pregesteron tahlili yaptıranlarrrr

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
arkadaslar dün tahlil için kan verdim yarın alıcam sonucunu içinizde pregesteronu kaç sayı cıktığında hamile kalanlar varmı merak ettim yarın alınca sonucu umut etmek istiyorum

selam canım dün yazamadım sana neden okadar geç çıkıo sonucu ben 1.5 saat sonra aldım sonucu. progesteronum 21.6 çıktı beta baktırdım 1.0 çıktı :) erkendavrandık belkide ilişkiden bi hafta sonra çıkmaz dedi doktor. haftaya yine baktır dedi ama sanki bende umutlar tükenti bende konu açtım bununla ilgili ama cevap alamadım hiç. burda bari bize yardımcı olsunlar hangi değerler hamile kaldıklarını öğrendiler.ben doktora gösteremedim. daha adetime bir hafta filan var ama sivilcem çıktı kasıklarımda adet ağrıları başladı sanırım umutlanma ben geliyorum dio kırmızılar. sen pazartesimi alıcaksın sonucu ???

canım bugün sonucumu aldım ama morelim ok bozuk doktordan ağlayarak döndüm eve test sonucum 1.1 çıktı yani yumurtlama olmamış doktorum iğne yapmamıştık dimi dedi bende istedim ama gerek yok dediniz dedim keşke yapsaydık ama bu iyi oldu sonuçta yumurtlama olmadığını anladık birdahaki aya iğne yapcaz dedi sonra işte ben ağlayınca ağlama lütfen elimden geleni yapıam adet olunca gel dedi.sormayıda unuttum şimdi 3 tane yumurta vardı kistmi oldu diye yumurtlama akıntımda gelmişti anlamadım ben ya senin yumurtlaman olmuş canım inş hamile kalırsın bu ay

nasıl olurya üç tane gayet kaliteli yumurtan vardıı onlar neydi peki keşke doktor işi şansa bırakmasaydı sonuçta bu senin 3. denemen şansa bırakmıcaktı. sakın ağlayıpta üzme kendini biliyorum çok zor ama doktorun hatası senle bi alaksı yok bence kendini suçlama sakın.o yumrtalar kist olsada adetle atıosun onları korkma sakın. bidahaki ayda iğneyle denersin çünkü yumurtlamanda bi sorun yok bak üçer üçer oluo. ğnede vurundunmu kesin çatlar ve müjdeli haberi alıcaksın gör bak. benimkisi çatlamış olabilir ama ben dölleyebildiğimizi düşünmüyorum nedense bendede pek umut yok anlıcan. bende bidahaki ay iğne isticem işi şansa bırakmamk lazım.
vardır bi hayr öle düşün demekki bi ay daha geçmesi gerekiodu rabbim böle uygun gördü belkide.ağlayıpta yumoşlarınıda üzme canım benim er yada geç olucak allahımın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…