Preseed kullananlar

ebrubu haklsın bende öncealmıştım onra sizlerle konuştuktan sonra iptal ettirdim ya ..Resmen hayallerimizi umutlarımızı sömürüyorlar 130TL değil ebayda ..

Selmacım seni çok iyi anlıyorum ama Eğer imkanın varsa aşılamaya beklemeden geç bekleyincede olmuyor bende bazı dönemlerde 1-2 ay gitmeyeceğim dr.a diyorum ama boşuna gidiyor Rabbim herşeyin çaresini vermiş çok şükür evet bazen diyorumki bu mücadele beni çok yoğuruyor ama başarabileceğimizi bilmek huzur veriyor..

Selmam doğum günün kutlu olsun gireceksin inşallah biraz sabır..

: ) canım benim yerim seni ben çok teşekkürler ceylancığım. inşallah bu yaş bana o güzel resimdekinden getirir.:)) bana ve beni gibi umutla bekleyenlere..

canım günaydın...beyinde tümör demişsin...prolaktini mi yüksek çıkmıştı? yoksa başka şikayetleri mi vardı? kimyasallarla uğraşırken mutlaka korunsun...aslında deterjan kullanırken dahi bizim de korunmamız gerekiyor...biz de iki ayrı hastanede dondurttuk...ama ne zaman kullanılır bilmem...Allah tan hayırlısı...inmemiş testis sorunu var mıydı eşinin? ya da çocukken kabakulak hastalığı geçirmiş mi?...çok dar pantolon ve slip giymesin..eşim artık sadece kumaş pantolon ve boxer giyiyor..hayırlısıyla bir kız bir de erkek çocuğunuza kavuşursunuz...sağlıklı, akıllı, bahtı açık, Allah ın razı geldiği kullardan olur hayırlısıyla

selmacım günaydın...nasıl geçti dün..ne sürprizler vardı
moralin yerinde inşallah
docaman öptm

kıslar doktorum programını izliyorum
takıntılı çocukları işliyor....neler yapıyor yaa ebeveynler...kanald web sayfasından tekrarını izleyebilirsiniz...e ne de olsa bi gün lazım olacak size yerimseniben

günaydın ebrucuğum. dün kocacığım bayıldığım bir pasta almış üzerine mumları kondurmus ve ben battaniyenin altında iken önüme koyu verdi. tabi ki kırmızı güllerle beraber. sonrada beraber dışarı çıktık.

aşılama ile ilgili ayrıntılı birşey konuşmadım. yüzeysel bahsettim. bekle. birkere başardık. doğal yoldan olsun dedi. bende konuyu kapattım. çok ısrarcı olmayayım dedim. yavaş yavaş işliyeyim ben onu.

moralim idare ediyor. sadece inanılmaz bir kızgınlık mı desem gerginlik mi desem anormallik var. tabi ki adet sendromuda olabilir bu. :)

sen nasılsın? maşşallah evde olmana ragmen erkencikten kalkıyorsun ben evde olsam bu kasvetli günde 11 den önce kalkmazdım. ay yazarken bile içim bir hoş oldu:)))

bu hafta denetimim var demiştim. onun için doktor işini ertelemek zorundayım. önce bir gidip doktorumla konuşacağım. bakalım ne diyecek ne önerecek.

kız ebru sen doktor olacak hatunmuşsun ne işin var satışta satınalmada. tabi ki senide anlıyorum. insan uğraşırken bir bakıyor uzman olmuş.

dün anacığımda beni hasta etti. bak birtek kayınvalidem etmiyor:))) iyiki doğdun çalışmalar nasıl gidiyor yaş 31 oldu daha sende birşey yok dedi. hasbin Allah. ne gıcık bir durum ya. herkes benim hamileliğime takmış. ben doğurmasam san ki dünyanın sonu gelecek.

sen şimdi diyeceksin ki anadır sorar tabi. çalıştığımı uğraştığımı biliyorlar. bekleyemezler mi sanki. olsa saklayacak halim yok. at dedim ya gerginlik had safhada:))))

oooo birileri mutlu olmuştur dün...oyoyoyo ne güzel....işte budur, hayatın tadını alın anacım...bence denetim var diye sallama...bugün ara dr unu yumurta takibi yaptırmak istiyorum de...bu aşılama öncesinde bir yöntem....bunun içinse reglin 2.-3. günü gidilmesi gerekiyor...yumurtan çatlayacak duruma gelene kadar da kontrol ediliyorsun...canım nihayetinde sen hamiş kaldın...bu yüzden senin acayip işine gelecektir..neden bir ay daha erteliyorsun ki...baksana bombaya dönmüşsün, pimini çekenler (annen mesela) de var...gel sözümü dinle git dr una...sormak istediğin tüm soruları sor ona..yumurtana baksın...sakinleş bu arada...reglin 12 veya 13. günü de çağıracaktır seni...iş yüzünden bu takibi yaptırmamazlık etme... benim sana dediğim hangi şey yanlıştı canım...ama tabii ki sen bilirsin...aaa bir de kruger kriterlerine göre eşinin sperm analizi...muhakkak

hahahaha...tabii anadır sorar...bak nasıl da çözmüşsün beni... kaydirigubbakcemile3
ama benim ne anam sorduuu ne kayınvalidem...rahat mısın de..hayır tabii ki...insanoğlu elinde olmayana özlem duyar hayatım...sen annene içini aç, konuş onunla..birlikte yol almaya çalışın...keşke annem benim duygularımı sorsaydı...ama tabii benim durumum özel olduğu için sorulmaz..ben olsam ben de soramazdım...

:)))) çok tatlusun sen ya ebru. Allah eşine sağlık versin ve sanade senin gibi tatlu bebişler... çok gönülden dedim bak.

selmacııııım geçmiş dogumgünün kutlu olsun canım bu yaşın sana bebek belik getirsin seneye bu zaman kucagında olsun inşallah

kızlar aslında bir sürü alıntı yaptım ama o zaman yazamıyorum, ya benim bilgisayarda sıkıntı ya da sitede...

ne var ne yok ebru selma cetrefilli burda, diğer yoklama kaçakları nerde

:))) sağol cetrefilli. yeni yaşa girdik. bakalım 31 inci senem bana neler getirecek. Allah altından kalkamayacağım yükler vermesin inşallah.

bebişi kucağıma alana kadar yaşı 31 de sabitliyorum..))

daattluluuum her sabah kappaltıda bal yememdendur, doğaldır... zemuszemus sen de daatlusun bacuumm...hahahah yaşını 31 de sabitlememeni öneririm...birisi yaşını sorunca söylemesi zor olabiliyorrr :roflol:
-yaşın kaç
-31
-wayyytt çok ateşli bi yaş
-ne :uhm: , niye :sm_confused: , neden ki , nası yani :kedi: , yok yaaa CADIARZU

kıs çetrefilli asıl seni bizim yoklamamız lazım...nerelerdeydin
kendi adıma iyiyim...kış geliyo die üzgünüm sedece..keza üşüme ve kasvet dönemi..
sen nasılsın
hakikaten burası bayaa kalabalıktı nere gitti arkidişler
lonelines, shyqueen alooo nirdesinizz

anacım ben yükseklisansa başlıycam allahın izniyle, o yüzden poazartesi sabah salı ve persembe öğleden sonraları derste olucam, yoksa ayrılır mıyım aranızdan yemege gidiyorum hepinize afiyet olsun

kıslar tekrar meraba.. ben ebaydan 09/10/09da preseed sipariş ettim.. hala gelmedi.. size ne kadar zamanda gelmişti..

periiii ben siparişten 5 gün sonra alıverdim preseedı, allah allah siteye girip bi takip etsen ya

peri benim 1 hafta olmadan gelmişti..mail yaz e-bay dan...takip et canım...çok olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…