Predictor ve days comfort test yaptıranlar

selin8384939

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2023
2
0
34
Selamlar herkese,

Hamilelik şüphesi ile adet gecikmesinin 2. Gününde hem prodictor hemde days comfort gebelik testlerini sabah ki ilk idrar ile testleri yaptım. Her ikisi de tek çizgi çıktı. Bu testler adet döneminin 6 gün öncesine kadar bile sonuç veriyor gibi yazılmış. Benim tam aksine adetimin üzerinden 2 gün geçti. Sizce pozitife dönme durumu var mı yoksa bir iki gün sonra adet olmazsam yeniden mi test yaptırayım? Bilgi verebilirsiniz çok sevinirim.

Sevgiler

Selamlar herkese,

Hamilelik şüphesi ile adet gecikmesinin 2. Gününde hem prodictor hemde days comfort gebelik testlerini sabah ki ilk idrar ile testleri yaptım. Her ikisi de tek çizgi çıktı. Bu testler adet döneminin 6 gün öncesine kadar bile sonuç veriyor gibi yazılmış. Benim tam aksine adetimin üzerinden 2 gün geçti. Sizce pozitife dönme durumu var mı yoksa bir iki gün sonra adet olmazsam yeniden mi test yaptırayım? Bilgi verebilirsiniz çok sevinirim.

Sevgiler
Tam yumurtlamayı bilmiyosanız geç yumurtlama olmuş olabilir

Teşekkürler. Yani biliyorum esasında ve takvimde tutuyorum düzenli. Ama hamilelik var mı yok mu anlayamadım. Belirtilerim her ay adetimde ki belirtiler farklı bir durum yok.
bence 2-3 gün sonra olmazssanız tekrar yapın ama adet gecikince geç döllenme değilse cıkıyor genelde

X