlı olsun da 1 defa kullanım bana bayağı bir yetersiz geldi. problem olacağını kesinlikle zannetmiyorum ama tabi ki en iyisini sen bilirsin.

hadi bakalım inşallah minnoşun tutunmuştur:))

günaydın kızlar, bels aysouk arkadasımız hamile kaldı gecen ay ya onun dediğine göre her birliktelikte kullanmayın diyordu, 2 de bir kullan istersen, ben bu ovulasyonda sadece bi kez kullandım, bi kez de azcık nemlendirici amaçlı kullandım:)

ilk defa kullandımda ondan.merak ettim 2.de kaç gün ara vermek gerek dün mesela 13.günümdü 16.günde tekrar kullanmamım bi sakıncası olmaz heralde

belscim doktor kontrolünde misin? benim doktorum geçen ay sabahlı akşamlı birliktelik dedi, ben de birinde kullandım birinde kullanmadım, yani bilmiyorum ki kafana göre ayarla da aysoukun dediği cok dogru, o kadar sıvının içinde sperm de gidecek yer bulamaz, yarım doz olarak kullan bence iki ilişki de bir kullan

2doktora gittim ikiside hiç bi sorunum olmadığını söledi eşimde var spremazlığı buay denicem sadece olmassa eşim başlıcak tedaviye dediğim gibi 16.günde kullanıcam işte 3 gün ara oluyo

eşine keçiboynuzu pekmezi içir sabah akşam, fındık da yesin, inşallah tedaviye gerek kalmadan bebiş haberlerini alırız burdan.. eee kızlar burası bels ile benim mesengerım gibi olmuş, nerelerdesiniz?

günaydın kızlar, canım illa preseedı kullandıgınızda mı geleceksiniz topiğe, arada ugrayın be canlar:gitme:

aaa aşkolsun çetrefilli
ben preseed kullanmoorum kiii
dün yüzmeye gittim
bugün de dikiş kursuna başladım, ama hoca şunu şunu alacaksınız dedi dersi bitirdi
iş bulursam naapcam bilmoorum
çok istiyorum yaa yüzmeyi de dikişi de
ama işi daa çok akannehir

ebrucum inşallah kısa zamanda halledersin işi, ama gercekten çalışınca etkinliğe pek vakit kalmıyo, haftasonları havuza gidersin de dikişi boşver beeeee:roflol

hahaha...ben de oole düşündüm... çalışmaya başlayınca ben herşeyi unuturum, direk çalışmaya odaklanırım be yauw...dikiş deyince aklına şaşalı şeyler gelmesin be...mağazalara gittiğimde çok basit şeylere anormal fiyat veriyorlar..en azından ucundan kıyısından yapsam yeter CADIARZU
kıs senin adın ne bu arada...çetrefilli aşaa çetrefilli yukarı ...pifff

adım ayşe ebrucum yaaa aslında diğer topikte hep adımla söylüyolar da burda şettiremedik

aman ben dikişle ugrasamam yaa bi düğme kopsa 8 ayda dikerim, bi de bulaşıgı elde yıkamaya aynı hızda bakıyorum :roflol: ama diyin ki yıgınla ütü var, tüm camlar halılar silinecek herşeye varım yeter ki bulaşıkla dikiş demesinler bana

Son düzenleme:
kıs diğer topik ne ola
aslında o sekiz aya ben de aynı sıcaklıkla bakıyorum...ama ne yaparsın kurslar bu kadar...nakış, kurdela dikişi, tel bükme (inan hiçbir fikrim yok niye teli bükerler diye)
bunların arasından dikişi seçtim ben de...dua et de çabuk iş bulayım
haa bu arada 8 ay, bulaşık yanında halı ve tüm camlar da benim ilgi alanım dışında
ama naaparsın yapıyorsun bi şekilde şakkıdı

inatla birgün anne olacağım topiği ebrucum. sabahtan akşama kadar orda da çene çalmaktayım ama şunu söyleyim canım inşallah gönlüne göre iş bulursun da eşimin maaşının ikimize yetecegini bilsem ve bir alışveriş manyagı olmasam evde oturmaktı hayalim valla evin tadını cıkar, nasıl olsa çalışacaksın...

hmmm vay geveze seniii şaka şaka...ben de yazıyorum değişik topiklere
valla bu devirde maaş ne olursa olsun tek maaş zor yetiyo be ayşe
ben de alışveriş manyaayım, ama şu an vitrinlerde yalanıyorum akannehir ...çalışmaya alışan insan için 1 haftadan sonra o tad kaçıyor hayatım

dogru diyosun gerçi, para kazanmaya başlayıp da sonra bunu kaybetmek kolay değildir sanırım, kpss falan deniyo musun sadece özel sektör mü bakıyosun iş?

diğer topikte de çok tatlı kızlar, hamilesi de var yeni dogum yapanı da bizim gibi tırmalayanı da ....öyle yuvarlanıp gidiyoruz, tabi ben tırmalayan kısmındayım((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…