Pozitif Sonrası Nelere Dikkat Etmeli

rosmari335

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2023
292
182
Merhabalar. Çok şükür 3. denememde pozitifi gördüm. Darısı bekleyen herkesin başına. Çok sancılı süreçlerdi, bekleyen herkes umarım en kısa zamanda emeklerinin karşılığını alır.

Bekleme sürecinde ve halen hareketlerime dikkat etmeye çalışıyorum. Eğilmiyorum, yukarı uzanmıyorum, hızlı yürümemeye çalışıyorum vs. Ama ev rezil durumda. Eşim çok yoğun çalışıyor ve haliyle yetişemiyor tüm eve. Ne zamana kadar bu şekilde devam etmem gerekir sizce? Doktorum normal yaşamına dön diyor ama sürekli korku içindeyim. Ev işlerini yapmak birkaç kg eşyayı bir yerden bir yere taşımak bulaşık dizmek raftan bir şeyler almak vs sıkıntı yaratır mı?

Bir de aylardır transfer beklediğimiz için tatil yapamadım. Denize havuza girmek sorun olur mu?

Biraz rahatlamaya ihtiyacım var. Benzer durum yaşayanlar varsa dertleşmek de isterim.

Ağır kaldırmayıp, bir yerlere ızanmadığınız sürece bir şey olmaz. Sağlıklı bir gebelikse zaten o tutunur ama değilse siz isterseniz hiç yataktan kalmayın yine de gider. Benim doktorum denize girebilirsin ama havuza girme dedi.

Ağır kaldırmayıp, bir yerlere ızanmadığınız sürece bir şey olmaz. Sağlıklı bir gebelikse zaten o tutunur ama değilse siz isterseniz hiç yataktan kalmayın yine de gider. Benim doktorum denize girebilirsin ama havuza girme dedi.
Ben de öyle düşünüyorum ama sonrasında pişman olmak da istemiyorum. Günlük hayatta bir yere uzanmamak da çok zor gerçekten. En basitinden mutfakta yemek yaparken bile raflara kaç kez uzanmak zorunda kalıyoruz

X