Pozitif mi negatif mi sizce ?

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
24
Kızlar gebelik testi yaptım bi 5 dakika bekledim negatif dışarı çıkmam gerekti çıktım geldim 2-3 saat sonra eve bi baktım silik olmus bi kaç tane de gunler önce yapmıştım onlar da hiç boyle olmadı sizce yanlış mi doğru mu elim ayağım birbirine girdi

Resim var mı?

İlk 10 dakikadan sonrası geçersiz o testlerin. Kuruma çizgisidir o kadar uzun zaman sonra çıkan.
Adetiniz geciktikten sonra sabahın ilk idrarıyla yapın

İlk 10 dakikadan sonrası geçersiz o testlerin. Kuruma çizgisidir o kadar uzun zaman sonra çıkan.
Gecikti 3 gun ama diger testlerim de kurumuştu ama onlar hep negatif önceki günler

Gecikti 3 gun ama diger testlerim de kurumuştu ama onlar hep

Boş yere ümitlenip sonra üzülmeyin diye söylüyorum :) siz bilirsiniz kan verin isterseniz en garantisi
Evet garanti kan zaten suan ümitlenmiyorum ama yine de size sormak istedim bazıları boyle hamileliğini öğrenmiş bi ihtimal umudum var gecikme yaşıyorum nasip Allahim isteyen herkese nasip etsin hiç bir kadının önce rahmini sonra kucağını bos bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…