Pratik Kahvaltı

Yazı düzeni hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Güzel beğendim

• hayır beğenmedim

• geliştirilebilir

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

nursedaclsr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2016
5
10
28
Merhabalar kızlaaaar bu benim ilk yazım olacak o yüzden hatam olursa mutlaka mesaj olarak yazın. Tarif ise aşırı basit özellikle sabahları vakti olmayanlar için ideal. İsteyenler için videosu da var; ....
MALZEMELER;

-3 yemek kaşığı yoğurt
-1 muz (dilimlenmiş)
-1 şeftali (dilimlenmiş, ama dilerseniz başka bir meyve de kullanılabilir.)

SÜSLEMEK İÇİN;
-Kuru meyveler
-Hindistan cevizi ve tarçın

***Önce yoğurdumuzu kaseye alıyoruz ardından muz ve şeftaliyi ekleyerek blenderdan geçiriyoruz. Bunun dışında direkt malzemeleri evinizde rondoya atarak da karışımı elde edebilirsiniz. Sabah sabah kahvaltı hazırlamaya üşenenler için gayet doyurucu ve enerji verici bir tarif. Ardından karışımı kaseye döküyoruz ve üzerinde istediğimiz şeyleri ekliyoruz.

****Bu tatlı tuzlusu yok mu diyenler için ise tabi ki de var dilediğiniz sebzelerle (ama haşlanmış olmasına dikkat edin.) aynı şekilde yapıp öğle veya akşam yemeklerinizde tüketebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde kahvaltı yapmayı sevmeyenler için de önerim şu olacak: her gün yarım kırmızı biber tüketiyorum kahvaltımda ve gerçekten inanılmaz tok tutuyor. Zeytin peynir yumurta ve kırmızı biberden oluşan kahvaltım sayesinde hiç acıkmadan dengeli bir şekilde 2 ayda 7 kilo verdim. Tavsiye ederim

X