Gebeliğe Hazırlık Preseed jel kullanıp gebe kalan var mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

annewith

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2022
3.129
6.785
Arkadaşlar bu jelle ilgili yeni Bilgi Sahibi oldum beş aydır deniyoruz artık gelecek ay bu jeli alıp mi denesem diyorum bilgisi olan var mi?

Eşimde varikosel çıktı ameliyat oldu bir sene önce anca düzeldi sayılır siz tahlil yaptırdnızmı eşin ve sen
Ben yaptırdım eşim yaptırmadı henüz ağustosa kadar deneyip öyle yaptıralım ona da diye düşündük ama bilemiyorum da bu süreçten sıkılmaya da başladım

Ben yaptırdım eşim yaptırmadı henüz ağustosa kadar deneyip öyle yaptıralım ona da diye düşündük ama bilemiyorum da bu süreçten sıkılmaya da başladım
İnan daha bir sürü aşaması var rahim filmi sperm tahlili yumurta takibi hepsinden geçtim ama güçlü durmaya çalışıyorum sen şimdiden pes etme

İnan daha bir sürü aşaması var rahim filmi sperm tahlili yumurta takibi hepsinden geçtim ama güçlü durmaya çalışıyorum sen şimdiden pes etme
Kaç aydır deniyorsunuz? Umarım güzel haberler alırız en yakın zamanda ben sadece hormon testi yaptırdım bu aşamalardan hiç geçmedim

Kaç aydır deniyorsunuz? Umarım güzel haberler alırız en yakın zamanda ben sadece hormon testi yaptırdım bu aşamalardan hiç geçmedim
2 sene olacak nerdeyse hiç korunmadım 6 ay bekledim olmadı 7.ayda eşimde varikosel cıktı ameliyat oldu ameliyattan 1 sene geçti degerleri yeni düzeliyor bu ay aşılama yaptırcaz

2 sene olacak nerdeyse hiç korunmadım 6 ay bekledim olmadı 7.ayda eşimde varikosel cıktı ameliyat oldu ameliyattan 1 sene geçti degerleri yeni düzeliyor bu ay aşılama yaptırcaz
Aşılamayla hamile kalan çok duydum insallah güzel haberlerinizi verin bana da

Preseed jel ben de duydum ve aldım kargoya verildi. Adı prefert preseed yok piyasada. Bakalım faydasi olacak mı

Bende almıstim ileri hızlı hareketlilik dusuktu faydasi oluyor demişlerdi ama işe yaramadı malesef.

Ben aldım preseed yeni adı prefert ben mi kullanamadım zar zor sıktım zaten ama yine aşırı kuruluk vardı jeli hissetmedim bile işe yarayacak umudum yok

Kizlar ben gynoseed die bi kayganlastirici aldim memnun kaldim icinden bir suru tup cikiyo bayagi da gidiyor. Esimde bile kullandik ben onunla hamile kalmis olabilecegimi dusunuyorum. Icnden 2-3 tane ovu testi 1 tane de hamilelik testi cikiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…