Portakal reçeli acı oldu :(

Renk1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2015
46
4
26
Yardım :KK43: bugün portakal reçeli yaptım eksiksiz bir şekilde ve kıvamıda çok güzel olldu ama maleseef hüsran :KK43:( çünkü kabukları iki defa yıkamak lazim miş şimdi ben ne yapacağım acisini nasıl aabilirim lütfen yardim edin.

geçmiş olsun düzeltilme imkanı olur mu bilmiyorum ama portakal şekerlemesi formatına getirebilirseniz keklerinizde kullanabilirsiniz. (internetten bakabilirsiniz)

canım şeker ileve edersen kıvamı çok yogun olucak. Şekerle birlikte su ile kısık ateşte tekrar bişir ama çok uzun olmasın.keklerde kurabiyelerde kullanmakta bu halde akıllıca.bu arada evde reçel yapmamın nedeni aileme güvenle taze meyve sebzelerden yapmak katkı maddesi olmadan diğer türlü maliyeti piyasadaki reçellerden daha pahalı oluyor nerdeyse reklam olarak algılamayın sakın ama gülümseten dükkan diye bir yer var özürlüler vakfının iştiraki bizim plazaya stand için gelmişlerdi portakal reçeli kebbet reçeli almıştım taze meyve sebzelerden katkı maddesi renklendirici kullanmadan ev yapımı engelli ve kadın istidihdamı için yapılmış bir projeymiş.internetten de sipariş verilebiliyor bakıp inceleyin isterseniz.

Ben portakal kabuklarını iki kez suyunu değiştirerek kaynatıyorum acısı kalmıyor

X